Anti-پوشش گروه های قرعه کشی از ضد واکسیناسیون راهکار برای گسترش اطلاعات غلط

به عنوان بیشتر مناطق در سراسر کشور اتخاذ اجباری پوشش سیاست در تلاش برای به حداقل رساندن گسترش COVID-19 برخی anti-پوشش گروه در حال پیوستن به نیروهای با ضد واکسیناسیون طرفداران و اتخاذ تکنیک های خود را به گسترش اطلاعات غلط و تقویت پیام خود را.

شباهت بین سازمان یافته ضد پوشش و ضد واکسن حرکات قابل توجه گفت: مایا گلدنبرگ استادیار فلسفه در دانشگاه گوئلف متخصص در واکسن تردید.

حداقل یک anti-پوشش گروه, آغوش بیش ماسک فعالانه همکاران با واکسن انتخاب کشور کانادا یکی از کشور برجسته ترین ضد واکسیناسیون سازمان.

ولادیسلاو Sobolev ضد پوشش گروه موسس بارها ستایش ضد واکسیناسیون گروه در رسانه های اجتماعی و در طول تظاهرات.

Sobolev همچنین گفت: CBC News که با مشخصات بالا در ایالات متحده ضد واکسیناسیون مدافع Sherri Tenpenny یک متخصص بیماریهای استخوان نوشت که گفت هیچ واکسناست ارائه آنلاین آموزش رهبری به گروه خود.

Tenpenny همراه با دیگر ضد واکسیناسیون طرفداران در آمریکا و کانادا را در آغوش anti-پوشش علت و مخالف COVID-19 مستند اقدامات است.

به عنوان مردم پدید آمده از COVID-19 انزوا در خانه های خود در شهر تورنتو اجرا کرده است اجباری پوشش سیاست برای فضاهای داخلی از جمله فروشگاه که در آن فاصله فیزیکی دشوار است. (اوان Mitsui/CBC)

اگر چه بسیاری از کانادایی ها که نمی خواهید به پوشیدن ماسک نیست مخالف واکسن این واقعیت است که ضد واکسیناسیون گروه های درگیر در نسبتا جدید ضد پوشش جنبش مربوط به بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان.

با وجود شناخته شده شواهدی وجود دارد که واکسن ایمن و موثر ضد واکسیناسیون گروه تبدیل شده اند زرنگ و دانا در پخش اطلاعات غلط است که مردم منجر به بی اعتمادی راهنمایی های پزشکی — چیزی است که می تواند عواقب وخیم در طول یک بیماری همه گیر.

‘مضر نتایج’

“این اختلال به من وقتی که من مردم اقدام به اطلاعاتی که من کاملا مطمئن است که نه تنها نادرست بلکه به طور بالقوه گمراه کننده و به طور بالقوه منجر به مضر نتایج,” دکتر گفت: Matthew Oughton, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه مک گیل.

به عنوان یک تمرین پزشک در مونترال یهودی بیمارستان عمومی Oughton دیده است دست اول تلفات COVID-19 طول می کشد. نزدیک به 9,000 مردم تا حد زیادی از سالمندان و افراد با زمینه ای شرایط پزشکی — درگذشت در کانادا از ویروس.

سازمان دیده بان | ماسک در حال حاضر اجباری در بسیاری از انگلستان:

پوشش صورت در حال حاضر مورد نیاز در داخل بیشتر محصور فضاهای عمومی در انگلستان است. انگلستان نیز با ارائه اکثر مردم رایگان واکسن آنفولانزا برای محافظت در برابر قاطع بیمارستان های این فصل آنفولانزا. 3:31

اگر چه دانشمندان در حال ادامه برای یادگیری در مورد رمان coronavirus به نظر می رسد که مردم با COVID-19 می تواند عفونی بیشتر قبل از آنها نشان می دهد هر گونه علائم Oughton گفت.

که متفاوت از بسیاری از ویروس های دیگر — از جمله اولین نسخه از سارس. این یک دلیل کلیدی و چرا از آن مهم است برای مردم را به پوشیدن ماسک — حتی اگر آنها احساس می کنید کاملا سالم — زمانی که فاصله فیزیکی نیست و ممکن است برای جلوگیری از انتقال کارشناسان پزشکی می گویند.

بی اعتمادی مقامات بهداشتی سوخت اطلاعات غلط

بی اعتمادی دولت و علمی مقامات ویژگی های کلیدی میان دو ضد واکسیناسیون و ضد پوشش طرفداران گلدنبرگ گفت.

