تجدید نظر قضات به نظر می رسد آپارتمان اجازه دهید به نیویورک اولیه ریاست جمهوری ادامه

نیویورک—دادگاه تجدید نظر فدرال قضات به نظر می رسید تمایل طول شفاهی جمعه به اجازه نیویورک دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه ادامه ماه آینده با وجود دولت ادعا می کند که این می تواند تهدیدی برای امنیت رای دهندگان در طول یک بیماری همه گیر.

سه قاضی پنل 2 متحده مدار دادگاه تجدید نظر شنیده 90 دقیقه از استدلال پس از قضاوت در هفته گذشته به دستور اولیه را با وجود یک مارس تصمیم دموکراتیک اعضای هیأت دولت از انتخابات به لغو آن است.

حتی بدون ریاست جمهوری اولیه انتخابات برنامه ریزی شده در تمام اما دو دولت 62 مسابقه برای دیگر انتخابات از جمله کنگره و دولت نژادها.

قضات را بلافاصله رد, اما آنها تکیه زور و اجبار در برابر دولت است.

برخی از آنها کشف و ضبط بر این ادعا توسط جودیت ول وکیل برای دولت است که برنی ساندرز و اندرو یانگ می تواند باقی مانده اند در انتخابات توسط خود را خروج اطلاعیه که آنها تعلیق خود را در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. به جای وکلا شکایت کرد به نگه داشتن آنها را در انتخابات.

Epoch Times Photo
دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری (L-R) اندرو یانگ پیت Buttigieg جو بایدن سناتور. برنی ساندرز و بهداشت ، کامالا هریس در طول شب دوم از اولین دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در میامی فلوریدا., در 27 ژوئن 2019. (درو Angerer/گتی ایماژ)

مدار قاضی Amalya L. Kearse پرسید که چه یک نامزد را برای بازگرداندن به حالت تعلیق در مبارزه است.

ول گفت که آنها را مجبور به ارسال نامه ای به هیئت مدیره از انتخابات و یا “در غیر این صورت از آنها سازمان ملل متحد-تعلیق مبارزات انتخاباتی خود را.”

“چگونه است که عملکرد متفاوت از آنچه سناتور ساندرز بود که به سادگی بخواهید به در نظر گرفته شود انتخابات?” Kearse پرسید.

ول گفت ساندرز موفق به اعلام او لغو تعلیق از مبارزات انتخاباتی خود.

قاضی دنیس Jacobs اشاره کرد که یکی از راه های یک نامزد ممکن است تصمیم به دوباره وارد مسابقه شد اگر “آنها را به خوبی در انتخابات اولیه در نیویورک است.”

“بنابراین سوال می شود که آیا این تبدیل به یک پیشگویی” جاکوبز گفت. “اگر شما به حالت تعلیق در شما نمی توانید به نظر می رسد در انتخابات. اگر شما نمی توانید به نظر می رسد در انتخابات شما نمی توانید حمایت عمومی است که به ارمغان می آورد در پول است. اگر شما نمی توانید آن را در پول شما نمی توانید احیای مبارزات انتخاباتی خود را.”

قاضی José A. Cabranes ذکر شده در قانون اساسی حق رای و متمم اول قانون اساسی و سوال که آیا دولت و یا رهبران ملی حزب دموکرات به حال می گویند در تصمیم گیری برای لغو اولیه.

او همچنین گفت: نمایندگان نقش مهمی در کنوانسیون دموکراتیک و ساخته شده اند تفاوت در انتخاب معاون نامزد ریاست جمهوری در گذشته است.

“آن را نمی کند به نظر می رسد عجیب و غریب به شما به نحوی است که دیگر این رقابت های سیاسی خواهد شد و این تنها یکی است که حذف شده است و ریاست جمهوری اصلی ؟ آن را نمی کند نشان می دهد که وجود دارد این است که برخی از هدف خاص در اینجا که شاید واضح نیست به هر یک از ما؟” Cabranes پرسید.

“هیچ” ول پاسخ داد. “این همه در زمینه این بیماری همه گیر.”

“هر دولت دیگر لغو آن ریاست جمهوری اصلی؟” Cabranes پرسید.

“نه” ول گفت.

“به طوری که کاملا غیر معمول و بدیهی است که تعریف” Cabranes گفت.

Election 2020 Andrew Yang
اندرو یانگ صحبت می کند در طول یک دموکرات ریاست جمهوری اصلی بحث در سنت آنسلم کالج در منچستر, N. H. on Feb. 7, 2020. (Elise Amendola/عکس از آسوشیتدپرس)

وکلای ساندرز و یانگ اشاره کرد که دولت هرگز املای هنگامی که آن تغییر قوانین است که نامزدها مورد نیاز را برای رفع تعلیق از مبارزات انتخاباتی خود را به باقی می ماند در انتخابات.

وکیل جفری Kurzon که شکایت از طرف یانگ و چند می شود نمایندگان گفت: قضات آن را “هولناک” که در انتخابات لغو شد. او آن را به نام “middle-of-the-game change” که به درستی لغو توسط دادگاه پایین تر است.

توسط لری Neumeister

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de