دادگاه تجدید نظر لغو موقت ممنوعیت سقط جنین در اوکلاهما

یک دادگاه تجدید نظر فدرال در مارس 13 را تایید کرد دادگاه بدوی جهت است که لغو اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt موقت ممنوعیت سقط جنین در این ایالت در طول CCP (دیروز) شیوع ویروس.

به اتفاق آرا حکم سه قاضی پنل بر اساس دنور-10 متحده مدار دادگاه تجدید نظر در روز دوشنبه اجازه می دهد تا سقط جنین به ادامه در اوکلاهما ممنوعیت صادر شده توسط Stitt وجود.

Stitt صدور یک فرمان اجرایی در ماه گذشته است که موظف است که “Oklahomans و ارائه دهندگان خدمات پزشکی در اوکلاهما باید به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو جزئی روش های پزشکی و غیر اضطراری دندانی تا 30 آوریل” برای حفاظت از دولت تامین تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان پزشکی.

چند روز بعد Stitt روشن است که سقط جنین خدمات نیز تحت تاثیر این نظم و گفت که هر نوع سقط جنین خدمات است که یک اورژانس پزشکی یا در غیر این صورت لازم است برای جلوگیری از خطرات جدی بهداشتی به کودک متولد نشده را شامل می شوند که در فرمان اجرایی. در آوریل 3, فرماندار تمدید 7 آوریل برنامه ریزی شده انقضای این ممنوعیت تا مارس 30.

اما محدودیت های اعمال شده بودند بلافاصله ملاقات با چالش های قانونی از ارائه دهندگان خدمات سقط جنین در این ایالت که استدلال می کنند که آنها را مجبور به سفر خارج از دولت برای سقط جنین یا حمل حاملگی های ناخواسته به اصطلاح و به هنگام تولد و افزایش خطر گسترش CCP ویروس نافی Stitt هدف حفظ دولت منابع پزشکی.

در هشت صفحه نظر در دوشنبه پانل از قضات گفت: آن اجازه ایستادن سفارش ضابط موقت صادر مارس 6 توسط ایالات متحده در منطقه قاضی چارلز گودوین در شهر اوکلاهما به دلیل آن را ناشی از دولت هیچ آسیب های جبران ناپذیری پس از گودوین را سفارش منقضی مارس 20.

اوکلاهما است و نه دولت را به تلاش برای طبقه بندی سقط جنین به عنوان غیر ضروری روش در طول CCP ویروس همه گیر. مرکز باروری, حقوق والدین فدراسیون امریکا آیتالله سیستانی و سایر سازمان ها در زمینه پرونده های حقوقی در کشورهای مختلف. روز یکشنبه یک قاضی منطقه در آلاباما حکم داد که سقط جنین باید مجاز به ادامه در دولت موقت سفارش محدود شده و امن در اوهایو.

در تگزاس, ایالات متحده مدار 5 دادگاه تجدید نظر در روز دوشنبه حکم داد که پزشکی سقط جنین را مجاز به ادامه در دولت پس از مقامات در تلاش برای ممنوعیت این روش در میان همه گیر تگزاس تریبیون گزارش داد.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de