ارتش ممنوعیت Aarogya Setu Covid برنامه استفاده در مناطق عملیاتی در امنیت سایبر احتیاط

دهلی نو: ارتش هند خواسته است تا پرسنل خود را به استفاده از Covid-19 تماس با ما-ردیابی برنامه “Aarogya Setu” در محل دفتر عملیاتی, مناطق حساس و مکانهای.

در حالی که ارتش هند توصیه کرده است خود پرسنل جانبازان و خانواده های برای دانلود Aarogya Setu برنامه آن نیز خواسته آنها را به دنبال امنیت سایبری اقدامات احتیاطی.

Aarogya Setu است یک برنامه تلفن همراه توسعه یافته توسط وزارت الکترونیک و فن آوری اطلاعات برای کمک به شهروندان خود را شناسایی خطر ابتلا Covid-19.

“موجود سایبری سیاست های امنیتی در استفاده از گوشی های تلفن همراه باید رعایت شود توسط پرسنل ارتش در حالی که با استفاده از Aarogya Setu برنامه” سربازان مطلع شدند گفت: منابع..

ارتش هند خواسته است تا پرسنل خود را تنها به سوئیچ در محل خدمات و بلوتوث از ویژگی های Aarogya Setu برنامه در حالی که بازدید از اماکن عمومی درگیر در مدیریت “جداسازی مراکز” در حالی که در تماس برای COVID-19 مربوط به کمک به مقامات مدنی و در حالی که از cantonments یا نظامی برای ایستگاه های ضروری وظایف اداری.

آنها همچنین گفته شده است نه به فاش خدمات خود را هویت از جمله رتبه بندی و قرار ملاقات. لیست تماس کاربر باید خود را از هر گونه اشاره به رتبه انتصاب و یا خدمات است. ارتش پرسنل توصیه شده است برای نگه داشتن تلفن همراه خود سیستم عامل به روز شده و برای نصب آنتی ویروس بر روی تلفن های همراه خود.

این Aarogya Setu برنامه عبور کرده 5 کرور کاربر علامت فقط در 13 روز پس از آن راه اندازی شد.

آن را با استفاده از بلوتوث, GPS, الگوریتم و هوش مصنوعی به اطلاع کاربران خود را در معرض خطر ابتلا به COVID-19 عفونت توسط ردیابی همان داده ها از کاربران دیگر از برنامه است.

برنامه تشخیص دستگاه های دیگر با Aarogya Setu نصب شده است که در نزدیکی این گوشی. آهنگ های GPS محل کاربر در زمان واقعی و بلوتوث آهنگ اگر و زمانی که کاربر می آید در مجاورت نزدیک با کسی که آلوده COVID-19.

اگر یک کاربر می آید در تماس با کسی که تست مثبت برای COVID-19 آنها اطلاع داده خواهد شد در مورد آن در چند روز. برنامه دسترسی به دولت هند پایگاه داده از موارد شناخته شده.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de