AP واقعیت را بررسی کنید: trump’s مالیات خیالات; Dem بحث احتراق ناقص در چند

واشنگتن (AP) — در خود خشن و بی ادب مناظره ریاست جمهوری, چند دموکرات ها به فروش می رسد کوتاه از برنامه های مراقبت های بهداشتی از رقبا و مایک بلومبرگ تحریف موضع خود را در “توقف و frisk” پلیس استراتژی هنگامی که او در شهر نیویورک شهردار. در یک بی پروا لیگ از خود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جشن حذف مالیات است که هنوز هم وجود دارد و رفت و عمیق و گسترده ای در تحریف آنچه که او انجام داده است.

نگاهی به برخی از های اخیر خود ادعا و واقعیت:

مالیات

مغلوب ساختن پیشی جستن: “ما رو از شر آن. بیشتر مرگ و مالیات بیشتر مالیات بر ارث.” — کلرادو رالی پنج شنبه.

حقایق: نادرست است. “مرگ” مالیات است که هنوز هم زنده است.

او با اشاره به مالیات بر املاک و همچنین شناخته شده به عنوان مالیات بر ارث. او دریافت نمی کند “خلاص شدن از شر آن.”

در سال 2017 مالیات تعمیرات اساسی دو برابر آستانه که در آن املاک و مالیات وضع می شود. یک زن و شوهر به ارزش کمتر از $22.4 میلیون خواهد اجتناب از مالیات است. اما افزایش آستانه نیست دائم. این مجموعه به پایان می رسد در 2026.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن در اثر املاک و مالیات بر مردم وارث مزارع خانوادگی: “شما می دانید چه ؟ آنها بیرون بروید و آنها را قرض گرفتن مقدار زیادی از پول و آنها را از دست می دهند. تعداد سرسام آور است.” — کلرادو رالی.

حقایق: او را باد خطر به مزارع خانوادگی از مالیات بر املاک است که با هدف بسیار ثروتمند است. پس از او تا سال 2017 کاهش مالیات در بخش کشاورزی بخش منتشر شده تخمین می زند که 38,106 مزرعه شهرکهای ایجاد خواهد شد در سال 2018 است. از کسانی که تنها 230 را به فایل املاک اظهارنامه مالیاتی و تنها 133 را از هر گونه مالیات بر املاک و مسئولیت.

تبلیغات

___

تجارت

مغلوب ساختن پیشی جستن: “اگر ما به طور رسمی هدفمند کشاورزان نیاز به کمک های اضافی تا زمانی که معاملات تجاری با چین, مکزیک, کانادا و دیگران به طور کامل پا زدن در, که کمک خواهد شد ارائه شده توسط دولت فدرال برای پرداخت خارج از تعرفه پول آمدن به ایالات متحده آمریکا!” — صدای جیر جیر جمعه در تمام حروف.

حقایق: که صراحت غلط حساب که در آن پول برای مزرعه یارانه می آید. می آید از آمریکا مالیات دهندگان. وجود ندارد “عظیم تعرفه پول آمدن به” کشور که از آن یارانه می تواند کشیده شده است.

پس از شروع از خود جنگ تجاری با چین مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به طور مداوم فریبنده در مورد کسی است که برای آن پرداخت. تعرفه ها اصولا پرداخت شده توسط ایالات متحده واردکنندگان و هزینه های آن معمولا به مصرف کنندگان در قالب قیمت های بالاتر برای محصولات. چین و دیگر صادرکنندگان نیست برش ایالات متحده در چک. این پول برای کمک به کشاورزان صدمه دیده از جنگ تجارت در می آید از وزارت خزانه داری ایالات متحده در هزینه از دیگر برنامه های فدرال و بدهی.

این حزبی دفتر بودجه کنگره می گوید درآمد خانوار طول می کشد یک ضربه از تعرفه. آن را تخمین زده شده در سال گذشته که تعرفه ها پس از آن در بازی خواهد پایین آوردن میانگین تورم درآمد خانوار توسط $580 از سال 2018 تا 2020.

___

توقف و FRISK

بلومبرگ در توقف-و-frisk پلیس سیاست زمانی که او به شهر نیویورک شهردار: “آنچه اتفاق افتاد این بود که آن را از کنترل خارج شد و هنگامی که ما کشف کرد — من کشف کردم — که ما انجام بسیاری از بیش از حد بسیاری از توقف و frisks ما قطع 95 درصد از آنها را.” — بحث دموکراتیک چهارشنبه.

حقایق: بلومبرگ نداشت ناگهانی بحران وجدان به عنوان شهردار در توقف و frisk منجر به کاهش آن است. او شروع به برش پشت در عمل تحت تهدید از یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام و در دفاع از این عمل تا چند ماه پیش.

