یکی دیگر از کشتی کروز با CCP ویروس قربانیان اسکله در فلوریدا

ST. پترزبورگ فلوریدا—یکی دیگر از کشتی کروز با کروناویروس قربانیان در هیئت مدیره از جمله دو مرگ و میر است لنگر انداخت در فلوریدا.

شاهزاده Cruises سخنگوی نگین کمالی گفت: در یک ایمیل شنبه مرجان شاهزاده کشتی لنگر انداخت در میامی. کشتی با 1,020 مسافران و 878 خدمه بوده و در برزخ به صورت روز در انتظار مجوز به حوض.

به عنوان روز پنج کمالی گفت: هفت مسافر و پنج خدمه بود آزمایش مثبت برای coronavirus.

هر کسی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان را پیاده اولین خط کروز گفت: اگر چه آن را بلافاصله روشن وقتی که اتفاق می افتد. کسانی که مناسب برای پرواز آغاز خواهد شد ترک روز یکشنبه در حالی که دیگران که علائم بیماری تنفسی باقی خواهد ماند در هیئت مدیره تا زمانی که پاک توسط کشتی پزشکان.

People look out from the Coral Princess cruise ship as it is docked
مردم نگاه کردن از مرجان شاهزاده خانم کروز کشتی آن را به عنوان لنگر انداخت در PortMiami در طول کروناویروس جدید شیوع شنبه در میامی در 4 آوریل سال 2020 است.(Lynne Sladky/AP)

یک روز پیش از این کشتی های کروز زاندم و روتردام اجازه داده شد برای بارانداز در بندر باتلاقی در فورت Lauderdale با 14 بدحال مردم گرفته شده بلافاصله به بیمارستان. این مسافران باقی مانده بودند به آرامی اجازه به هیئت مدیره پرواز برای صفحه اصلی.

مرجان شاهزاده خانم تا به حال شده است در آمریکای جنوبی کروز بود که با توجه به پایان 19 مارس در بوئنوس آیرس. از آن پس به کشتی موانع مواجه می شوند به docking چون از پورت های تعطیلی و لغو پروازهای شرکتهای هواپیمایی به خط کروز گفت.

مسافران را از خود جدا خود staterooms و وعده های غذایی تحویل داده شده اند توسط سرویس اتاق. خدمه نیز باقی مانده اند در محله های خود را زمانی که آنها کار نمی کند.

The Coral Princess cruise ship arrives at PortMiami during the new coronavirus outbreak,
مرجان شاهزاده کشتی کروز می رسد در PortMiami در طول جدید شیوع کروناویروس در میامی در 4 آوریل سال 2020 است.(Lynne Sladky/AP)

گارد ساحلی گفت: در انتشار اخبار شنبه آن درگیر شده است با پردازش حدود 120 کشتی حامل حدود 250000 مسافران در طول سه هفته گذشته به دلیل CCP ویروس همه گیر.

گارد ساحلی بیانیه ای گفت: همانطور که از روز شنبه وجود دارد 114 کروز, کشتی, حمل 93,000 خدمه یا در یا در نزدیکی بنادر ایالات متحده و آب. که شامل 73 کشتی های کروز با 52,000 خدمه لنگر یا لنگر در ایالات متحده بنادر و لنگرگاه. یکی دیگر از 41 کشتی های کروز با 41,000 خدمه در حال جریان است و نزدیک به آمریکا

خط کروز صنعت اعلام کرد به طور داوطلبانه تعلیق ترین کشتی عملیات از بنادر ایالات متحده در مارس 13. روز بعد به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اعلام کرد که “هیچ بادبان” منظور تمام کشتی های کروز که تا به حال تعلیق عملیات.

“ما با ستایش از تصمیم کروز صنعت به توقف عملیات. اما مساله جهانی صنعت گردشگری اتفاق نمی افتد بلافاصله و یا به راحتی گفت:” معاون دریاسالار دن هابیل گارد ساحلی معاون فرمانده برای عملیات. “فدرال, دولت, محلی, صنعت و همکاری برای رسیدن به این شاهکار واقعا نشان دهنده کل-از-کشور رویکرد کارگردان رئیس جمهور و ضروری است برای مبارزه با گسترش این ویروس و کار برای به حداقل رساندن از دست دادن زندگی است.”

شاهزاده Cruises است یک نام تجاری مستقر در میامی-کارناوال شرکت بزرگترین شرکت کروز.

توسط Curt اندرسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im