آریزونا mlb مسائل مربوط به اقامت در خانه سفارش

آریزونا دولتی mlb (R) با صدور اقامت در خانه سفارش در روز دوشنبه به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از انتقال CCP ویروس.

Ducey اعلام کرد که منظور خواهد اثر را در 5 p. m. روز شنبه برای تمام فعالیت های که ضروری است و خواهد بود در محل تا آوریل 30, مگر اینکه تمدید صادر شده است.

“زمان برای اقدام بیشتر در حال حاضر” Ducey گفت. “خانه بمانند و سالم و همیشه در ارتباط ماندن.”

تحت اقامت در خانه سفارش مردم خواسته به ترک خانه های خود به دلیل ضروری تنها. فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها و دیگر خدمات ضروری باز باقی خواهد ماند در حالی که رستوران ها ادامه خواهد داد ارائه خدمات بایگانی اطلاعات تنها.

مردم نمی خواهد مانع از رفتن به قرار ملاقات های پزشکی و یا به دنبال دیگر خدمات ضروري Ducey گفت. او افزود که مردم هنوز هم اجازه رفتن به خارج با توجه به آنها تمرین “فاصله فیزیکی.”

“ما نمی خواهیم مردم را به احساس به دام افتاده و یا جدا شده و در خانه های خود را,” او گفت:. “آب و زیبا است در حال حاضر. پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن و لذت بردن از آن—با فاصله فیزیکی.”

Ducey گفت: اندازه گیری اجرا شد و پس از آریزونا بالا بهداشت گفت: لازم بود به سرعت گسترش CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

با توجه به آریزونا وزارت بهداشت خدمات دولت ثبت 1,157 تایید موارد این ویروس با بیشترین تاثیر گروه سنی بین 20 تا 40 سال سن داشتند. در مجموع 20 نفر باید تسلیم به ویروس تنفسی در دولت است.

در سراسر کشور وجود دارد 164,274 تایید CCP ویروس موارد به عنوان از مطبوعات و بیش از 3 ، 000 مرگ و میر با توجه به پیگیری نقشه منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

Ducey تحمیل منظور پس از برگزاری هفته. آن را پس از شهرداران از شهرستانها از جمله ققنوس و توسان—با ارسال نامه ای پیشتر در روز دوشنبه اصرار او را به انجام این کار.

مردم گرفتار نقض نظم می تواند به اتهام بزه اما تنها پس از اینکه پلیس به آنها هشدار می دهند و ارائه یک فرصت برای پیروی.

“در سراسر کشور Arizonans در حال انجام بخشی خود را,” Ducey گفت. “Arizonans ماندن خانه از آنجا که آن را درست انجام دهد.”

تنها چند ساعت قبل از اعلام فرماندار گفت که مدارس در دولت بسته خواهد شد برای بقیه سال تحصیلی.

Ducey و سرپرست آموزش عمومی کتی هافمن اشاره کرد کاخ سفید روز یکشنبه با گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل تا مارس 30.

“اعلام امروز در نظر گرفته شده است به والدین و مربیان به همان اندازه اطمینان به عنوان ممکن است به طوری که آنها می توانید برنامه ریزی و تصمیم گیری” Ducey و هافمن در بیانیه ای گفت.

مدارس در دولت قبلا بسته از طریق آوریل 10. آنها برای اولین بار تعطیل در مارس 16.

آریزونا اعلام می گذارد مدارس دولتی. مدارس خصوصی باید بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل 30 آوریل به عنوان در هر دستورالعمل های فدرال. رهبران مدرسه می توانید صبر کنید تا آن زمان برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد و یا اعلام تعطیلی از طریق پایان سال تحصیلی به آینه مدارس دولتی.

Zachary Stieber و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im