دادگاه تجدید نظر بلوک سی سی پی 6 هفته سقط بان

یک دادگاه تجدید نظر فدرال به تایید یک بلوک در می سی سی پی است که قانون ممنوعیت ترین سقط جنین یک بار در جنين ضربان قلب شناسایی شده است در حدود شش هفته از بارداری است.

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر از مدار 5 حکومت (pdf) در روز پنج شنبه به تأیید دادگاه بدوی حکم که مسدود شده دولت قانون از رفتن به اثر. و این همان دادگاه در ماه دسامبر است که ایالات متحده’ 15-هفته ممنوعیت جداگانه قانون سقط شد “خلاف قانون اساسی است.”

سابق فرماندار می سی سی پی فیل برایانت (R) امضا به اصطلاح “ضربان قلب لایحه” در ماه مارس سال گذشته (pdf). این قانون باعث می شود آن را یک جرم به انجام سقط جنین به جز در چند شرایط پس از “جنين ضربان قلب شناسایی شده است” است که به طور کلی در شش هفته.

پس از قانون امضا شد دولت تنها کلینیک سقط جنین, Jackson, سلامت زنان, سازمان شکایت کرد. منطقه دادگاه به نفع این کلینیک در ماه مه سال گذشته است.

سه-پنل قاضی نوشت و در آن نظر است که قانون خلاف قانون اساسی است چرا که این ممنوعیت این روش قبل از یک جنین است که “ماندگار”—که آیا آن را می توانید زنده ماندن در خارج از رحم. آن اضافه شده است که از آن قبلا حکم داد که سقط جنین پس از 15 هفته بر خلاف قانون اساسی بود و سپس محدود تر 6-هفته ممنوع است “نیز خلاف قانون اساسی است.”

در ماه دسامبر همان دادگاه گفت: در گذشته حاکم است که دولت 15-هفته ممنوعیت بر خلاف قانون اساسی بود زیرا “ممنوعیت قبل از زنده بودن سقط جنین و … خلاف قانون اساسی بدون در نظر گرفتن منافع دولت چرا که” یک دولت ممکن است منع هر زنی از ساخت نهایی تصمیم به خاتمه بارداری قبل از زنده ماندن,'” به نقل از دادگاه عالی تصمیم مهم در Roe v. Wade در سال 1973.

چند کشورهای دیگر از جمله آرکانزاس, گرجستان, کنتاکی, لوئیزیانا و اوهایو گذشت نسخه خود را از “ضربان قلب صورتحساب.” بسیاری از این لوایح باید منجر به یک سری از چالش های قانونی در دادگاه. این کشورها امیدوارند که پرونده های حقوقی می تواند یک خودرو را به چالش Roe v. Wade که طبقه بندی حق انتخاب برای سقط جنین به عنوان “اساسی” در دیوان عالی کشور است. چندین دادگاه ها در سراسر کشور در حال حاضر باطل “ضربان قلب لایحه” مانند در می سی سی پی.

دیوان عالی کشور در حال آماده شدن برای شنیدن یک مورد در مورد قوانین ایالتی قرار داده است که محدودیت در سقط جنین. که در مورد می پرسد دادگاه برای تصمیم گیری که آیا یک قانون اساسی بار قرار داده شده در زنان به دنبال سقط جنین پس از لوئیزیانا به تصویب یک قانون که نیاز به پزشکان انجام سقط جنین به اعتراف امتیازات در عرض 30 مایل از جایی که این روش در حال وقوع بود. اگر چه حق سقط جنین است نه تمرکز بر موضوع مورد آن به دست آورد قابل توجه به عنوان این مورد می تواند به مردم ارائه برخی از بینش به بالا دادگاه نگرش نسبت به روش پس این مورد خواهد بود که برای اولین بار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو انتصاب جدید—قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh.

می سی سی پی دارای بالاترین نرخ مرگ و میر نوزادان در کشور با 9.08 از هر 1000 تولد زنده در حال مرگ قبل از 1 تولد خود را با توجه به مراکز کنترل بیماری گزارش (pdf) در سال 2018 است.

در ضمن 2,550 سقط جنین انجام شد در می سی سی پی در سال 2017, اگر چه نه همه از سقط جنین ارائه شد به ساکنان ایالات متحده با توجه به Guttmacher موسسه. علاوه بر این سقط نرخ در دولت افزایش 13 درصد بین 2014 و 2017, از 3.8 تا 4.3 سقط جنین در هر 1000 زنان در سن باروری است.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de