دادگاه تجدید نظر اجازه می دهد تا تگزاس سقط جنین, محدودیت با استثنا برای پیشرفته Pregancies

تگزاس مجاز به اجرای آن فرمان اجرایی به تعویق انداختن ترین سقط جنین بعد از یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز جمعه معکوس قطعات پایین تر حکم دادگاه اجازه داده است که برخی از سقط جنین به ادامه طول CCP ویروس همه گیر.

مدار 5 دادگاه (pdf) بعد از ظهر روز جمعه برای جلوگیری از سقط جنین در تگزاس در طول همه گیر به جز زنانی که در حال نزدیک شدن به دولت محدودیت های قانونی برای سقط جنین در 22 هفته.

روز جمعه دولت دادستان کل کن Paxton خواسته مدار 5 دادگاه برای سرنگونی پایین تر تصمیم دادگاه یک روز پس از دادگاه به طور موقت سفارش محدود است که اجازه می دهد تا برای برخی از سقط جنین به ادامه در دولت است.

منظور اجرایی (pdf) امضا شده در مارس 22, سفارشات همه مجوز متخصصان مراقبت های بهداشتی و دارای مجوز بهداشت امکانات برای به تعویق انداختن هر غیر ضروری پزشکی در تلاش برای حفظ مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و تخت بیمارستان در طی شیوع COVID-19 بیماری ناشی از CCP (چینی حزب کمونیست) است.virus.

غیر ضروری در پزشکی تعریف شده است به عنوان “تمام اعمال جراحی و روش های هستند که بلافاصله پزشکی لازم برای اصلاح یک وضعیت پزشکی جدی و یا برای حفظ زندگی یک بیمار است که بدون عملکرد فوری عمل جراحی یا روش می تواند در معرض خطر ابتلا به عوارض جانبی جدی پزشکی عواقب یا مرگ به عنوان تعیین شده توسط پزشک بیمار,” منظور اجرایی متحده است.

یک عدم تطابق با سفارش به مجازات تا 180 روز در زندان و جریمه نقدی تا 1000 $یا هر دو منظور مقرر. این فرمان اجرایی به شمار می رود در آوریل 21.

روز پنجشنبه ایالات متحده در منطقه قاضی لی Yeakel در آستین مسدود اجرای فرمان اجرایی “به عنوان یک قطعی ممنوعیت سقط جنین همه ارائه شده توسط شاکیان.”

او همچنین حکم داد که درمانگاه سقط جنین مجاز به ادامه با دارو سقط جنین و همچنین رویه سقط جنین برای زنان که در معرض خطر نشست دولت محدودیت های قانونی برای سقط جنین در هفته 22 بارداری در آوریل 22. خود را حاکم نیز مجاز سقط جنین برای زنان خواهد بود که بیش از 18 ماه به بارداری در آوریل 22 و “به احتمال زیاد قادر به رسیدن به یک مرکز جراحی سرپایی در تگزاس و یا برای به دست آوردن سقط جنین مراقبت است.”

“به زنان در این دسته بندی ها منظور اجرایی مطلق ممنوعیت سقط جنین” Yeakel نوشت: در نظر است. “بان کی مون در یک دوره محدود می شود ممنوعیت وقتی که دوره منقضی می شود. به عنوان یک حداقل این است که یک بار بی در حق زن قبل از زنده بودن سقط جنین.”

این دومین بار است Yeakel بودند طرفه با abortionists در مورد. در مارس 30, او اعطا دیگر سفارش ضابط موقت به abortionists برای جلوگیری بخشی از این فرمان اجرایی که بر سقط جنین.

پکستون و سپس به دادگاه تجدید نظر تصمیم به مدار 5 که حکومت 2-1 به آسانسور پایین تر تصمیم دادگاه اجازه می دهد تگزاس برای اجرای منظور خود را در کامل است.

ساعت پس از این مدار 5 تصمیم به سقط جنین ارائه دهندگان خدمات رفت و برگشت به Yeakel دادگاه به درخواست باریک تر سفارش ضابط موقت به منظور اجازه می دهد داروهای سقط جنین و رویه سقط جنین در برخی از موقعیت ها به ادامه.

دوم مدار 5 تصمیم روز جمعه معکوس بخشی از آن سفارش ضابط موقت.

“در حال حاضر با داشتن زحمت توضیح داد: این استاندارد در نظر ما ما ما به تکرار برگزاری: [W]مرغ در مواجهه با جامعه را تهدید اپیدمی یک دولت ممکن است اجرای اقدامات اضطراری که محدود کردن حقوق اساسی تا زمانی که این اقدامات باید حداقل برخی از واقعی یا قابل توجهی نسبت به بحران سلامت نیست ‘فراتر از همه سوال ساده قابل لمس تهاجم از حقوق تضمین شده توسط قانون اساسی,'” دادگاه گفت.

این حکم اشاره می کند که قاضی Kyle دنیس عقیده داشت در بخشی از آنجا که او نمی خواهد معکوس هر قسمت از ناحیه دادگاه مارس 9 حاکم است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه تگزاس گفته است که در حال حاضر وجود دارد 11,449 مردم در دولت که آزمایش مثبت برای COVID-19 و 221 مرگ و میر. تعدادی از اهالی تگزاس که بهبود از ویروس 1,366, مقامات گفت.

ابوت گفت: در این کنفرانس که او را با توجه به زمانی در آینده هفته دیگر اجرایی منظور که بازگشایی تگزاس کسب و کار.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de