هر کسی در ما که می میرد و تست مثبت برای COVID-19 شمارش به عنوان COVID ناشی از مرگ

COVID-19 بیمارانی که مرگ در ایالات متحده به طور خودکار شمارش به عنوان کشته بیماری جدید مقامات فدرال تایید کرد.

COVID-19 یک بیماری ناشی از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. ترس جدید بیماری منجر به نزدیک در سراسر کشور مستندات فلج کننده اقتصاد آمریکا و نگه داشتن آمریکایی ها تا حد زیادی در خانه است.

برخی از کشورها به دنبال در مواردی که مرحوم بيمار از قبل موجود شرایط مانند مشکل قلبی یا کلیوی هستند و شمارش مرگ و میر به عنوان مرتبط COVID-19 دکتر دبورا Birx واکنش هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus نیروی کار به خبرنگاران گفت: سه شنبه شب.

“در حال حاضر ما هنوز هم آن را ضبط و … اگر کسی می میرد با COVID-19 ما در حال شمارش است که به عنوان یک COVID-19 مرگ,” او گفت: در نیروی کار را در کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن است.

در حالی که شده است وجود دارد و نگرانی که در مناطق روستایی شده اند قادر به بررسی تمام مرگ و میر ناشی از این بیماری جدید مرگ فقره در شهر نیویورک نیوجرسی و جاهای دیگر با شیوع بیماری به احتمال زیاد دقیق Birx نشان داد.

Epoch Times Photo
دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده صحبت می کند در مورد CCP ویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید در واشنگتن در روز 7 آوریل سال 2020 به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس گوش می دهد. (Alex براندون/عکس از آسوشیتدپرس)

“من نمی توانم تصور کنید که اگر کسی می آید با coronavirus می رود به ICU و آنها را زمینه ای بیماری قلبی و آنها می میرند—آنها در حال رفتن به می گویند, ‘علت مرگ: حمله قلبی است.’ من نمی بینم که اتفاق می افتد. بنابراین من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به یک مشکل” اضافه شده Dr. Anthony Fauci, یک عضو نیروی کار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین به خبرنگاران گفت که او معتقد است مرگ تعداد “بسیار دقیق است.”

نگرانی وجود دارد در برخی از محله های که مرگ و میر ناشی از CCP virus در حال undercounted در حالی که در دیگران وجود دارد ترس است که مرگ و میر در حال overcounted.

دکتر مایکل بادن یک آسیب شناس پزشکی قانونی یک فاکس نیوز نویسندگان گفت: خروجی بعد شنبه که تصمیم مقامات فدرال ساخته شده است اما معقول است که این تعداد شامل بیمارانی که از قبل موجود شرایط که ممکن است فوت کرده اند صرف نظر از CCP ویروس.

“در حالت عادی البته کالبد شکافی خواهد و سپس تعیین اینکه آیا فرد درگذشت اثرات COVID ویروس که آیا کسی تا به حال یک تومور مغزی یا مغز خونریزی به عنوان مثال ممکن است نامربوط به آن چه اهمیت نسبی هر دو عفونت و از قبل موجود بیماری است” بادن گفت. برخی از کالبد شکافی ممکن است انجام نمی شود اگر چه به دلیل خطر از مردم انجام آنها را از تبدیل شدن به آلوده.

“سپس شما را شامل می شود در این شماره برخی از افرادی که باید از قبل موجود شرایط که ناشی از مرگ به هر حال اما این است که احتمالا تعداد کمی” با توجه به بادن.

Epoch Times Photo
پرسنل پزشکی در facemasks دیده می شود در خارج از بیمارستان در بربنک کالیفرنیا در 7 آوریل سال 2020 است. (Frederic J. Brown/خبرگزاری گتی ایماژ)

طبقه بندی

مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ایالات متحده شناسایی شده با استفاده از آماری کد U07.1. مرگ و میر که در کد کسانی هستند که در آن جدید بیماری گزارش شده است به عنوان یک علت که منجر به مرگ در گواهی فوت با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) با استناد به راهنمایی از سازمان بهداشت جهانی است.

مرکز ملی آمار سلامت را دنبال خواهد کرد تا با کشورهای هنگامی که گواهی مرگ گزارش coronavirus بدون شناسایی یک سویه. محققان به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال در مواردی که گواهی مرگ شامل عباراتی مانند “محتمل COVID-19” و یا “به احتمال زیاد COVID-19.”

“COVID-19 باید گزارش در گواهی فوت برای همه decedents که در آن بیماری ایجاد می شود و یا فرض بر این است که ایجاد می شود و یا منجر به مرگ” CDC در یک هشدار در ماه گذشته (pdf).

در جداگانه گزارش هدایت این سازمان گفت: (pdf) certifiers که گمان COVID-19 در یک بیمار می تواند گزارش علت مرگ را “محتمل” و یا “فرض.” متخصصان پزشکی باید سعی کنید برای تست برای بیماری جدید در هر زمان ممکن است اما آن را قابل قبول است به گزارش COVID-19 در گواهی فوت بدون تست.

“اگر COVID–19 نقش را در مرگ این بیماری باید مشخص شده در گواهی فوت” CDC اعلام کرد.

در یکی دیگر از مجموعه ای از دستورالعمل های این سازمان توصیه پزشکی محققین خو یش و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی به ورزش قضاوت در تعیین اینکه آیا یک بیمار که فوت کرده بود نشانه هایی از آلوده شدن با COVID-19 و اینکه آیا postmortem آزمایش باید صورت گیرد. علائم شامل علائم مانند تب و سرفه و یا تنگی نفس و اپیدمیولوژیک عوامل مستند COVID-19 عفونت در یک حوزه قضایی است.

از آنجا که این ویروس می تواند به سرعت در حال گسترش و حرفه ای انجام کالبد شکافی شد توصیه به تعدادی از اقدامات احتیاطی از جمله اجتناب از استفاده از یک نوسان استخوان دیدم محدود کردن تعداد افراد مشغول به کار روی بدن در یک زمان و مراقبت در هنگام دست زدن به سوزن و یا سایر اشیاء تیز.

Epoch Times Photo
متخصصان پزشکی دیدن راه رفتن در بیماران در COVID-19 تست چادر در محوطه دانشگاه جورج واشنگتن بیمارستان در طی COVID-19 همه گیر در واشنگتن در روز 7 آوریل سال 2020 است. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

مطالعات H1N1

مطالعات و بررسی های آزمایشگاهی-تایید مرگ از سال 2009 همه گیر H1N1 نوع آنفولانزا در بر داشت که وجود دارد به احتمال زیاد به مراتب بیشتر مرگ و میر ناشی از گزارش در زمان.

یک مجموعه از محققان تخمین زده است که وجود دارد و 15 بار بیشتر مرگ و میر مرتبط با شیوع آنفولانزای از آزمایشگاه-تایید مرگ.

تعداد مرگ و میر رسما تایید شد 18,500. محققان تخمین زده است که وجود دارد 201,200 تنفسی و مرگ و میر و 83,300 قلبی عروقی و مرگ و میر مرتبط با این بیماری همه گیر.

محققان با تمرکز بر ایالات متحده یافت می شود 14 ، 800 زمین بیش از حد تنفسی و قلبی و مرگ و میر مرتبط با آنفلوآنزای H1N1 بین آوریل 2009 و آوریل 2010.

بسیاری از این مرگ و میر در محل در افراد زیر 65 سال است.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im