در میان ویروس گسترش شمع افروزی در اعتراض به چین را به نقض حقوق بشر می رود دیجیتال

نیویورک—هر سال صدها پوشیدن پیراهن زرد روشن خواهد تشکیل سراسر این تاریخ برگزاری شمع در دست به آنها تفکر به موسیقی آرامش بخش.

به عنوان آخرین اشعه خورشید توری افق با هزاران رنگ پزشکان از نظم و انضباط معنوی فالون دافا را جمع آوری و در سکوت به عنوان شلوغ ریتم اطراف شهر حمل.

در این سال با توجه به زمان بیماری همه گیر است که نگه داشته است مردم در سراسر جهان ماندم, به در خانه های خود فالون گونگ پزشکان تصمیم به برگزاری یک آنلاین شب زنده داری به جای به مناسبت.

در آوریل 23, بیش از 1000 پزشکان از سراسر یک دوجین مناطق در ایالات متحده همراه با کسانی که از عنوان انگلستان و تایوان و مالزی پیوست یک پلت فرم آنلاین به مناسبت سالگرد 21 مارس 25, زمانی که تقریبا 10,000 پیروان جمع شده بودند در پکن به درخواست تجدید نظر به دولت مرکزی برای محیط زیست به عمل آزادانه ایمان خود را.

april 25
یک تصویر ترکیبی از افراد شرکت کننده در آنلاین شمع افروزی به مناسبت آزار و اذیت فالون گونگ پزشکان در چین در آوریل 23 سال 2020 است. (ترکیب بار عصر/حسن نیت ارائه میدهد از Tuidang مرکز)

همچنین شناخته شده به عنوان فالون گونگ باستان تمرین معنوی است که ویژگی های ملایم تمرینات مراقبه و اخلاقی بر اساس صداقت و محبت و تحمل دریافت درخواست تجدید نظر گسترده ای در میان چینی ها در 1990s. اواخر 1990s به خود جلب کرد حدود 70 میلیون به 100 میلیون پیروان است.

رژیم چین در نهایت نمی گرانت درخواست تجدید نظر خود را; ملحد حزب کمونیست تلقی تعداد زیادی تهدیدی برای حکومت و آغاز مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور برای ریشه کن کردن این عمل در جولای سال 1999 دستگیری و بازداشت صدها نفر از هزاران نفر از پیروان با توجه به فالون دافا مرکز اطلاعات. هزاران نفر را تایید کرده اند به عنوان یک نتیجه از آزار و اذیت هر چند تعداد واقعی است که به احتمال زیاد بالاتر است.

در این سال برای اولین بار بود-تا کنون مجازی افروزی رویداد. در ساعت مقرر در 8 p. m. صفحه نمایش روشن با شمع ریختن چهارم به عنوان پزشکان امیدوار به افشای چین مداوم نقض حقوق بشر در طول زمان از اجتماعی فاصله.

یی رنگ های برگزار کننده و رئیس جمهور از نیویورک-غیر انتفاعی بر اساس Tuidang مرکز گفت: روز به معنای به یاد داشته باشید تزلزل ایمان از پزشکان در چین است.

“ما نمی خواهیم در این روز به تصویب در ابهام,” او در مصاحبه ای گفت:.

April 25 commemoration
فالون گونگ دست اندرکاران راه اندازی شمع مارک 21 سال آزار و شکنجه در چین, در, New York, n. y., در مارس 23 سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد از Tuidang مرکز)

زندگی Jolted

در میان کسانی که با حضور تانگ بومی جنوب چین شهر گوانگژو که در زمان این عمل در سال 1996. او یک تازه فارغ التحصیل با یک شغل پردرآمد را در دست زمانی که آزار و اذیت آغاز شد و در سال 1999. داشتن تجربه عمل را از مزایای بهداشت و درمان برای اولین بار دست او به یاد می آورد لحظه ای از شوک زمانی که او در بر داشت خود را به هدف در سراسر کشور آزار و اذیت با وجود داشتن هیچ آسیبی انجام می شود.

او مجبور شد به مردم بگویید که حقیقت او تصمیم به سفر به پکن و آشکار شدن یک بنر دانستن است که او در معرض خطر هرگز به بازگشت دوباره.

آن را به رهبری خود را برای اولین بار تجربه بودن در داخل بازداشتگاه. در اولین روز نگهبانان جسمی حمله او برخورد ضربات به کمر. هر ضربه او را جیغ زدن درد.

در طول سال تا زمانی که او فرار کرد چین در سال 2015 تانگ دستگیر شد و هشت بار هزینه های بیش از شش سال پشت میله های زندان برای امتناع از تسلیم ایمان خود. در یک اردوگاه کار اجباری او تا به حال برای برش و تکه های شیشه که به طور مونتاژ به لوستر برای صادرات خارج از کشور. وعده های غذایی خود را شامل احساساتی مواد غذایی است که “بیشتر شبیه خوک تغذیه,” او گفت:.

