یکی دیگر از دانشجویان برگزار شد ‘pro-پاکستان’ شعار در بنگلور

بنگلور/ Chikkamagaluru: در زمانی که مردم هنوز به بازیابی از شوک دیدن یک زن جوان Amulya بالا بردن pro-پاکستان شعارهای دیگر دانشجویی نیز انجام می شود آن را حمل پلاکاردی که روی آن نوشته شده ‘آزادی جامو و کشمیر مسلمانان Adivasis, Dalits’ در کانادا در یک ضد کا اعتراض در نزدیکی شهر هال در بنگلور.

این اتفاق افتاد در جریان اعتراض به نام های مختلف کانادا سازمان در برابر تابعیت اصلاح عمل در روز جمعه. Arudra که گفته می شود یک دانش آموز کالج در Malleswaram شد در نظر گرفتن بخشی در اعتراض هنگامی که او به طور ناگهانی نمایش داده می شود پلاکاردی که حیرت زده از برگزارکنندگان.

پلیس بازداشت او و در زمان او به Sampangiramanagar ایستگاه پلیس. پلیس گفت Arudra یک Facebook دوست Amulya Leona. اما Arudra گفته شده است که او را تکذیب کرده اند ارتباط با Amulya.

اضافی کمیسر پلیس (غرب) Soumendu Mukherjee خواهد بود بازجویی از این فعال دانشجویی. DCP (مرکزی) Chetan سینگ Rathod گفت که پلیس باید سیلی موارد زیر IPC بخش 153 2 و 153 ب و Arudra گرفته شده برای آزمایش های پزشکی.

در ضمن خانه Amulya تحت حمله گفته از جناح راست Bajrang دال فعالان که حلیم سنگ در خانه و شکست پنجره های چوبی.

روایت حادثه Amulya پدر اسوالد نورونها (Vaji) گفت: او را ترک خانه خود را قبل از Bajrang دال فعالان یورش برده و خانه اش را با سنگ و چوب و آغاز حمله به ویندوز. “من ایستاده بود و در سکوت در پوشش تاریکی در حالی که اراذل و اوباش وارد خانه شده و شروع حمله خود را با وجود مردم در مجاورت درخواست آنها را به انجام,” او به یاد می آورد.

بعد پلیس وارد شده و در نقطه ای و ارائه امنیت به Vaji که تسلیم رسمی پلیس شکایت در این حمله در حدود 2 ساعت در روز جمعه.

زمانی که این حمله اتفاق افتاده است, Vaji را به حال شده است به Theerthahalli به دیدار مادر خود را در خانه.

Vaji گفت: “من نمی تواند ایجاد ارتباط با همسر پس از Amulya بازداشت. من نمی دانم که در آن همسر من است — این که آیا او در Theerthahalli یا در بنگلور.”

در مورد حمایت از دخترش, Vaji غیر صریح در تامین وثیقه برای Amula. او گفت: “او عمل نابخشودنی و من نمی خواهد در تلاش برای امن وثیقه برای او. اما من نمی دانم در مورد غرایز من به عنوان یک پدر.”

او گفت: “او به من صدمه دیده است و جامعه با او عمل می کنند. من خواسته بود او را به خودداری از اظهارات فتنه اما او نه توجه. من به او گفتم که نارندرا نخست وزیر و وزیران اتحادیه نگه دفاتر از اعتماد به نفس بالا و او باید احترام مواضع خود و همچنین سن خود را.”

Chikkamagaluru سرپرست پلیس Harish Pandey گفت: Deccan Chronicle که اولین اطلاعات گزارش (شاه) به ثبت رسیده توسط این پلیس بر اساس شکایت Vaji. “ما در حال تلاش برای شناسایی آنها که پس از این حمله رخ داده در پوشش تاریکی است.” او گفت:, و همچنین نشان داد که بازداشت شده اند ساخته شده تا کنون در حمله Vaji ،

در همین حال صدها pro-هندو لباس به خصوص از Bajrang دال به خیابانها و برگزاری تظاهرات اعتراض آمیز در Koppa شهر در روز جمعه در برابر Amulya.

یک تمثال از Amulya سوخته بود در Koppa در حالی که Bajrang دال convenor Tudukuru Manjunath گفت: Deccan Chronicle که دال فعالان خواهد شد نگه داشتن یک ساعت مچی بر روی ورود اگر او به قید وثیقه در مورد. او هشدار داد که اگر او جرات وارد Koppa یا Chikkamagaluru دوباره و سپس او را به صورت عواقب وخیم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im