Amulya پدر خانه حمله فعال جوان با تهدید به ‘عواقب وخیم’

Chikkamagaluru: صدها pro-هندو لباس به خصوص از Bajrang دال زمان به خیابان های Koppa شهر در Chikkamagaluru منطقه کارناتاکا به برگزاری تجمع امروز مقابل Amulya Leona این زن جوان که حیرت زده کرد وزارت امور خارجه دیروز با گفته بالا بردن pro-پاکستان شعارهایی در اعتراض به برگزاری در بنگلور شب گذشته.

یک تمثال از دانش آموز سوخته بود در حالی که Bajrang دال convenor Tudukuru Manjunath گفت: Deccan Chronicle که فعالان خواهد نگه داشتن یک ساعت مچی بر او اگر او به قید وثیقه در این مورد می آید و به خانه اش در شهر است.

او هشدار داد که اگر او جرات وارد Koppa یا Chikkamagaluru دوباره و سپس او را به صورت عواقب وخیم است.

شب گذشته به سختی ساعت پس از Amulya Leona مطرح pro-پاکستان شعارهایی در اعتراض به تابعیت اصلاح قانون در پارک آزادی در بنگلور و دستگیر شد فتنه اتهامات خانه پدرش در Shivapura روستا در Koppa taluk از Chikkamagaluru منطقه تحت حمله که گفته می شود توسط Bajrang دال فعالان که حلیم سنگ در خانه و شکست ویندوز.

روایت حادثه Amulya Leona پدر اسوالد نورونها (Vaji) گفت: او در سمت چپ خانه قبل از Bajrang دال فعالان یورش برده و خانه اش را با سنگ و چوب و آغاز حمله به ویندوز. “من یک لال تماشاگر به حمله به خانه من. من ساخته شده آن را هفت سال به عقب. من ایستاده بود و در سکوت در تاریکی در حالی که اراذل و اوباش وارد خانه شده و شروع حمله خود را با وجود مردم در مجاورت درخواست آنها را به انجام,” او گفت:.

بعد پلیس وارد شده و در نقطه ای و ارائه امنیت به Vaji نورونها. او تسلیم رسمی پلیس شکایت در حدود 2 ساعت امروز. زمانی که این حمله اتفاق افتاده است, Vaji به دور در Theerthahalli به دیدار مادر خود را در خانه. Vaji نورونها می گوید: “من نمی تواند ایجاد ارتباط با همسر پس از Amulya بازداشت. من نمی دانم که در آن است که آیا او در Theerthahalli یا در بنگلور برای دیدار با Amulya.”

Vaji بود غیر صریح در مورد تامین قرار وثیقه برای Amulya Leona. او گفت: “او عمل نابخشودنی و من نمی خواهد سعی کنید به امن وثیقه برای او. اما من نمی دانم در مورد غرایز من به عنوان یک پدر.”

“او به من صدمه دیده است. من تا به حال از او خواست برای خودداری از ساخت التهابی اظهارات اما او نه توجه. من به او گفتم که نارندرا نخست وزیر و وزیران اتحادیه نگه دفاتر از اعتماد به نفس بالا و او باید احترام مواضع خود و همچنین سن خود را,” او گفت:.

Chikkamagaluru سرپرست پلیس Harish Pandey گفت: Deccan Chronicle که اولین اطلاعات گزارش (شاه) در این حمله ثبت شده است بر اساس یک شکایت Vaji. او را به نام چند نفر مظنون شده اند درگیر در حمله به خانه خود.

“ما در حال تلاش برای شناسایی آنها که پس از این حمله رخ داده در پوشش تاریکی است.”

Harish Pandey گفت بازداشت شده اند ساخته شده تا کنون در حمله Vaji نورونها ،

Bajrang دال قلدری

یک ویدیو گردش در Chikkamagaluru منطقه اسیر مکالمه بین یک گروه از Bajrang دال فعالان و Amulya Leona پدر Vaji نورونها بیش از رفتار دختر خود را. پس از فعالین چپ صحنه, سنگ, آغاز بارش ها در خانه.

Amulya پدر Vaji (که اتفاقا این Hariharapura JD(ع) Hobli رئیس جمهور) بود را اذیت Bajrang دال فعالان که از او پرسید اگر چه دخترش گفت قابل قبول بود به او.

در اینجا گزیده ای از تبادل بین Amulya Leona پدر و Bajrang دال فعالان.

BD: حال شما خوب با دختر خود را از بیانیه?
Vaji نورونها: هیچ من نمی تایید آن. آن را قطعا یک اشتباه است.
BD: شما می خواهم اجازه دهید او را دوباره به خانه خود را ؟
Vaji نورونها: بله او دختر من است….(نامفهوم به دلیل سر و صدای محیط)
BD: آیا منظور شما می گویند که شما را پناهگاه ضد ملی?
Vaji نورونها: هیچ. من نمی خواهد اجازه دهید او آمده است. او اجازه ماندن در زندان در حالی که برای.

در این نقطه Bajrang دال فعالان وحشی و یکی از آنها را شنیده است و گفت: “شما می دانید آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد ؟ ممنون که ما نمی خرابگری خانه خود را و یا حتی بمب شما. ما خوب بودن به شما.

Vaji نورونها: (نمی دانم چگونه واکنش نشان می دهند به طوری که فقط گره در پذیرش.)
BD: آنچه در عمل آیا شما فکر می کنم مرکز باید در برابر او ؟
Vaji نورونها: اجازه پوسیدگی در زندان است. اجازه دهید قانون دوره خود را و اجازه دهید او را مجازات طبق قانون. من هیچ مشکلی با آن.
BD: چه نوع از دختر شما مطرح شده است ؟ شما نمی دانم که او ساخته شده بسیاری از ضد مودی اظهارات 10 روز پیش ؟
Vaji نورونها: بله. من از آن آگاه است. و نه فقط من که کل خانواده احساس می کند اجازه دهید با او رفتار. او همیشه یک شورشی و هرگز یک بار پرداخت می شود توجه به کلمات ما. او سخنان تحریک آمیز هستند در نتیجه از او حلق آویز در اطراف با برخی از مردم مسلمان (این او می گوید در یک سکوت تن)
BD: چرا شما تن پایین ؟ که می ترسند ؟ دختر خود گفت که زمانی که او صحبت می کرد در برابر مودی به نام شما برای چک کردن اگر او امن بود. که در آن جهنم آیا شما فکر می کنم شما در حال زندگی در هند یا پاکستان ؟ ما عاشق هندوستان و ما مسلمانان. آیا شما عاشق کشور خود را یا نه ؟
پدر: من یک هندو بیش از حد و عشق به کشور است. من شده اند در تماس با او (دختر خود را) بیش از پنج روز گذشته. در واقع من به تازگی ماند در بنگلور متقاعد کردن او را به رها کردن همه فعالیت و به خانه بازگشت اما او نمی تکان دادن. در واقع آخرین باری که من به نام من از او خواست تا مرا به بیمارستان به من یک قلب بیمار است. حتی پس از آن او نمی خواهید به آمده است.
BD: می گویند هندوستان Zindabad. Zor se بلو.
پدر: هندوستان Zindabad.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im