پان-عرب برگزار بلوک در قاهره روز پس از ما پرده آن طرح است که دیده می شود به عنوان طرفدار اسرائیل

منتشر شده 11:33 PM فوریه 01, 2020

به روز شده در 1:01 AM, فوریه 02, 2020

REJECT. Palestinian president Mahmud Abbas attends an Arab League emergency meeting discussing the US-brokered proposal for a settlement of the Middle East conflict at the league headquarters in the Egyptian capital Cairo on February 1, 2020. Photo by Khaled Desouki/AFP

رد. رئیس جمهور فلسطین محمود عباس در اجلاس اتحادیه عرب جلسه اضطراری بحث ما-پیشنهاد میانجیگری برای حل و فصل جنگ شرق میانه در لیگ ستاد در مصر سرمایه قاهره در فوریه 1 سال 2020 است. عکس خالد Desouki/AFP

قاهره – اتحادیه عرب در روز شنبه, فوریه 1, ما را رد کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد خاورمیانه و برنامه ریزی گفت: آن را برآورده نمی “حداقل حقوق” از فلسطینی ها.

پان-عرب بلوک برگزار شده در قاهره روز پس از آمریکا پرده برداری از طرح آن است که دیده می شود به عنوان طرفدار اسرائیل است.

در این جلسه گرد هم آورده عربی مقامات ارشد از جمله فلسطینی به رهبری محمود عباس به عربستان سعودی و وزیر امور خارجه امارات متحده عربی’ وزیر دولت در امور خارجی است.

در بیانیه منتشر شده پس از آن لیگ گفت: آن “را رد کرد آمریکا و اسرائیل از معامله قرن’ با توجه به این که آن را برآورده نمی کند, حداقل حقوق و آرمان های مردم فلسطین.”

کشورهای عربی همچنین قول داد “نه به … همکاری با دولت آمریکا برای اجرای این طرح است.”

آنها اصرار بر راه حل دو کشور است که شامل یک دولت فلسطینی بر اساس مرزهای قبل از سال 1967 شش روز جنگ – زمانی که اسرائیل به اشغال کرانه غربی و غزه و شرق بیت المقدس به عنوان پایتخت آن است.

آمریکا طرح نشان می دهد که اسرائیل را حفظ کنترل رقابت شهر اورشلیم را به عنوان “میخواهد سرمایه” و ضمیمه شهرک سازی در سرزمین های فلسطینی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فلسطینی ها اجازه داده می شود برای اعلام سرمایه در ضمیمه شرق اورشلیم ،

تنها عرب سفیران حاضر در این طرح رونمایی شد و از بحرین عمان و امارات متحده عربی – 3 از واشنگتن نزدیک ترین متحدان در یک منطقه که در آن بسیاری از کشورهای میزبان آمریکا بود.

دیگر کشورهای عربی به دقت اولیه پاسخ به این طرح بود که به شدت رد شده توسط رهبران فلسطینی.

عباس گفت: “وجود خواهد داشت هیچ روابط” با اسرائیل و آمریکا از جمله در همکاری های امنیتی خود را زیر “انکار از امضا موافقت نامه های بین المللی و مشروعیت”. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im