اپل و گوگل تا ویروس ‘تماس با ردیابی توسط گوشی های هوشمند

سان فرانسیسکو, ایالات متحده آمریکا – گوگل و اپل پرده برداری از یک ابتکار مشترک سهشنبه, مارس 10 به منظور توسعه یک coronavirus گوشی های هوشمند “تماس با ردیابی” ابزاری است که به طور بالقوه می تواند هشدار مردم زمانی که آنها عبور از مسیرهای با یک فرد آلوده.

این حرکت را به ارمغان می آورد با هم بزرگترین سیستم های عامل تلفن همراه در تلاش برای استفاده از گوشی های هوشمند مکان تکنولوژی برای پیگیری و به طور بالقوه حاوی جهانی COVID-19 شیوع.

این حرکت اجازه می دهد برنامه های کاربردی ایجاد می شود را قادر می سازد گوشی های هوشمند طراحی شده توسط نرم افزاری اپل و گوگل-حمایت سیستم عامل اندروید به تبادل اطلاعات با یک مشترک در انتخاب کردن “سیستم” با استفاده از فن آوری بی سیم Bluetooth.

این شرکت در ماه آینده برنامه ای برای انتشار نرم افزار رابط فن آوری اجازه می دهد تا برای همکاری – به طوری که یک هشدار کار می کند بدون در نظر گرفتن سیستم عامل.

“همه ما در اپل و گوگل بر این باورند شده است وجود دارد هرگز یک مهم تر حاضر به همکاری با یکدیگر برای حل یکی از مشکلات اغلب با فشار دادن” این شرکت گفت: در یک بیانیه مشترک.

این حرکت همراه با دولت ها در سراسر جهان مطالعه و یا اجرای اقدامات لازم برای استفاده از گوشی های هوشمند مکان تکنولوژی برای شناسایی افراد مبتلا به این ویروس و نگه داشتن آنها را از آلوده کردن به دیگران و حتی به عنوان تلاش های جمع آوری حفظ حریم خصوصی و آزادی های مدنی و نگرانی است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک جلسه توجیهی که دولت را “بسیار قوی نگاه” در تماس با ردیابی همکاری.

حریم خصوصی قیمت ؟

اپل و گوگل معتقد است که “شفافیت و رضایت” شد اولویت های مشترک ابتکار پرداختن به نگرانی در مورد سیستم های است که می تواند در افشای اطلاعات شخصی در افراد است.

“تماس با ردیابی می تواند کمک کند گسترش COVID-19 و می توان بدون به خطر انداختن حریم خصوصی کاربر” مدیر اجرایی اپل تیم کوک گفت: در یک صدای جیر جیر.

ردیابی جنبش مردم با استفاده از گوشی های هوشمند خود را در حالی که یک temptingly ابزار قدرتمند برای حاوی coronavirus همراه با نگرانی های حریم خصوصی و نگرانی در مورد چگونه داده ها ممکن است سوء استفاده شود.

“هیچ تماس ردیابی نرم افزار می تواند به طور کامل موثر تا زمانی که وجود دارد گسترده است و رایگان و سریع تست عادلانه و دسترسی به مراقبت های بهداشتی. این سیستم همچنین می تواند موثر باشد اگر مردم به آنها اعتماد ندارد” گفت: Jennifer Granick از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در بیانیه ای.

“مردم را تنها اعتماد این سیستم ها اگر آنها محافظت از حریم خصوصی باقی می ماند داوطلبانه و ذخیره داده ها بر روی یک فرد دستگاه یک مخزن متمرکز.”

اپل و آندروید در ترکیب اساسا قدرت های جهان در گوشی های هوشمند تا کار با هم مورد نیاز خواهد بود به طور موثر ردیابی coronavirus مخاطبین بر اساس اطلاعات تحرک به گفته تحلیلگران.

اپل ساخته شده حریم خصوصی کاربر یک نقطه فروش برای اپل و آوردن آن اعتبار به coronavirus همکاری اشاره کرد استراتژی های خلاق تحلیلگر Carolina Milanesi.

“اپل ارائه حریم خصوصی خود را مهر و موم از انواع به آنچه که در حال انجام” Milanesi گفت. “این خوب است.”

نه اپل و نه گوگل می تواند تضمین کند آنچه در نهایت می شود تحرک اطلاعات جمع آوری شده برای مبارزه با کروناویروس, تلاش, هشدار تحلیلگر پاتریک مورهد از مور بینش و استراتژی.

“شما می توانید این دو شرکت اکوسیستم با هم و شما باید به معنای واقعی کلمه 100% از داده تلفن همراه” مورهد گفت.

تکنولوژی را فعال کنید و یا تماس با دیجیتال ردیابی ایفا کرده است “آشکارا قابل مشاهده است” بخشی از این بیماری همه گیر پاسخ از کره جنوبی, سنگاپور, اسرائیل و دیگر کشورهای استاد حقوق و حریم خصوصی محقق Ryan Calo گفت: در سنا شهادت این هفته است.

“من درک شهود پشت دیجیتال تماس با ردیابی” Calo گفت: در آماده شده اند ،

“اما من می بینم سود در مبارزه با این ویروس به عنوان اثبات نشده و بالقوه ناخواسته عواقب سوء استفاده و تجاوز بر حریم خصوصی و آزادی های مدنی به طور قابل توجهی.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de