تبلیغات

در بلومبرگ اول 10 سال تعداد توقف-و-frisk اقدامات افزایش نزدیک به 600% از زمانی که او در سال 2002 به اوج خود رسید نزدیک به 686,000 متوقف می شود در سال 2011. که کاهش یافته و به حدود 192,000 مستند متوقف می شود در سال 2013 سال آخر خود را به عنوان شهردار.

بلومبرگ زمانی ادعا خود را از 95% کاهش گیلاس چیدن فصلنامه بالا نقطه 203,500 متوقف می شود در سه ماهه اول سال 2012 و مقایسه آن با 12,485 متوقف می شود در سه ماهه آخر سال 2013.

مبارزات انتخاباتی خود گفته است که کاهش در سال 2012 آغاز کرد و پس از او اجرا بهتر آموزش پلیس. اما پلیس اعلام کرد که تلاش های جدید فقط به عنوان یک قاضی فدرال اعطا کلاس-وضعیت عمل به یک طرح دعوی در دادگاه توسط نیویورک ساکنان ادعا بودند که ناعادلانه متوقف شده است. در نهایت یک قاضی در بر داشت در سال 2013 که توقف-و-frisk عمدا و به طور سیستماتیک نقض حقوق مدنی از ده ها هزار نفر از مردم به اشتباه هدف قرار دادن و اسپانیایی مردان است. بلومبرگ لعنتی حاکم در آن زمان آن را “خطرناک تصمیم گیری ساخته شده توسط یک قاضی که من فکر می کنم درک می کند که چگونه پلیس کار می کند و آنچه که مطابق با قانون اساسی ایالات متحده.”

حتی پس از خروج از دفتر در پایان سال 2013 بلومبرگ در ادامه به دفاع از عمل و فقط عذرخواهی کرد چند هفته قبل از اعلام او 2020 نامزدی برای ریاست جمهوری.

___

زغال سنگ

بلومبرگ با استناد به خود انسان دوستی را با باشگاه سیرا: “در حال حاضر ما بسته 304 از 530 آتش زغال سنگ گیاهان در ایالات متحده و ما بسته 80 از 200 یا 300 که در اروپا هستند.” — بحث دموکراتیک.

حقایق: او را به اشتباه در نظر گرفتن اعتبار برای رانندگی در ایالات متحده در صنعت زغال سنگ را به زانو در.

ایالات متحده در صنعت زغال سنگ را به شیرجه رفتن تا حد زیادی با توجه به نیروهای بازار, بالاتر از همه, قطره در قیمت گاز طبیعی و انرژی های تجدید پذیر ساخته شده اند که گران نیروگاه با سوخت زغال سنگ بسیار کمتر رقابتی برای صنعت آب و برق. بلومبرگ در واقع کمک هنگفتی به تلاش برای بستن نیروگاه های زغال سنگ و مبارزه با تغییر آب و هوا, اما در مقابل پس زمینه از یک صنعت محاصره در جبهه های دیگر.

ایالات متحده تولید زغال سنگ به اوج خود رسید و در سال 2008 اما پس از آن کاهش یافته است به طور پیوسته. که تا حد زیادی به رونق در تولید نفت و گاز از شیل ایالات متحده آغاز تحت دولت اوباما ساخته شده است که گاز طبیعی به مراتب فراوان تر و ارزان تر و کاهش قیمت برای باد و انرژی خورشیدی تا حدودی به دلیل بهبود فن آوری های تجدید پذیر در بخش.

وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده مجددا در یک گزارش در ماه دسامبر میزان که بازار تبدیل شده به دور از زغال سنگ.

بیشتر بخوانید داستان کسب و کار

___

مراقبت های بهداشتی

مغلوب ساختن پیشی جستن در برنی ساندرز’ “مدیکر برای همه” برنامه ریزی: “فکر می کنم از این: 180 میلیون آمریکایی در حال رفتن به از دست دادن مراقبت های بهداشتی تحت پوشش این طرح است. اما اگر برای شما مهم نیست من قصد ندارم به انتقاد از آن را امشب. اجازه دهید آنها را به نگه داشتن رفتن و من شروع به صحبت کردن در مورد آن را حدود دو هفته از انتخابات است.” — آریزونا تجمع روز شنبه.

حقایق: که کامل ارائه اطلاعات نادرست از ورمونت سناتور طرح و همچنین برنامه های مشابه توسط دموکرات ها در کنگره است. مردم نمی خواهد “از دست دادن” پوشش. تحت ساندرز آنها خواهد بود پوشش جدید و جهانی دولت برنامه ای که جایگزین خصوصی و کار مبتنی بر بیمه. دموکرات ها که توقف کوتاه از پیشنهاد به جای خصوصی و کار مبتنی بر بیمه ارائه می دهد گزینه ای را برای مردم به خدمات درمانی مانند طرح نیز به سمت هدف حصول اطمینان از پوشش جهانی.

