دادگاه تجدید نظر قوانین دموکرات ها نمی توانند شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن در Emoluments مورد

یک دادگاه تجدید نظر فدرال است را رد کرد و طرح دعوی در دادگاه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان آورد توسط قانونگذاران دموکرات که او را متهم به طور غیرقانونی بهره مندی از گسترده منابع کسب و کار در سراسر جهان.

سه-پنل قاضی در سی مدار دادگاه تجدید نظر حکم داد که به اتفاق آرا 215 اعضای کنگره آورده است که کت و شلوار نیست که ایستاده به شکایت در مورد. مورد محور در اتهامات که میلیاردر رئیس جمهور تا به حال قانون اساسی را نقض خارجی Emoluments بند که مانع از هر “فرد برگزاری هر دفتر از سود یا اعتماد آنها باید بدون موافقت کنگره قبول هر حال Emolument, اتاق کار و یا عنوان با هر نوع و هر چه از هر پادشاه, شاهزاده یا خارجی دولت است.”

“اعضا می توانند و به احتمال زیاد خواهد ادامه خود را به استفاده از نفوذ صدای به پرونده خود را به مردم آمریکا همکاران خود در کنگره و رئیس جمهور خود را که همه آنها را رایگان به شرکت که بحث به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب” قضات دو حزب جمهوری خواه انتصاب و یک دموکرات منصوب نوشت: در خود 12-صفحه: نظر (pdf). “اما ما نمی خواهد—در واقع ما نمی توانیم—شرکت در این بحث است.”

مخالفان را مطرح کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم صاحب کسب و کار از طریق یک اعتماد است که آباد توسط داخلی و خارجی و مقامات دولتی. رئیس جمهور قبلا گفته او در حال از دست دادن پول و به نام عمل حقوقی “ریاست جمهوری آزار و اذیت.”

در واکنش به خبر تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر نوشت: “یک پیروزی دیگر فقط در. عصبی نانسی پلوسی و دموکرات ها در کنگره شکایت من پرتاب می شود. این یکی اتفاق آرا در سی مدار. شکار ساحره!”

یکی از قانونگذاران تحت پیگرد تهمت دیابت ریچارد بلومنتال (D-Ct.) همچنین وزن در حکم و گفت که او “عمیقا نا امید [و] نگران این تصمیم است.”

“این ناامید کننده ای تصمیم می افزاید: در حال حاضر گسترده ترس که چک در لجام گسیخته قدرت ریاست جمهوری, فساد و غنی سازی شده به طور جدی تضعیف” بلومنتال در توییتر نوشت.

او گفت: آنها بررسی گام های بعدی در این مورد و نه تایید و یا انکار کند که آیا آنها برنامه ریزی به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری.

یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: عصر فردا در بیانیه ای که “گروه بسیار خوشحال است.”

مورد ذکر شده به عنوان Blumenthal v. مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017 به دنبال اعلام تسکین و یک دستور در مقابل رئیس جمهور. وزارت دادگستری تلاش برای اخراج این پرونده با این استدلال که نمایندگان مجلس فاقد, ایستاده, بدون, علت, عمل مجاز چالش نمایندگان مجلس نتوانست دولت ادعا می کنند که در آن تسکین می تواند اعطا می شود که یک دستور در مقابل رئیس جمهور در ظرفیت رسمی را نقض قانون اساسی است.

دادگاه منطقه را رد کرده و رئیس جمهور را به تلاش برای اخراج این مورد اما این لغو شد روز جمعه مدار تصمیم گیری که گفت: قانونگذاران را ندارد ایستاده چون 29 سناتور و 186 نفر از اعضای مجلس نمایندگان آورده است که این مورد را نشان نمی اکثریت هر دو اتاق و در نتیجه “ناتوان به تایید یا انکار رئیس جمهور پذیرش خارجی emoluments.” مدار دادگاه نمی تصمیم گیری در این سوال که آیا رئیس جمهور تا به حال نقض emoluments بند.

دیگر emoluments پرونده های حقوقی در حال رفتن را از طریق دادگاه در 4 مدار در ویرجینیا و مدار 2 در نیویورک است.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im