یکی دیگر از کاخ سفید کارمند تست مثبت برای coronavirus

عضو U. s. معاون رئیس جمهور مایک پنس کارکنان دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus به طور خلاصه به تاخیر انداخته و جمعه پرواز به آیووا و باعث برخی از مسافران همکار در نیروی هوایی دو به پیاده به گفته یک مقام کاخ سفید.

پنس پرواز بود با تاخیر بیش از یک ساعت در صبح روز جمعه و با توجه به فشار استخر ، مسافران بودند که پنس کارکنان به نظر می رسد به پیاده قبل از خروج است. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا آلوده کارمند بوده است سرنشین, نیروی هوایی 2 در صبح روز جمعه.

“امروز صبح ما تا به حال کسی در معاون اول رئیس جمهور با کارکنان تست مثبت و پس از فراوانی احتیاط ما رفت و برگشت و نگاه به همه کسی تماس اخیرا” رسمی به خبرنگاران گفت: سفر با پنس با توجه به رسانه های استخر گزارش.

این مقام گفت که کارمند ممکن است در تماس با شش نفر بودند که برنامه ریزی برای سفر در روز جمعه با معاون رئیس جمهور و آنها حذف شده از پرواز قبل از آن رفتگان

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany نیز تایید تست مثبت. او با اشاره به اقدامات انجام شده برای حفاظت بیشتر مقامات بالا اشاره کرد که کاخ سفید در حال حاضر انجام تماس ردیابی و قرار دادن در محل تمام دستورالعمل های توصیه شده برای کارگران ضروری.

“ما گرفته ام هر اقدام احتیاطی برای محافظت از رئیس جمهور” McEnany خبرنگاران همچنین با اشاره به منظم شستشو و پایبندی به فاصله دستورالعمل شش پا بین افراد هستند که همیشه به دنبال در شلوغ کاخ سفید در حوادث.

اخبار افزایش مییابد ترس از سرایت به مقامات بالا مانند پنس که منجر coronavirus نیروی کار که نظارت فدرال پاسخ به کروناویروس بحران و کسی که از سر گرفته شده است قوی برنامه سفر با وجود افزایش ملی caseload.

کتی میلر درست است که معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر مطبوعات دیده میشود و سال گذشته در کاخ سفید وزارت امور خارجه شام در کنار او در حال حاضر شوهر تهمت مشاور استفان میلر. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به خبرنگاران گفت: کتی میلر دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. (پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس)

روز پنج شنبه یک سخنگوی کاخ سفید گفت: پنس و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش منفی برای رمان coronavirus بعد از یک عضو ارتش ایالات متحده که با این نسخهها کار در کاخ سفید به عنوان یک نوکر آمد با این ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: کسی که با دریافت این آخرین تست مثبت بود کتی میلر 25 مطبوعاتی وزیر به پنس.

پنس بود از رفتن به آیووا در روز جمعه برای دیدار با رهبران مذهبی در مورد برگزاری “مسئول” تجمعات و به بحث در مورد ایالات متحده عرضه مواد غذایی در ستاد میانه زنجیره ای مواد غذایی Hy-Vee, Inc.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: برخی در کاخ سفید کارکنان شروع به پوشیدن ماسک صورت, یک روز پس از نوکر حال آزمایش مثبت است.

سازمان دیده بان l Tips for rewearing یک ماسک:

اندرو چانگ توضیح می دهد که اگر شما با پوشیدن یک ماسک پارچه در طول COVID-19 همه گیر بهترین راه برای ضد عفونی کردن آن است به آن را بشویید. 1:15

مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید که آیا کسانی که در خدمت او بود در حال حاضر پوشش چهره خود گفت: فاکس نیوز در مصاحبه ای که چنین کاخ سفید ستاد تا به حال ساخته شده است.

“آنها در حال حاضر آغاز شده است,” او گفت: در شبکه های فاکس و دوستان برنامه صبح.

کاخ سفید روز پنج شنبه گفت: تهمت و پنس تست منفی برای این ویروس و احساس شد و پس از نوکر آمد با این ویروس. همچنین گفت که رهبران دو کشور در حال حاضر می تواند آزمایش روزانه در مقابل هفتگی.

‘من آن را نمی بینم برای خودم”

مغلوب ساختن پیشی جستن که تبدیل به 74 ماه آینده گفت: او نمی خواهد به پوشیدن یک ماسک و عمومی فرسوده یک ماسک برای هر یک از رویدادهای خود را تا کنون در میان COVID-19 همه گیر اما به خبرنگاران گفت: این هفته که او تلاش برخی در پشت صحنه در جریان بازدید از یک شرکت Honeywell ماسک صورت کارخانه در آریزونا.