___

الیزابت وارن در ctq سلامت طرح: “مانند این است که بعد از آن توجه داشته باشید قرار دادن برنامه در اینجا. … امی من نگاه آنلاین در طرح خود را. این دو پاراگراف.” — بحث دموکراتیک.

تبلیغات

حقایق: این درست نیست. Klobuchar مراقبت های بهداشتی سیاست های اجرای هزاران نفر از کلمات آنلاین پرداختن پوشش سوء مصرف مواد و سلامت روان, داروهای تجویزی و افراد مسن. برخی از مواد فاقد ویژگی های موجود در برنامه از چند تن از رقبای خود. در عین حال جنبه از دستور کار ریشه در قوانین دقیق رهبری و یا پشتیبانی شده توسط این سناتور از ایالت مینه سوتا.

این درست است که Klochuchar اصلی سیاست های بهداشتی صفحه اختصاص داده است دو پاراگراف به طور خلاصه او راه دستیابی به پوشش جهانی. اما این که تا چه حد از طرح خود را.

___

ساندرز به پیت Buttigieg: “اجازه دهید سطح پیت. در زیر طرح خود را که نگهداری ادامه وضع موجود. …” — بحث دموکراتیک.

وارن: Buttigieg مراقبت های بهداشتی طرح “یک طرح. این یک پاورپوینت.”

حقایق: آن را بیش از وضع موجود و بیش از یک ارائه پاورپوینت. Buttigieg طرح را پوشش تقریبا تمام شهروندان و ساکنان قانونی, حتی اگر آن را به عنوان گسترده به عنوان پیشنهاد از ساندرز و وارن یک سناتور ماساچوست.

یک تجزیه و تحلیل از مراقبت های بهداشتی تعمیرات اساسی طرح های شهری, موسسه و صندوق مشترک المنافع در بر داشت که یک رویکرد مانند یک حمایت Buttigieg شهردار سابق South Bend, ایندیانا, خواهد, کاهش تعداد بیمه مردم از بیش از 32 میلیون به کمتر از 7 میلیون نفر است. کسانی که 7 میلیون نفر یا بیشتر به طور عمده افرادی که در این کشور غیر قانونی است.

تبلیغات

این پیشنهاد از Buttigieg ویژگی های یک دولت جدید با حمایت “عمومی گزینه” برنامه است که حتی افرادی با حمایت کارفرما پوشش می تواند به عضویت داوطلبانه.

وارن قرار داده و به پایین از Buttigieg طرح می آید و پس از او تجدید نظر خود را به روش “مدیکر برای همه” تصمیم گیری برای ادامه مراحل. او را برای اولین بار گسترش پوشش های ساختمان های موجود در برنامه و به تعویق انداختن فشار برای یک سیستم به طور کامل اجرا شده توسط دولت تا سال سوم ریاست جمهوری خود را.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن: “ما در حال حاضر ارائه برنامه های است که تا 60% کمتر گران تر از آنها بودند و بهتر است مراقبت های بهداشتی است.” — آریزونا رالی.

حقایق: ارزان تر بله. اما ارزان تر و بهتر است.

مقرون به صرفه برنامه های بیمه درمانی برگ برنده مذاکرات در مورد ارزان تر هستند چرا که آنها کم در مزایای مانند زایمان و یا داروهای تجویزی پوشش و تضمین نمی کند پوشش از شرایط موجود.

از برنامه های کوتاه مدت مغلوب ساختن پیشی جستن اداره ترویج است به عنوان یک جایگزین برای قانون مراقبت مقرون به صرفه ارائه تا 12 ماه تحت پوشش و قابل تمدید تا 36 ماه.

حق بیمه برای این طرح ها حدود یک سوم هزینه فولر پوشش بیمه. آنها در نظر گرفته شده برای افرادی که می خواهید یک فرد سیاست بیمه بهداشت و درمان, اما بیش از حد پول به واجد شرایط برای “Obamacare” فروکش.

تبلیغات

___

مغلوب ساختن پیشی جستن: “ما در حال حفاظت از افراد با شرایط موجود … ما در حال تلاش برای خلاص شدن از شر “Obamacare’ … ما در حال تلاش برای خلاص شدن, بنابراین ما می تواند به شما سلامت-طرح مراقبت و محافظت از شرایط موجود.” — آریزونا رالی.

حقایق: نه واقعا. مردم با موجود مشکلات پزشکی بیمه سلامت به دلیل حمایت از اوباما قانون مراقبت های بهداشتی. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یادداشت های او در تلاش است برای از بین بردن آن است.

