اپل تولید یک میلیون سپر چهره یک هفته برای کارکنان بهداشتی درمانی

اپل مدیر اجرایی تیم کوک گفت که این شرکت قصد دارد به کشتی 20 میلیون سپر چهره در سراسر جهان برای کمک به بیمارستان ها گزارش کمبود تجهیزات پزشکی با توجه به CCP ویروس همه گیر.

این غول تکنولوژی با هدف تولید حداقل یک میلیون چهره سپر پزشکی کارگران در هر روز, آشپز گفت: در روز یکشنبه.

“ما راه اندازی یک شرکت گسترده تلاش گرد هم آوردن محصول طراحان مهندسی عملیات و بسته بندی تیم ها و تولید کنندگان ما به طراحی تولید و کشتی سپر چهره برای سلامت کارگران” کوک گفت.

کوک گفت که این شرکت تا به حال منابع و تجهیزات از طریق زنجیره عرضه جهانی آن و آن را کار “به طور مداوم و از نزدیک” با دولت “در همه سطوح” برای توزیع سپر چهره های که در آن آنها نیاز دارید بیشتر به فوریت در آنچه که او به عنوان یک “واقعا تلاش جهانی.”

“ما در حال یافتن منابع مواد و تولید در آمریکا و چین,” او گفت:. “ما برنامه ریزی برای کشتی بیش از یک میلیون و تا پایان این هفته بیش از یک میلیون در هر هفته پس از آن.”

اولین محموله تحویل داده شد به قیصر بیمارستان در دره سانتا کلارا در کالیفرنیا در هفته گذشته, آشپز, گفت:, و اضافه کرد که بازخورد از پزشکان بود “بسیار مثبت است.”

“ما امیدواریم که به سرعت گسترش توزیع فراتر از ایالات متحده,” او گفت:, و اضافه کرد که این غول تکنولوژی شده است هل دادن برای دیدار با “ضروری نیازهای مراقبان به فوریت و در یک مقیاس شرایطی نیاز است.”

“برای اپل این است که یک کار از عشق و قدردانی و ما را به اشتراک بگذارید بیشتر از تلاش های ما در طول زمان” کوک گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه ستایش این شرکت برای ramping تا آن امکانات تولید برای تولید بحرانی منابع در میان شیوع CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

“من می خواهم برای تشکر از اپل یکی از بسیاری از شرکت های آمریکایی که افتاده به عمل” او به خبرنگاران گفت: در کاخ سفید است. “امروز اپل اعلام کرد که در حال حاضر تولید پلاستیک سپر چهره های بهداشت و درمان کارگران در نرخ یک میلیون در هر هفته است.”

“این سپر که شما را در تلویزیون بسیار کمی. آنها در بالاترین سطح کیفیت و ایمنی,” او اضافه شده است.

این می آید به عنوان ایالات متحده مرگ و میر از این CCP ویروس پیشی گرفته 10,000 روز دوشنبه با بیش از 368,000 تایید موارد با توجه به ردیابی روی نقشه از دانشگاه جانز هاپکینز است که collates رسمی دولت داده است.

آمریکا کارکنان بهداشتی درمانی در حال جذاب تر دنده محافظ و تجهیزات به عنوان چهره آنها موجی از بیماران.

پزشکان نیز به خصوص در مورد کمبود هواکش تنفس ماشین آلات مورد نیاز برای کسانی که رنج می برند از COVID-19 ذات الریه-مانند بیماری تنفسی ناشی از CCP ویروس.

پکن متهم شده است از احتکار میلیاردها بحرانی لوازم پزشکی مانند ماسک و همچنین صدها تن از دیگران در سطح جهانی و در میان افزایش همه گیر و حمل و نقل آنها را به چین است.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im