“به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و … من آن را نمی بینم برای خودم من فقط نمی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل ماه آوریل زمانی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شروع توصیه گسترده استفاده از ماسک به سرعت گسترش coronavirus.

این ویروس به کشته شدن بیش از 75,000 آمریکایی و رانده میلیون ها نفر به بیکاری به عنوان یک نتیجه از مستند اقدامات برای جلوگیری از افزایش عفونت. کسانی که اقدامات کاسته شود در برخی از کشورها اما بسیاری از آنها هنوز هم نیاز به استفاده از ماسک.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس کشیده اند آتش برای پوشیدن ماسک صورت با منتقدان استدلال آنها در حال تنظیم یک مثال بد برای آمریکایی ها.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میله مشت خود را در کنار همسرش, Melania صبح روز جمعه به عنوان آنها استقبال گروهی از جانبازان جنگ جهانی دوم در طول یک روز پیروزی در اروپا 75 سالگرد مراسم در یادبود جنگ جهانی دوم در واشنگتن است. (تام برنر/فردا نیوز)

پنس نمی پوشیدن ماسک در حالی که بازدید از coronavirus بیماران در طول سفر اخیر خود به مینه سوتا مشهور کلینیک مایو اشاره کرد که او مورد آزمایش قرار گرفت غالبا برای این بیماری است. اما او بعدها گفت که او باید فرسوده یکی اشاره به این که آن را حمل نمادین وزن نیز هست.

پل رود بدون ماسک, ادعای ایمنی

تهمت با حضور در یک رویداد عمومی در جنگ جهانی دوم در یادبود بعد از آن در روز جمعه است. او برنامه ریزی شده برای دیدار با اعضای جمهوری خواه کنگره در کاخ سفید, با توجه به کاخ سفید.

خواه رئیس جمهور همچنین گفت: فاکس نیوز که او هنوز رتبهدهی نشده است آزمایش آنتی بادی به رمان coronavirus اما احتمالا خواهد بود به زودی. این تست می تواند تایید قبلی قرار گرفتن در معرض ویروس.

سناتور. مایک لی از یوتا با پوشیدن محافظ ماسک صورت به دلیل شیوع کروناویروس به عنوان او با سن. رند پل از کنتاکی روز چهارشنبه. (Jonathan ارنست/آسوشیتد پرس)

با واشنگتن خود را هنوز هم تحت اقامت در خانه سفارش سناتور که بازگشت این هفته و توصیه شد توسط کنگره پزشک به پوشیدن ماسک حفظ فاصله شش فوت و محدود کردن تعدادی از کارکنان در کاپیتول هیل.

کنتاکی ایالت کنتاکی یکی از تعداد کمی از اعضای کنگره به قرارداد ویروس و پس از بهبود کاهش یافته است به پوشیدن ماسک.

“من باید ایمنی” او به خبرنگاران گفت: هر واشنگتن پست. “من در حال حاضر این ویروس. بنابراین من می توانید آن را دوباره و من نمی توانم آن را به هر کسی.”

در حالی که 57 ساله پل دارای مدرک پزشکی داشتن تمرین به عنوان یک چشم پزشک در گذشته به یک توافق هنوز به ظهور در حد و اندازه یا طول ایمنی در مورد رمان coronavirus.

نزدیک به دو سوم از سناتورها بیش از سن 60 و با 28 بیش از سن 70, به گزارش سرویس پژوهشی کنگره قرار دادن آنها در رده سنی اغلب بیشتر در معرض خطر ابتلا به COVID-19.

مجلس نمایندگان با نزدیک به پنج بار به عنوان بسیاری به عنوان قانونگذاران سنا هنوز به بازگشت به کاپیتول هیل.

سازمان دیده بان l پرسش و پاسخ در مورد پوشیدن یک ماسک:

دکتر سمیر Gupta فراهم می کند اطلاعات مهم در مورد پوشیدن ماسک در طول COVID-19 همه گیر و چه مورد فکر می کنم قبل از قرار دادن یک در. 2:30

مجمل علم و تغییر فدرال ارشاد باعث سردرگمی در مورد پوشیدن ماسک. اما ماه گذشته که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شروع توصیه پوشیدن پارچه ماسک در شلوغ شرایط عمومی برای جلوگیری از انتقال ویروس است.

وجود دارد برخی از نشانه ای تصمیم به پوشیدن یک اتحاد حزبی لایههای. کسانی که شناسایی به عنوان دموکرات ها بیشتر از جمهوری خواهان می گویند آنها با پوشیدن ماسک هنگام ترک خانه 76 درصد به 59 درصد با توجه به نظرسنجی اخیر توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de