“هنگامی که شما اعتماد ندارند مرتب کردن بر اساس از زیرساخت های اساسی که قرار است به حمایت عمومی خوب بودن شما در حال رفتن به آمده تا با انواع تاکتیک سعی کنید به مقاومت در برابر آن را,” او گفت: CBC News.

این تاکتیک ها عبارتند از: “از کمرنگ جلوه دادن چقدر بد بیماری عفونی است” گلدنبرگ گفت.

بی اعتمادی دولت و مقامات علمی یک مشخصه کلیدی در میان هر دو ضد واکسیناسیون و ضد پوشش طرفداران می گوید مایا گلدنبرگ یک دانشگاه گوئلف متخصص در واکسن تردید. (دانشگاه Guelph)

قبل از COVID-19 ضد واکسیناسیون گروه ساخت شد ادعاهای دروغین که سرخک یک بیماری جدی بیماری قابل پیشگیری با واکسن — نبود یک تهدید عمده. یک نتیجه از که اطلاعات غلط بود و افزایش واکسن تردید منجر به تجدید حیات از موارد سرخک در کانادا که در آن اعلام شده بود حذف شده در اواخر 1990s.

به طور مشابه در طول COVID-19 گیر ضد واکسیناسیون و ضد پوشش گروه ادعا کرده اند که coronavirus نیست هر خطرناک تر از بیماری های دیگر مانند آنفولانزا. این بخشی از تلاش برای دروغ متقاعد کردن مردم است که بهداشت عمومی اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش عفونت از توسعه یک واکسن به فاصله فیزیکی و پوشیدن ماسک — غیر ضروری هستند.

بسیاری از رسانه های اجتماعی پست ها از هر دو ضد پوشش و ضد واکسیناسیون گروه تماس همه گیر توطئه با استناد به باورهای آن است که تولید شده است به دولت توانایی برای نظارت بر افراد از طریق تماس با ردیابی و به ترویج واکسن دستور کار است. هر دو گروه اغلب هدف بیل گیتس که بنیاد اهدا کرده است صدها میلیون دلار برای حمایت از واکسن در سطح جهان است.

وقتی پرسیده شد که اگر آغوش بیش ماسک مخالف واکسیناسیون Sobolev جواب نداد به طور مستقیم.

“مناسب برای یک فرد برای انتخاب در هر گونه مداخله پزشکی مندرج توسط بهداشت عمومی ادارات به ویژه مهم است که وجود دارد غیر قابل انکار و خطرات ذاتی در ارتباط با مداخله در سوال او گفت:” در ایمیل پاسخ. “سلامتی آزادی چیزی است که باید حتی در سوال است.”

این گروه به طور فعال مخالف بهداشت عمومی ارشاد در طول تظاهرات که در آن مردم تشویق به فرزندان خود را, رد, فیزیکی, فاصله و پوشیدن ماسک و گفت که آنها حاضر به اتخاذ جدید “عادی” زندگی در طول بیماری همه گیر. Anti-پوشش تظاهرات در تورنتو به نظر می رسد برای جذب هر نقطه از یک زن و شوهر از ده به حدود 150 نفر است.

Sobolev گفت که گروه خود را در نظر بگیرید COVID-19 یک “scamdemic,” استدلال کانادا بيمارستان شده اند به ظرفیت پر شده با COVID-19 بيمار اگر آن را واقعی است.

سازمان دیده بان | ضد maskers در حال حاضر ساخت ‘معافیت کارت’ به دامن آئین نامه:

به عنوان CBC در تخت خواب, خود ارضایی Reddekopp توضیح می دهد, ضد, ماسک گروه در تورنتو در حال حاضر ساخت کارت های خود را به اجتناب از پوشیدن پوشش صورت در اماکن عمومی. 1:51

وقتی CBC News پیشنهاد کرد که موفقیت بهداشت عمومی اقدامات گروه خود بود معترض بودند یک دلیل بیشتر مردم نمی تبدیل شدن به شدت بیمار Sobolev گفت که او نمی اعتماد شماره. او گفت: مردم باید در داکوتای جنوبی که ندارد یک دولت تحمیل مستند.

این ادعا که داکوتای جنوبی کمترين coronavirus عفونت رای در ایالات متحده آمریکا است دقیق به گفته های اخیر رویترز واقعیت-بررسیاما اطلاعات غلط در مورد دولت عفونت نرخ همچنان به گردش در رسانه های اجتماعی.

طرح دعوی در دادگاه مدعی واکسن توطئه

واکسن انتخاب کانادا همراه با چند فرد شاکی پرونده یک بیانیه از ادعا در انتاریو دادگاه عالی عدالت این ماه علیه بهداشت عمومی و رهبران سیاسی در چند شهرداری و همچنین استان انتاریو و فدرال دولت از جمله نخست وزیر جاستین ترودو ارشد بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام و ملکه است.

