ضد نرم افزار-کا درگیری در دهلی نو lathicharged

دهلی نو: چندین نفر مجروح شدند در یک درگیری بین طرفدار و ضد شهروندی (متمم) قانون معترضان در نزدیکی شمال شرقی دهلی Jaffrabad منطقه در روز یکشنبه. پلیس teargas و lathicharge اوضاع را تحت کنترل.

برخورد فوران حدود 3 ساعت وقتی که این دو گروه شروع به پرتاب سنگ در هر یک از دیگر با وجود حضور سنگین پلیس. شاهدان گفت: 500-عجیب و غریب مردم بیشتر زنان جمع شده بودند در اعتراض به کا. معترضان نیز جمع آوری شده در شنبه شب.

به عنوان ضد کا گروه بود که فریاد شعارهای مردم تبدیل شده تا فریاد “Jai Shri Ram” و دیگر شعارهای. “ناگهان مردم شروع به پرتاب سنگ در آن جمع آوری” یک شاهد عینی گفت. به زودی هر دو گروه شد و در آن پلیس مجبور به توسل به یک lathicharge.

مشکل تشدید هنگامی که BJP رهبر Kapil Mishra تصمیم به برگزاری یک تجمع حمایت کا. Mishra وارد نزدیکی Jaffrabad ایستگاه مترو و خواستار ضد کا معترضان برداشته شود. برخی دیگر او پیوست و شروع pelting سنگ.

تنش غالب به عنوان معترضان مسدود شدن این جاده در نزدیکی ایستگاه مترو که متصل Seelam-pur با Maujpur و Yamuna Vihar. این دومین روز است که ضد کا معترضان برخورد کرده بود خیابان ها باعث مترو دهلی نو به نزدیک دروازه Jaffrabad ایستگاه.

Mishra در توئیتر خود نوشت: “ما باید با توجه به سه بعد اولتیماتوم به پلیس دهلی به جاده ها پاک شده است.”

او گفت: gathering: “تا ما از رئیس جمهور این است که ما در هند در حال خروج از منطقه مسالمت آمیز است. پس از آن ما نمی خواهد گوش دادن به شما (پلیس) اگر جاده ها هستند و نه خالی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im