یک زن دیگر در مشکل برای فریاد زنده باد پاکستان شعار در بنگلور

بنگلور/Chikkamagaluru: روز بعد از یک زن جوان به نام Amulya Leona نورونها ساخته شده یک نامنسجم سخنرانی گفته می شود حاوی شعارهایی در حمایت از پاکستان در یک تجمع اعتراضی در بنگلور آزادی پارک زن دیگری یک Facebook دوست Amulya انجام همان کاری در شهر هال در شهر.

به نام تنها به عنوان Arudra زن انداخت تا برخی از جزوات و فریاد زد pro-پاکستان slogang کامل مشخصات عمومی شد و به سرعت به زندان گرفته شده توسط پلیس و به اتهام فتنه.

دوقلو تحولات باید به حال کل کارناتاکا استقرار در tizzy.

شب گذشته Amulya Leona بود با عجله به دادگاه و remanded قضایی حضانت برای 14 روز پس از او تا به حال شده است hustled کردن مرحله حتی به عنوان او تلاش برای توضیح خودش.

تنها عبارت “زنده باد پاکستان’ ادا در زمین بالا ثبت نام در مجمع ضد کا معترضان و کارکنان رسانه و پلیس در پارک آزادی. اعتراض سازمان مضطرب دیده می شود به عنوان طرفدار پاکستان قطع او در اواسط سخنرانی و تحویل به پلیس که اقدام به بازداشت او و با کف دست زدن, اتهام فتنه در برابر او.

پلیس از Upparpet صلاحیت انداخت فتنه کتاب قانون در کاری که عصر گوناگون داده شده است که 19 یا 21. بخش های ذکر شده عبارتند از: 124 A (فتنه), 153 (A) (حمله بر محل تولد) 153 (B) (نسبت دادن اظهارات مخاطره اندازد ملی ادغام) و 504 (2) (عمدی توهین به تحریک نقض صلح).

حتی بیشتر شگفت انگیز اتهامات وارد علیه او توسط B S Yediyurappa: در کارناتاکا رئیس جمهوری گفت: در Mysuru صبح امروز “روشن است که او تا به حال لینک با naxalites در گذشته است.”

او همچنین مشتاق است که او “باید مجازات شود و عمل باید در برابر سازمان هایی که در حال پشت سر او.”

در حمایت از خود اشتیاق به مجازات بیست-چیزی که زن Yediyurappa اشاره به denounciation از او توسط پدر خود در Chikkamagaluru شب گذشته.

اما ویدئوها از پدر سرزنش به خود آن را روشن است که آن تحویل داده شد تحت فشار توسط Bajrang دال فعالان که در محاصره خانواده خانه ساعت پس از اتهام sloganeering توسط Amulya Leona.

در این ویدئو آقای نورونها است که مورد آزار واقع شدند به گفته او نمی خواهد او را قبول بازگشت به خانه و نه او همچنان در زندان است.

سنگ شد و بارید بر آقای نورونها را در خانه ها و پنجره های جدا شد و شکست. صبح امروز تظاهرات برگزار شد در برابر Amulya نورونها در خانه خود در شهر Koppa در Chikkamagalur منطقه و effigies سوخته بود. وکلای محلی حل و فصل شود نه به نمایندگی او باید چنین فرصتی را بوجود می آیند به آنها.

جالب Amulya Leona خود Facebook profile نشان می دهد او را به نوعی آرمانگرا که می گوید او احترام کشورهای دیگر به عنوان مقدار به عنوان احترام او را به خود او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>