آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو آماده برای مقدماتی میان Coronavirus مستندات

به طور فزاینده ای به عنوان اقدامات شدید در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus چهار بزرگ کشورهای در حال پیش رفتن با اولیه خود را در انتخابات 17 مارس است.

آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو همه درجات متحده اضطراری, اما, نظر سنجی باز باقی خواهد ماند. در مجموع 577 نمایندگان دموکرات و 328 نمایندگان جمهوری خواه هستند باید متعهد.

“رای گیری مکان دیدن مردم از نزدیک جامعه آمدن به داخل و خارج از ساختمان به صورت کوتاه مدت” ایالات آزادی مطبوعات صادر شده توسط چهار متحده در مارس 13.

“بیشتر راهنمایی از رای گیری ماشین آلات تولید کنندگان در مورد بهترین روش برای پاکسازی ماشین آلات ارشاد از CDC در بهترین روش برای شستن دست و راهنمایی از ما مربوطه مقامات بهداشتی دولت در حال ارائه شده برای هر رای گیری در محل.”

برخی از رای گیری سایت در همه کشورها ممکن است بسته یا تغییر محل با توجه به کوروناویروس. مقامات در حال تشویق رای دهندگان به خود را بررسی کنید رای گیری در محل های محلی خود سرپرست از انتخابات’ سایت.

با کلیک بر روی لینک کلیک کنید برای رای گیری اطلاعات محل برای آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو.

نظرسنجی کارگران دستور داده شده است به اقدامات احتیاطی اضافی در طول رای گیری مانند اغلب تمیز کردن نیز استفاده می شود سطوح و حتی قلم و دستگیره های درب. رای گیری مکان باید فوق العاده ضد عفونی کننده دست در دسترس به عنوان به خوبی به عنوان دستمال مرطوب الکل.

اوهایو

اوهایو مدارس را در پایان روز مارس 16 و بسته باقی می ماند از طریق آوریل 3 اگر چه بسته شدن صدق نمی کند به مراکز مهد کودک و خانه مبتنی بر ارائه دهندگان مراقبت از کودکان.

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine صادر شده یک مدیر را در 15 مارس که تمام کافه ها و رستوران ها باید به خانه مشتریان موثر در 9 p. m. تنها حمل و درایو-از طریق حمایت مجاز است و هیچ تاریخ پایان داده شد.

اوهایو وزارت بهداشت گفت: 15 مارس وجود دارد 37 تایید موارد COVID-19 در دولت است. بیشتر 361 در حال انتظار برای نتایج آزمون در حالی که 140 آزمایش منفی است.

اوهایو است 136 نمایندگان دموکرات و 82 جمهوریخواه نمایندگان به تعهد.

آریزونا

در آریزونا اصلی خواهد بود برای حزب دموکرات نامزد تنها و تعهد 67 نمایندگان.

آریزونا ایران اعلام کرد در ماه سپتامبر سال 2019 که دولت انتخاب خواهد شد از یک جمهوری خواه اولیه و متعهد در تمام 57 نماینده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“Arizonans هیجان زده هستند و انرژی خود را برای ارسال به رئیس جمهور تهمت بازگشت به کاخ سفید برای چهار سال بیشتر” آریزونا GOP صندلی دکتر Kelli بخش گفت: در آن زمان.

آریزونا مدارس تعطیل هستند آغاز مارس 16 مارس 27 و رژیم صهیونیستی است. mlb اعلام شرایط اضطراری در مارس 11.

آریزونا وزارت بهداشت خدمات گزارش 12 مورد از COVID-19 در دولت به عنوان از آوریل 15.

فلوریدا

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در مارس 1, اما اجازه داده است برای مدارس و کسب و کار را باز باقی می ماند.

فلوریدا 219 نمایندگان دموکرات و 122 نمایندگان جمهوری خواه به تعهد.

تا کنون درمانی فلوریدا ثبت 136 مورد از coronavirus و چهار مرگ و میر. تقریبا 700 نفر باید آزمایش منفی برای COVID-19 در حالی که بیشتر 514 باید نتایج آزمون در حال بررسی است.

ایلینوی

ایلینوی 155 نمایندگان دموکرات و 67 نمایندگان جمهوری خواه به تعهد.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر صادر فاجعه اعلام در مارس 9 در پاسخ به کوروناویروس. او گفت: “دیدار با مطبوعات” در 15 مارس که او “به دنبال سخت” در بسته کافه ها و رستوران ها.

“COVID-19 در حال گسترش است چرا که حتی افراد سالم می تواند راه رفتن در اطراف و دادن آن به افراد دیگر. بنابراین ما نیاز به رفتن در مستند” او گفت:.

ایلینوی وزارت بهداشت گزارش 93 موارد از کروناویروس که از 15 مارس. بیشتر 932 آزمایش منفی است.

به عنوان از آوریل 16, حزب دموکرات سناتور جو بایدن به 880 نمایندگان—1,111 کوتاه از 1,991 مورد نیاز برای نامزدی. سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) اتحاد 729 نمایندگان و نامزد باقی مانده Rep. Tulsi Gabbard (D-هاوایی) دو.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مجموع از 1,081 نمایندگان از نیاز 1,276 مورد نیاز برای جمهوری خواه نامزدی. انتظار می رود او را رسما پرچ نامزدی با پایان رای گیری در 17 مارس است. جمهوری خواه رقیب لایحه جوش دارای یک نماینده در حالی که Roque De La Fuente صفر.

دنبال شارلوت در توییتر: @charlottecuthbo

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im