یکی از برگ برنده های اصلی جایگزین به اوباما قانون — کوتاه-مدت بیمه سلامت — ندارد برای پوشش شرایط موجود. در همین حال دولت او بوده است با فشار دادن در دادگاه به صورت کامل لغو اوباما-عصر قانون از جمله مفاد آن محافظت از مردم با شرایط موجود از بیمه بهداشت و درمان مجلس ،

او و کنگره جمهوری خواهان می گویند که آنها را قرار داده جدید حمایت در محل, اما آنها مشخص نیست ،

با اوباما قانون هنوز هم در محل موجود شرایط ادامه به پوشش داده شده توسط فرد به طور منظم برنامه های بیمه درمانی. شرکت های بیمه باید همه متقاضیان بدون در نظر گرفتن تاریخچه پزشکی و مسئول همان استاندارد حق بیمه به افراد سالم و کسانی که تا به حال مشکلات پزشکی قبل و یا زمانی که آنها را امضا کردند.

قبل از قانون مراقبت مقرون به صرفه هر بیمه گر می تواند انکار پوشش — و یا شارژ بیشتر — به هر کسی که با وضعیت موجود که به دنبال به خرید یک سیاست فردی.

تبلیغات

___

قدرت ریاست جمهوری

مغلوب ساختن پیشی جستن در یکی از افرادی که بهره مند از خود دور عفو و حکم commutations: “میله Blagojevich فروش نیست بسازید. او خدمت 8 سال در زندان با بسیاری باقی مانده است. او به پرداخت یک قیمت بزرگ. یکی دیگر از Comey و باند معامله!” — صدای جیر جیر چهارشنبه.

حقایق: که گمراه کننده است. FBI بسته در Blagojevich زمانی که او در تلاش بود برای فروش. او به جرم تلاش برای فروش یک قرار ملاقات برای باراک اوباما رئیس جمهور سابق سنا صندلی و همچنین تلاش برای لرزش یک بیمارستان کودکان. مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل حکم سابق ایلینوی فرماندار در روز سه شنبه.

James Comey, FBI مدیر اخراج مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ چیزی برای انجام با این مورد. Comey شد مشغول به کار در بخش خصوصی که Blagojevich بود تحت تعقیب و محاکمه و محکوم کرد. همانطور که برای Comey را “باند” پاتریک فیتزجرالد فدرال دادستان آورده که این مورد در برابر Blagojevich است Comey و یکی از وکلای او.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن: “من در واقع من حدس می زنم ارشد مامور اجرای قانون کشور است.” — اظهارات روز سه شنبه به خبرنگاران گفت.

حقایق: که مورد مناقشه است.

چند نفر از جانبازان اوباما توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا را به سادگی به عنوان اشتباه در قانون, در حالی که محافظه کار قانونی ذهن می گویند که آنها فکر می کنم تهمت مناسب است.

“در حالی که رئیس جمهور مسئول در قانون اساسی به عنوان یک ماده خوب سیاست رئیس جمهور را نگه داشته و اجرای قانون در طول سلاح” گفت: John Yoo یک دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دانشکده حقوق استاد دانشگاه و وزارت دادگستری وکیل در دوران ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش جمهوری خواه دولت. “بی طرفی در اجرای قانون مهم است که اگر دولت این است که اعتبار و یکپارچگی برای متقاعد کردن قضات و داوران که در حال آنهایی که در نهایت رندر حکم.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای نرمی برای محکوم محرم راجر سنگ درو محکومیت از بیش از 2400 سابق وزارت دادگستری مقامات که در خدمت حزب دموکرات و جمهوری خواه دولت.

مارتین Lederman, یک استاد حقوق دانشگاه جرج تاون و سابق وزارت دادگستری اوباما گفت: “در توییتر که کنگره و نه رئیس جمهور می دهد قدرت برای تعقیب به دادستان کل. همچنین دادستان کل مسئولیت Lederman گفت: به ایستادن به یک رئیس جمهور که نمودار های غیر قانونی دوره “که دانستن آن ممکن است … منجر به حذف است.”

کریس لو که موفق اوباما کابینه در اولین دوره خود گفت: اوباما در کاخ سفید به دنبال پیشینیان خود در پیوستن به قوانین سختگیرانه که می تواند به برقراری ارتباط با وزارت دادگستری و در چه موضوعات.

“چه تهمت است نشان می دهد که در تقابل با این سابقه دیرینه و خطرناک به اصل بی طرفی و عدالت” لو گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان ریکاردو آلونسو-Zaldivar الن Knickmeyer اریک تاکر, Mark Sherman و پل وایزمن در واشنگتن Jonathan Lemire در نیویورک و آماندا Seitz در شیکاگو کمک به این گزارش.

___

یادداشت سردبیر — نگاهی به صحت ادعا توسط چهره های سیاسی.

___

پیدا کردن AP واقع چک در http://apne.ws/2kbx8bd

Follow @APFactCheck در توییتر https://twitter.com/APFactCheck

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im