آریزونا دولت در UCLA در صدر Pac-12 hoops این هفته

با یک نگاه به همه چیز به دیده بان این هفته در Pac-12 کنفرانس بسکتبال:

بازی هفته: Arizona State در UCLA پنج شنبه. دو تیم که قبلا مبارزات قرار داشته و خود را در موقعیت برای برنده شدن در این کنفرانس به طور منظم فصل عنوان شده است. خورشید شیاطین (19-8, 10-4) یک نیمه بازی سرب بیش از سه تیم از جمله برونز. آریزونا دولت باز Pac-12 فصل 1-3 اما به reeled خاموش هفت برنده مستقیم به حرکت در بالای این کنفرانس این اواخر در یک فصل برای اولین بار پس از پیوستن به Pac-12 در 1978-79. UCLA (17-11, 10-5) زحمت کشیده اولیه در اولین فصل مربی میک Cronin, از دست دادن هفت هشت در یک نقطه از جمله سه مستقیم در کنفرانس بازی. برونز پیدا کرده اند جای پای خود در طی ماه گذشته برنده هفت هشت برای صعود در دسترس Pac-12 عنوان. Pauley غرفه آرام شده در این فصل است می تواند تغییر پنج شنبه.

نگاه به آینده: Pac-12 دهکدهای نزدیک ترین کنفرانس مسابقه در کشور با یک بازی جدا کردن تیم. چهار تیم برتر یک آرزو خداحافظ در Pac-12 مسابقات بنابراین این خواهد بود که یک هفته است. شماره 14 اورگان و شماره 21 کلرادو هنوز هم یک شات در ابتلا به خورشید شیاطین هر دو در 10-5 در Pac-12. اردک باید همیشه رقابت سختی بازی در برابر ایالتی اورگان در حالی که گاومیش سر به منطقه خلیج فارس به صورت استنفورد و کالیفرنیا. آریزونا در 9-5 در کنفرانس هنوز شانس در ساخت یک اجرا به بالا و چهره جنوب کالیفرنیا مدارس در جاده ها است.

داخل شماره: Arizona State ششمین تیم به برگزاری حداقل یک سهم از Pac-12 سرب از طریق هشت هفته در این فصل است. … Pac-12 تا به حال نه اضافه کاری بازی ها تا کنون در این فصل ششم-در یک فصل در طول کنفرانس 18-بازی عصر (1978-79). این رکورد 13 در 2013-14. اورگان, بازی های برگزار شده است در شش کسانی که مطابق ایالتی آریزونا در 1985-86 برای بسیاری میان زمان کنفرانس اعضای. … ایالت اورگان را وس Tinkle باید 20 امتیاز به تصویب Gary Payton مدرسه حرفه ای به ثمر رساند رکورد 2,172.

بازیکن به سازمان دیده بان: Payton Pritchard, اورگان. اردک’ ارشد گارد نه تنها یک حزب سوسیالیست برای Pac-12 بازیکن سال او خود را در مکالمه به صورت ملی بازیکن سال. پریچارد به ثمر رساند 38 امتیاز در وقت اضافه برنده بیش از آریزونا هفته گذشته و منجر Pac-12 در هر دو نمره (20.1) و کمک (5.5).

در طرف زنان: No. 3, اورگان, No. 4, استنفورد, No. 9 UCLA و شماره 13 آریزونا در حال حاضر قفل شده است تا در دور اول byes برای کنفرانس مسابقات است. اردک را مسجل یک سهم به طور منظم فصل عنوان و ادعا می کنند می تواند یک سوم راست آشکار عنوان این هفته در برابر واشنگتن مدارس. … کاردینال به سختی راه سفر این هفته رو آریزونا در جمعه ایالتی آریزونا یکشنبه. … در دوشنبه اورگان سابرینا Ionescu شد اولین بازیکن در NCAA تاریخ مرد یا زن به 2000 امتیاز, 1,000 ریباند و 1 ، 000 کمک پس از اهمیت حیاتی او رکورد گسترش 26th سه گانه-دو برابر اورگان است. او این کار را پس از سخنرانی در کوبه برایانت یادبود به عنوان به خوبی.

___

گردآوری شده توسط AP بسکتبال نویسنده جان مارشال در ققنوس.

___

برای اطلاعات بیشتر AP college basketball پوشش: https://apnews.com/Collegebasketball و http://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im