دادگاه تجدید نظر را نمی شنوند بیشتر تجدید نظر از شلدون و نقره مورد

نیویورک (AP) — سابق نیویورک مجمع سخنران شلدون نقره خود را از دست داده پیشنهاد جمعه به یک دادگاه تجدید نظر فدرال به تجدید نظر در تصمیم خود برای حمایت از فساد اعتقاد.

2 متحده مدار دادگاه تجدید نظر در یک مختصر سفارش درب بسته در یک درخواست به یک سه قاضی پنل که در تصمیم خود تجدید نظر و یا کامل مدار 2 تجدید نظر در این مورد است.

یک مدار 2 پنل در منهتن به تازگی تایید محکومیت خود را اما دستور resentencing پس از معکوس کردن محکومیت خود را در برخی از اتهامات عنوان شده علیه.

یک وکیل برای 76 ساله و نقره کاهش یافت, نظر, هر چند این احتمال وجود دارد که وکلای مدافع را بپرسید دیوان عالی ایالات متحده را به این صورت.

منهتن ساکن شد و برای اولین بار به اعدام محکوم شده در سال 2015 در رشوه خواری و اخاذی اتهامات عنوان شده علیه. پس از آن حکم در دادگاه تجدید نظر لغو شد, نقره محکوم شد و دوباره در سال 2018 است. او محکوم به هفت سال زندان.

او باقی مانده است رایگان و در انتظار تجدید نظر شود.

او تا سال 2018 صدور حکم آمد و پس از او به اعدام محکوم و بار دوم از تجارت نفع و به جمع آوری نزدیک به 4 میلیون دلار در هزینه های به کمک یک محقق سرطان و توسعه دهندگان املاک و مستغلات.

در حکم اخیر 2nd مدار پرتاب کردن اتهامات مربوط به هزینه های قانونی نقره ای جمع آوری شده برای اشاره مزوتلیوما موارد به یک شرکت حقوقی. مزوتلیوما یک شکل نادر سرطان ناشی از قرار گرفتن در معرض آزبست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im