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند COVID-19 بهداشت عمومی اقدامات از جمله مستندات فیزیکی, فاصله و پوشش اجباری هستند و نقض حقوق اساسی. همچنین ادعا می کند که همه گیر شد و بی ارزش اعلام شده بیشتر به “غیر پزشکی برنامه” از جمله به ایجاد یک “جدید (اقتصادی) نظم جهانی” و “عظیم و متمرکز فشار برای اجباری واکسن از هر انسانی بر روی سیاره زمین با همزمان نظارت الکترونیکی.”

سازمان دیده بان | رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معکوس موضع در ماسک و دیگر بیماری همه گیر سیاست:

در همان هفته که COVID-19 مورد افزایش یافته است به طور متوسط بیش از 65,000 هر روز در سراسر ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است برخی از کلید وارونه در کاخ سفید سیاست همه گیر از جمله راهنمایی در پوشیدن ماسک. 1:56

کانادا مقامات بهداشت عمومی هرگز پیشنهاد کرد که یک coronavirus واکسن هنگامی که در حال توسعه خواهد بود اجباری است.

طرح دعوی در دادگاه نیز نام CBC آن را متهم به “استالین سانسور” توسط “آگاهانه امتناع از پوشش/یا انتشار معتبر و صدا و انتقاد از COVID اقدامات است.”

روشن نیست که — یا — طرح دعوی در دادگاه اقدام خواهد شد و از طریق دادگاه ها.

‘گیلاس چیدن’ داده

یکی دیگر معمولا استفاده می شود تاکتیک هر دو ضد پوشش و ضد واکسیناسیون سازمان است “گیلاس چیدن” مطالعات تحقیقاتی است که در ظاهر برای حمایت از ديدگاه اما اغلب منسوخ شده و یا گرفته شده از بافت گفت: دانشگاه مک گیل دکتر Oughton.

برای مثال anti-پوشش گروه اغلب به اشتباه ادعا می کنند که پوشیدن ماسک مضر است زیرا باعث کاهش عرضه اکسیژن و باعث می شود مردم برای نفس کشیدن سموم به بدن خود را.

که اطلاعات غلط و بدون پایه و اساس در واقع Oughton گفت.

“جراحان پوشیدن این نوع رویه ماسک در عملیاتی تئاتر برای, گاهی ساعت ها و ساعت ها در یک زمان. جراحان در حال انداختن نیست [از کمبود اکسیژن]. آنها به سادگی نمی,” او گفت:.

یکی دیگر از قطعه ای از اطلاعات نادرست که ضد maskers شده اند در گردش است و این ایده که با پوشیدن یک ماسک می تواند آسیب کودک سیستم ایمنی بدن — ادعای Sobolev ساخته شده به CBC News طی یک مصاحبه تلفنی.

این نوع از “جنجال آفرینی داستان” به ترس مردم در مورد سلامت کودکان یکی دیگر از راه های ضد واکسن و ضد پوشش گروه بیشتر سعی کنید خود برنامه گفت: گلدنبرگ واکسن تردید متخصص.

بر خلاف مبارزه با واکسن اطلاعات غلط که در آن علم روشن شده است برای سال ها و کارشناسان بهداشت عمومی در تلاش برای اصلاح ماسک اطلاعات غلط در برخورد با برخی از سردرگمی: توصیه های خود را تغییر بیش از این دوره از COVID-19 بیماری همه گیر.

Anti-پوشش گروه کشف و ضبط کرده اند که بر تناقض و غالبا با استناد به مقامات بهداشت عمومی از قبل از ماسک ارشاد تغییر کرده است.

در حال ظهور, تحقیقات, تغییر, راهنمایی

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که آنها درک سردرگمی و چگونه آن را می تواند پرورش شک در زمان مشاوره. آنها تاکید می کند که این یک مثال از اینکه چگونه به سرعت آنها شده است یادگیری در مورد یک ویروس جدید است.

بازگشت در ماه مارس زمانی که همه گیر شد و برای اولین بار اعلام کرد وجود ندارد مقدار شواهد علمی برای نشان دادن ماسک اثربخشی در پیشگیری از COVID-19 کارشناسان بهداشت عمومی می گویند.

فیزیکی فاصله نیز یک مفهوم جدید است. مقامات بهداشت عمومی نگران از مردم فکر می کنم با استفاده از ماسک به معنای آنها را مجبور به پرداخت توجه زیادی به ماندن دو متر جدا از دیگران.

