آنانتاپور: گزارش جدید آژانس بین المللی رادیو فردا در مورد کره جنوبی خودکار عمده کیا موتورز برنامه ریزی برای تغییر آن تسهیلات ساخت در حال حاضر واقع در پنوکندا, Ananta-pur منطقه به همسایه تامیل نادو ایجاد موج در آندرا پرادش سیاسی و صنعتی محافل اما رفتن رسمی توضیحات که به دنبال به نظر می رسد یک مورد از یک هشدار اشتباه است.

مقامات و نمایندگان از دولت, Kia Motors علاوه بر تامیل نادو دولت را تکذیب کرد گزارش های رسانه ها در تغییر از تسهیلات حتی به عنوان مخالفت با رهبری تلوگو Desam (TD) راه اندازی یک حمله کوبنده در برابر آندرا پرادش وزیر Y. S. Jagan موهان ردی برای آنچه آنها به عنوان “یک واپس گرا رویکرد رانندگی دور صنعت”.

TD شده است تلاش برای ایجاد CM تصمیم به نقل مکان اجرایی سرمایه به ویساکاپاتنام ملی موضوع مطرح شده در حال حاضر رقابت اخبار از تغییر کیا در مجلس.

Telugu Desam نمایندگان مجلس که می خواست دولت مرکزی به دخالت در سه پایتخت موضوع مطرح شده مشابه تقاضا در روز پنج شنبه به دنبال دانستن “آنچه دولت مرکزی را انجام دهد زمانی که شرکت های چند ملیتی قرار گرفتند و به آزار و اذیت”.

این YSRC دولت شده است در یک آتش نشانی ورزش از صبح که خبری از کیا تغییر اول را شکست.

Rajat Bhargav ویژه رئیس secrev2tary صنایع که در حال حاضر در لکنو شرکت در نمایشگاه دفاع با انتشار بیانیه ای که هر دو AP دولت و کیا موتورز انکار این گزارش از تغییر.

بعد او صحبت کرد به او تامیل نادو همتای و آمد تا با یکی دیگر از بیانیه شب که در آن آقای Bhargav گفت اظهار داشت که TN اصلی وزیر صنایع بود منتقل و به او که آنها در مذاکرات با کیا موتورز و هیچ بحث بین آنها در این زمینه است.

“آندرا پرادش و تامیل نادو لذت بردن از روابط صمیمی گفت:” آقای Bhargav.

کیا موتورز که هرگونه برنامه ای برای تغییر این گیاه از AP به تامیل نادو در گزارش اخبار خارجی آژانس خود, دوباره, را رد کرد و این گزارش را “بی اساس”. منهر Bhatt ملی رئیس فروش و بازاریابی, Kia Motors گفت که این خبر گزارش کرده بود “در واقع شوکه شرکت”.

با توجه به رسمی مطبوعاتی از دولت آقای Bhatt نامیده می شود که اخبار و گزارش “بدترین شکل از تخیل و معجون”.

“من نمی دانم که در پشت این خبر” آقای Bhatt بیشتر به نقل از دولت آزادی مطبوعات.
وزیر دارایی Buggana Rajendranath تشکیل یک کنفرانس مطبوعاتی در Amaravati و توصیف شده در اخبار به عنوان “تبلیغات با هدف خدشه دار کردن تصویر دولت”.

YCP مجلس رهبر حزب V. Vijaya سای ردی نیز توییتی در برابر اخبار گزارش.

در همین حال رئیس سابق وزیر و TD رئیس N. Chandrababu Naidu پایین آمد به شدت وزیر Jagan موهان ردی گفته او “رانندگی دور صنعت از دولت”.

“من تا به حال به مبارزه تا حد زیادی به ارمغان بیاورد کیا موتورز در اینجا. در حال حاضر وزیر می گوید: مشوق های وعده داده شده به آنها را نمی خواهد مفتخر,” Naidu گفت:, و اضافه کرد که در تامیل نادو مقامات دولتی تایید داشتن مذاکرات با کیا.

جانا سنا رئیس Pawan Kalyan بیش از حد پیوست این موضوع گفت که وجود دارد این است که به هر دلیلی برای باور این گزارش به عنوان آن را از “رویترز” مشهور جهان نیوز. او گفت که جوانان از دولت می خواهم که به پرداخت قیمت سنگین به عنوان صنعت پس از صنعت شده است و خروج از دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net