آندرا عبور از 1000 تاج موارد: virus اسپرد به سریککولم بیش از حد

ویجیاوادا: تعداد Covid-19 موارد در آندرا پرادش رفت و گذشته از 1000 علامت گذاری روز شنبه با 61 نفر تست مثبت در روز شنبه. دو نفر هر یک از Kurnool و کریشنا مناطق درگذشت این بیماری در نظر گرفتن تلفات به 31.

از همه مهمتر سریککولم منطقه ثبت شده آن در سه Covid موارد در روز شنبه. Vizianagaram در حال حاضر تنها Covid-19 free منطقه در دولت است.

سریککولم جمع J. Nivas گفت: یک مرد مشغول به کار در آهن مترو دهلی نو بازگشت به روستای مادری خود Patapatnam در 19 مارس ، او نگه داشته بود در خانه انزوا و نظارت توسط مقامات بهداشتی.

“پس از اتمام خانه قرنطینه او نشان نداد علائم. او جلو آمد برای تایید تست. ما به انجام آزمایش بر روی او همراه با 29 اولیه تماس با ما. از آنها سه نفر از اعضای خانواده خود را آزمایش مثبت برای کوروناویروس” او گفت:

جمع آوری گفت که پس از Tablighi Jamaat حادثه که در آن چندین عودت تبدیل مثبت دولت های منطقه دنبال تمام افرادی که از شهرهای دیگر است. در مجموع 211 نفر آمده بودند از دهلی نو به این منطقه در طول ماه گذشته, او گفت:. دولت های منطقه را مطرح کرده است یک هشدار قرمز در Patapatnam مندل.

از روز شنبه موارد 25 بودند از کریشنا Kurnool 14, آنانتاپور پنج و چهار هر از Kadapa و Nellore و سه هر یک از East Godavari, Guntur و سریککولم. در مجموع 171 بیماران مرخص شده و دولت 814 فعال موارد است.

این موارد جدید در Kurnool گرفت و تعداد کل موارد مثبت 275. از آنها 259 موارد فعال هستند و 24 مرخص شده پس از آنها آزمایش منفی دو بار.

پنج مورد جدید در آنانتاپور منطقه گزارش شده از هیندوپور. A 15-year-old boy از Balajinagar آزمایش مثبت پس از ابتلا به عفونت از پدرش. دو نفر دیگر 41 سال از RTC مستعمره و 46 سال از Ninkampalli آزمایش مثبت پس از آمدن به تماس با دو مثبت بيماران به طور جداگانه. 24 سال از مسکن مدیره مستعمره قرارداد عفونت از یک عضو خانواده Macca می توان یافت. آنانتاپور منطقه در حال حاضر دارای 51 مورد.

در Nellore منطقه سه نقطه از کوور, Nellore و Muthukur آزمایش مثبت آیا به عنوان یک زن داوطلب ایجاد کرد. این Nellore می ایستد در 72.

در Kadapa منطقه چهار موارد مثبت گرفت و در مجموع 55. سه نفر از Proddutur و یکی از Yerragulta ایجاد کرد. سر پاسبان کار در Proddutur شما با Coronavirus منتقل شد به انزوا بخش و اولیه و ثانویه مخاطبین در حال ترسیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im