پس از آن مطالعات بیشتری انجام شده است گفت: دکتر لارنس لوح افسر پزشکی سلامت برای پوست منطقه در نزدیکی تورنتو است.

“علم را در احترام به COVID-19 تکامل یافته است و بنابراین توصیه در اطراف ماسک” Loh گفت. هنگامی که دانشمندان آموخته virus گسترش می تواند توسط افراد با علائم طریق قطرات تنفسی آنها شروع به ارائه مشاوره به عموم مردم به پوشیدن لباس های غیر پزشکی ماسک زمانی که فاصله فیزیکی نیست و ممکن است او اضافه شده است.

بسیاری از فروشگاه ها در حال حاضر باید حذف علامت نشان می دهد که مشتریان باید پوشیدن ماسک قبل از ورود. تورنتو بهداشت عمومی می گوید مردم مجبور به ارائه مدرک پزشکی معافیت. اگر مردم نمی خواهید به پوشیدن ماسک در فروشگاه های سلامت سازمان می گوید جایگزین وجود دارد مانند منظقه وانت. (عرضه شده/دیوید Howitt)

مشروع وجود دارد مسائل پزشکی — از جمله برخی از سلامت روانی یا رشد و نمو شرایط — که مانع برخی از افراد از پوشیدن ماسک, دکتر گفت: Vinita Dubey, تورنتو دانشیار افسر پزشکی سلامت.

شهرستان آیین نامه نیاز نیست مردم به ارائه مدرک پزشکی معافیت Dubey گفت: اما او امیدوار است که مردم تنها به ادعای معافیت اگر آن را مشروع است.

افرادی که به سادگی نمی خواهید به پوشیدن ماسک باید به دنبال جایگزین هایی برای رفتن به فروشگاه او گفت: مانند منظقه وانت.

به عنوان یک پزشک اورژانس که به طور منظم می پوشد یک ماسک در محل کار Dubey به رسمیت می شناسد که ماسک نگاهی به برخی از مورد استفاده قرار گرفتن و می تواند احساس ناراحت کننده اما او توصیه می کند افراد انواع مختلف را امتحان کنید در صورتی که مورد است.

داده است که هنوز مشخص نیست چقدر ماسک جلوگیری از عفونت برای پوشنده لباس و کارشناسان بهداشت عمومی گفت.

اما این که چرا این مهم است که به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است که می تواند پوشیدن ماسک به انجام این کار زمانی که فاصله فیزیکی امکان پذیر نمی باشد Dubey گفت. ایده این است که مردم محافظت از دیگران — به خصوص کسانی که در معرض بیماری بحرانی اگر آنها آلوده — از خود میکروب ها با توجه به امکان بدون علامت انتقال است.

“من از شما محافظت با ماسک; و شما از من محافظت خود را با ماسک.”

با hard-core ضد واکسیناسیون گروه افرادی که شدیدا در برابر پوشش “هستند با صدای بلند اما به طور معمول کوچکتر نسبت جمعیت” Dubey گفت.

مهم این است که برای مبارزه با این اطلاعات غلط آنها گسترش به اعضای عمومی که ممکن است “ماسک-مردد” — شبیه به افرادی که واکسن-مردد — با ارائه روشن و صادقانه پاسخ به پرسش های خود ،

برخی از مردم پزشکی, بهداشت روان و یا مسائل مربوط به ارتباطات است که دلایل قانونی را معاف از پوشیدن یک ماسک می گوید دکتر Vinita Dubey, دانشیار افسر پزشکی سلامت برای بهداشت عمومی تورنتو. او امیدوار است که مردم تنها به دنبال معافیت پزشکی بیش ماسک اگر آنها واقعا به آنها نیاز دارید. (Keisha Mair/تورنتو بهداشت عمومی)

“آن کسانی که در حال نشستن در حصار که در واقع به درستی به دنبال اطلاعات. ما باید به آنها برسد و آنها را به اطلاعاتی که آنها نیاز به در زمان مناسب” گفت: Dubey.

“این گروهی که ما نیاز به صرف بیشتر انرژی ما,” او گفت: اصرار مردم به درخواست ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و یا مقامات بهداشت عمومی برای اطلاعات اگر سوالی.

این مهم است برای حرفه ای پزشکی به احترام هنگامی که مردم بپرسید این سوالات از جمله زمانی که آنها افزایش نگرانی ها بر اساس اطلاعات غلط گلدنبرگ گفت.

“اگر یک راه برای گرفتن مردم دفاعی آن است که به بی اعتبار کردن آنها و نه آنها را به طور جدی” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortkuşadası escorthovarda bet