آنجلس شهر تحمیل می کند 10 ساعت منع رفت و آمد برای افراد زیر سن قانونی

TRAFFIC JAM. Long lines of vehicles that are inspected one-by-one at the checkpoint along the Angeles City's border with Magalang town. Photo courtesy of City Information Office

مربا ترافیک. صف های طولانی از وسایل نقلیه که در حال بازرسی یکی یکی در پاسگاه همراه آنجلس شهر مرزی با مگلنگ شهر. حسن نیت ارائه میدهد عکس از شهر اطلاعات دفتر

آنجلس شهر, فیلیپین – دولت شهر در اینجا اعمال 10 ساعت منع رفت و آمد برای افراد زیر سن قانونی و tighened مرز تعطیلی باعث کیلومتر-طولانی ترافیک.

این اقدامات سختگیرانه تر شد بخشی از Luzon گسترده مستند به دستور رئیس جمهور رودریگو Duterte برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

شهردار کارملو Lazatin جونیور دستور پلیس و barangay صندلی سراسر شهرستان به شدت به اجرای 7 بعد از ظهر تا 5 am سراسر شهر بود حکومت نظامی به نیروی جوان افراد به ماندن در خانه.

“هر کس دیده می شود به دنبال تحریم خواهد کرد درآمده است. ما نمی خواهد گذشت چرا که این مهم از بهداشت عمومی نگرانی او گفت:” در بیانیه ای ارسال شده به رسانه ها در اینجا.

این شهر که به عنوان یک طبقه بندی بسیار شهرنشین محل است به لحاظ سیاسی مستقل از استان Pampanga.

در سهشنبه, مارس 17 Lazatin دستور راه اندازی 24 ساعته پست های بازرسی در تمام نقاط ورود و خروج از این شهر است.

DISINFECT. Tricycles parked in front of a commercial building are being disinfected as part of the Angeles City government's measures against COVID-19. Photo courtesy of the City Information Office

ضد عفونی کردن. سه چرخه پارک شده در مقابل یک ساختمان تجاری در حال ضد عفونی به عنوان بخشی از Angeles City, دولت علیه اقدامات COVID-19. حسن نیت ارائه میدهد عکس از شهر اطلاعات دفتر

پلیس منینگ بازرسی تنها مجاز به کسانی که مشغول به کار در شرکت ها و موسسات در شهر بودند که معاف در Malacanang عملیات توقف سفارش.

صف های طولانی از موتور سیکلت و وسایل نقلیه در امتداد مرزهای آنجلس شهر دیده می شد صبح روز سه شنبه به عنوان بسیاری از ساکنان مجاور شهرهای بزرگ و تلاش برای رسیدن به شهر.

در مرز آنجلس شهر و شهرستان مبلکت همراه مک آرتور و بزرگراه و پلیس مانع از ورود رانندگان که از شمال. برخی از شهروندان حتی ارسال عکس ها و نظرات خود در رسانه های اجتماعی گفت: مبلکت عامیانه بودند دیگر اجازه ورود به آنجلس شهر.

دولت شهر در اینجا نیز آغاز شده شهر گسترده ضد عفونی مراکز مهد کودک و مراکز بهداشتی و درمانی و کلیساها و ساختمان های پایانه های عمومی و وسایل نقلیه (PUVs) و عمده معابر.

همانطور که از شنبه, فیلیپین دارای 187 تایید موارد COVID-19. از این تعداد 4 بهبود یافته اند و 14 فوت کرده اند.

رئیس جمهور رودریگو Duterte اعلام وضعیت فاجعه در فیلیپین به عنوان موارد COVID-19 در این کشور ادامه خواهد داد به افزایش است.

کل Luzon در ضمن تحت مستند از مارس 17 مارس 12. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de