Amulya Leona را پولادین شن شگفتی محققان

بنگلور: Amulya Leona این 19 سال که اسیر یک ملت توجه با فریاد full-بویژه شعارهای ظاهرا در حمایت از پاکستان در یک تجمع در بنگلور است گزارش خود را برگزار خونسردی تحت کباب ویژه بررسی تیم (نشستن).

این زن دستگیر شده بود پس از سخنرانی خود به مخاطبان از معترضان در برابر تابعیت اصلاح قانون در فوریه 19 و سیلی با اتهام اغتشاش.

منابع در پلیس گفت: Amulya Leona به نظر می رسید کاملا عادی در جریان بازجویی توسط ارشد پلیس بر خلاف بسیاری دیگر از افراد در چنین شرایطی است.

نه یک بار در طول کباب و نه قضایی بازداشت او شکستن.

Amulya است گفت: به دفاع از خودش اتهام که او فریاد زد pro-پاکستان شعار. او روشن ساخته است که با صحبت کردن در این تجمع در خانه آزادی او نیست که برای حمایت از کشور دشمن است و او نه در برابر هند است.

پایین پله ماموران گفت: Amulya Leona به نظر می رسید به طور قابل ملاحظه ای تحت تاثیر اواخر فتنه فعال Gowri Lankesh که شد کشته در سال 2017.

در واقع پلیس که به اتهام او سپرده شد درست بعد از او دستگیر شد که به heaved آه امداد هنگامی که او دست به بازداشت کارکنان زندان است.

یک افسانه شهری در اطراف در پایین پله پلیس محافل است که Amulya Leona با حضور در مراسم تشییع Gowri Lankesh و غش در نزدیکی جایی که این اواخر فعال به خاک سپرده شد. “این غیر ممکن است برای یک جوان 19 ساله به نشان دادن چنین شن. ما را دیده اند, از جنایتکاران شکستن در بازداشت است. فراموش نکنید که در مورد شکستن Amulya Leona در حال تبدیل شدن به قوی تر” آنها توضیح دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im