دادگاه تجدید نظر قوانین خانه می توانید دسترسی به مولر هیئت منصفه مواد

یک دادگاه تجدید نظر حکم داد که روز پنجشنبه در مجلس نمایندگان می تواند دسترسی به هیئت منصفه مواد از سابق مشاور ویژه رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

سه قاضی پانل در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار حکومت 2-1 به رعایت پایین تر تصمیم دادگاه به دموکرات به رهبری قضایی مجلس کمیته دسترسی به هیئت منصفه اطلاعات redacted از مولر را در 448 صفحه گزارش از جمله رونوشت یا نمایشگاه های اشاره شده در redactions.

در ماه جولای سال 2019 خانه کمیته ثبت برنامه به حکم دادگاه اجازه انتشار برخی از هیئت منصفه مواد مربوط به مولر گزارش در تلاش برای ادامه مشاور ویژه تحقیق جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ایالات متحده منطقه قاضی بریل هاول منصوب شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما و حکومت در ماه اکتبر که وزارت دادگستری (DOJ) باید به نوبه خود بیش از هیئت منصفه در مواد اشاره شده در و یا زمینه ای Mueller گزارش. هاول در 75 صفحه نظر حکم داد که این خانه را درخواست برای هیئت منصفه در ماده کاهش یافت و در زیر یکی از هیئت منصفه پنهان کاری قانون معافیت تحت قانون 6(e) از قوانین فدرال دادرسی کیفری. این باعث شد که وزارت دادگستری به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری.

دادگاه تجدید نظر گفت: در آن اکثریت نظر نوشته شده توسط قاضی جودیت راجرز رئیس جمهور بیل کلینتون منصوب که این کمیته تا به حال تاسیس “یک خاص نیاز” به بررسی هیئت منصفه اطلاعات آن است که به دنبال. او پیوست توسط قاضی توماس گریفیث یک رئیس جمهور جورج دبلیو بوش منصوب.

“[T]او مشاور ویژه متوقف ساخت هر ” نتیجه گیری نهایی در مورد رئیس جمهور انجام,’ …, در بخش, برای جلوگیری از preempting خانه تنها قدرت استیضاح … کمیته ایجاد کرده است که آن را نمی ‘نسبتا و پشتکار’ را یک تصمیم نهایی در مورد رفتار توضیح داده شده در هر دو جلد از مولر گزارش ‘بدون هیئت منصفه مواد اشاره شده’ آن” راجرز نوشت: در نظر (pdf).

علاوه بر این دادگاه منطقه کنترل دسترسی به هیئت منصفه مواد نه قوه مجریه و یا DOJ, راجر گفت.

“این بخش اعتراض به افشای redacted هیئت منصفه مواد اما این گروه هیچ علاقه ای در اعتراض به انتشار این مواد در خارج از کلی اهداف و سیاست های هیات منصفه پنهان کاری که به عنوان مورد بحث نیست و بیشتر این کمیته را قانع کننده نیاز برای افشای” راجرز نوشت. “حتی اگر این گروه تا به حال نه اعتراض به افشای دادگاه منطقه هنوز هم نیاز به اجازه افشای به موجب قانون 6(e)’s ‘قضایی اقدام’ استثنا.”

در مخالفت قاضی ایتالیایی رائو رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب نوشت که روشن نیست که آیا این کمیته هنوز هم نیاز به این مواد پس از خانه در حال حاضر استیضاح رئیس جمهور و سنا بود رای به تبرئه او.

“معقول ناظر ممکن است تعجب که چرا ما در حال تصمیم گیری در این مورد در این زمان” رائو نوشت. “پس از همه این کمیته به دنبال این مواد اولیه به استیضاح اقدام سنا و مجلس استیضاح آزمایشی منعقد کرده است. چرا این بحث نیست مسئله?”

“اکثریت می شود به سادگی چشم خود را به این وقایع عمومی و احزاب را نمی ارائه هر گونه اضافی دادخواستها; اما چند مشاهدات شایان ذکر,” او اضافه شده است.

رائو نیز در بر داشت که این کمیته فاقد ایستاده و به دنبال حکم دادگاه برای وادار وزارت دادگستری به دست بیش از این مواد به کمیته.

این مورد یکی از بسیاری از خانه دموکرات را در دادگاه ها به دنبال مواد و اطلاعات از رئیس جمهور و دولت او.

در ماه فوریه همان دادگاه حکم داد که 2-1 سابق کاخ سفید مشاور دونالد McGahn بود لازم نیست برای شهادت در کمیته قضایی مجلس. دادگاه تجدید نظر حکم داد که آنها موافق با DOJ استدلال که قانون اساسی میله دادگاه های فدرال از حل و فصل اختلافات بین قوه مقننه و مجریه می باشد.

“اگر دادگاه فدرال بودند برای از بین بردن برای نجات کنگره هر زمان که قانون اساسی آن ابزار شکست خورده, این امر نه فقط در تکمیل روند سیاسی آن را جایگزین این روند با یکی که در آن غیرمنتخب قضات تبدیل به دائمی ‘ناظر[s]” از ما مقامات منتخب. است که نقش قضات در دموکراسی ما است و به همین دلیل ماده سوم ما را وادار به اخراج این مورد” گریفیث که او نیز در این پنل در این مورد نوشت: در نظر اکثریت (pdf).

در این حکم روز سه شنبه گریفیث نیز نوشت: concurring نظر توضیح داد که مولر هیئت منصفه مورد متفاوت است از McGahn مورد.

“بر خلاف McGahn این مورد شامل یک کت و شلوار بین شاخه سیاسی بیش از اجرایی-شعبه اسناد و مدارک و یا شهادت. آن را شامل یک برنامه کاربردی برای دسترسی به سوابق هیئت منصفه که افشای دادگاه منطقه به طور سنتی کنترل” گریفیث گفت.

وزارت دادگستری بلافاصله پاسخ به Epoch Times’ درخواست برای اظهار نظر.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im