ارتش آتش سوزی پوسته 40 مایل در به روز رسانی کانن آزمون

یک أفرسزد و به روز رسانی توپ تف پوسته فاصله 40 مایل بیش از صحرای آریزونا جمعه, رسیدن به تقریبا سه بار به عنوان دور به عنوان قبلی خود را تجسم.

ارتش تقلا برای افزایش طیف وسیعی از آن موشک و توپخانه به عنوان شماره یک نوسازی در اولویت است.

این برنامه شامل ارتقاء به یک مخزن مانند خمپاره انداز گسترده طیف وسیعی توپ, توپخانه, با سه برابر محدوده و یک autoloader قادر به راه اندازی یک دور هر 6-10 ثانیه است.

در مارس 6, نمونه اولیه آن سنگین-به دنبال تفنگ با موفقیت شلیک دو نوع مختلف از توپخانه 40 مایل در طول یک تظاهرات در یوما تست محدوده در آریزونا با توجه به Military.com.

ارتقاء به 57 ساله M109 زرهی self-propelled howitzer راه اندازی یک موشک به کمک 155 mm دور و Excalibur دقت هدایت دور.

Excalibur دور نیز به دقت هدف Brig. ژنرال جان Rafferty به خبرنگاران گفت: با توجه به شکستن دفاع اضافه شده اما هیچ جزئیات بیشتر.

Rafferty مسئول ارتش های دوربرد و دقت آتش سوزی برنامه (LRPF) که همچنین شامل توسعه یک هیولا تفنگ است که می تواند آتش دور صدها مایل است.

Epoch Times Photo
ارتش ایالات متحده یوما زمین آزمایش و اثبات انجام رشدی تست از چندین جنبه از برد توپ توپخانه پروژه در یوما در 18 Nov. 2018. (سرجوخه مارتین پری ، کاترین Cottingham/DoD)

Rafferty قبلا گفته بار عصر که توسعه دیگر رسیدن به موشک و توپخانه شد کلید برای مقابله با روسیه و چین است.

“در حالی که ما شده ایم تمرکز تلاش های ما در یک منطقه خاص در جهان دشمنان ما شده است سرمایه گذاری در, راه هایی برای جبران ما استراتژیک و تاکتیکی مزایای” Rafferty گفت.

“به طور خاص چین و روسیه شده است سرمایه گذاری در پیچیده یکپارچه دفاع هوایی در دفاع ساحلی در برد بلند موشک های بالستیک برد بلند و ارتفاع بالا راداری و اگر شما ترکیب تمام کسانی که همه چیز آنها در ایجاد این لایه بن بست است که اغلب به عنوان ضد-دسترسی به منطقه انکار (A2AD).”

اما ایالات متحده ژنرال نیست برنامه ریزی در رفتن پا به پا با چینی یا روسی توپخانه. آنها هنوز هم می خواهید به مبارزه در شرایط خود را.

“دشمنان ما هستند و توپخانه محور نیروهای. ما—ما یک ترکیب سلاح نیروی” گفت: Rafferty.

“آنچه ما نیاز داریم این است که به اندازه کافی از این قابلیت برای ایجاد این پنجره از فرصت—این که آیا آن را برای نیروی مشترک برای نیروی هوایی, نیروی دریایی, نیروی و یا برای یک تیپ رزمی تیم را به پیشنهاد خود را.”

LRPF می آید تحت حمایت از تازه ضرب ارتش آتی فرمان ایجاد شده در سال 2018 به درایو آنچه که شرح داده شده توسط بسیاری از تحلیلگران به عنوان بزرگترین ارتش سازماندهی مجدد در 45 سال در خط با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ملی استراتژی دفاع.

که استراتژی مشخص برای اولین بار است که ایالات متحده نیاز به دنده تا برای یک دوره تمدید بزرگ قدرت رقابت با روسیه و چین است.

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im