او شکنجه شد با نیروی تغذیه سه بار هر بار به خاطر او مبارزه برای حق خود را به مطالعه و ورزش با برگزاری یک اعتصاب غذا. یکی از دلخراش تجارب درگیر چهار یا پنج زندانی که دوخته او را به یک تخته چوبی و مجبور کردن مایع از طریق یک لوله با ضخامت رفت که از بینی به معده بارها و بارها کشیدن لوله کردن و قرار دادن آن را به عقب. خون جاری کردن از بینی خود را به طور مداوم.

این یک راه تحمیل بدبختی به منظور او را در غار تنگ, گفت:, و اضافه کرد که برخی از مواد در مایع تا به حال باعث سوزش و درد در معده خود را.

Falun gong april 25 2020
خانواده و شرکت در مراسم شمع روشن به مناسبت آزار و اذیت فالون گونگ پزشکان در چین در آوریل 23 سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد از Tuidang مرکز)

پس از آزار و اذیت شروع در چین, Han Yi پس از آن تنها در مدارس ابتدایی گفت: او احتمالا صرف کمتر از دو سال با مادرش وو Shunzhen—بود که در داخل و خارج از زندان برای تقریبا یک دهه اغلب با تنها چند ماه در میان به دیدن هر یک از دیگر.

او به یاد می آورد یک دوره چهار ماه در سال 2004 زمانی که سپاه پاسداران را تکذیب کرد خانواده درخواست برای بازدید وو در زندان است. زمانی که او مجاز به دیدن مادرش دوباره هان متوجه چند تکه از موهای از دست رفته از او و مادرش سر. تنها بعد از او یاد بگیرند که مادر کشیده شد به یک ساختمان متروکه در زندان با پرده کشیده پایین که در آن نگهبانان خود را شکنجه. آنها محروم وو از خواب سیلی او هنگامی که او پلک های بسته همیشه تا کمی قرار داده و پماد در چشم او ریخت و آب را بر بدن او و او را لرز سرد است.

افسران پلیس بازدید هان در مدرسه و فشرده خود را برای نگهداری از مادر خود و یا محلی دیگر پزشکان تهدید است که آینده او در خط.

Falun gong april 25 2020
شمع راه اندازی برای آنلاین شب زنده داری رویداد به مناسبت آزار و اذیت فالون گونگ پزشکان در چین در آوریل 23 سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد از Tuidang مرکز).

یک انتخاب

در مواجهه با فشار هر پزشک یک تصمیم آگاهانه به استقامت.

در بدترین لحظات که هر لحظه احساس می کردم که یک سال تانگ گفت که او برگزار شده بود سریع به یک فکر به حمل او را از طریق.

“صداقت و محبت و تحمل اشتباه است,” او گفت:. “به عنوان چالش به عنوان آن ممکن است من هنوز هم [این ارزش ها] راهنمای زندگی من است.”

او موفق به فرار در سال 2015 به نیویورک است. طولانی نیست پس از او پیوست Tuidang مرکز ساخت تماس های تلفنی روزانه به mainlanders توضیح داد که چرا آنها نیاز به شکستن روابط با حزب کمونیست چین (CCP).

به معنای واقعی کلمه به معنی “ترک حزب” مردمی “Tuidang” جنبش منجر شده است 354.8 میلیون چینی به نفی حزب وابستگی بیش از 16 سال گذشته.

این ویروس ممکن است ترسناک اما آنچه ترسناک است که یک رژیم است که مایل به خطر انداختن زندگی مردم به منظور حفظ قدرت خود گفت: با استناد به CCP تاریخ از شیوع پوشش یو پی اس.

وو قاچاق می شد از طریق تایلند و در نهایت به دنبال پناه در ایالات متحده, که در آن مادر و پدر ملحق شد.

در حال حاضر مشغول به تحصیل در دانشگاه استونی بروک گفت: هان کامل درونی بازتاب است به او کمک کرد تا درک او و مادرش سرسختی در حالی که در چین است. “زندگی بیش از زندگی در آسایش,” او گفت:. “خارج از قدرت تغییر نمی دهد آنچه شما به دست آورده اند درون.”

شائو Changyong مشتاق افسر نظامی در سال 1999 می دانستم که او به احتمال زیاد موارد فوق حرفه ای و تمام همراه امتیازات زمانی که او پیوست 10,000-درخواست تجدید نظر قوی در مقابل دفتر مرکزی حزب در پکن 21 سال پیش.

“همانطور که من به عقب نگاه در گذشته از 21 سال هنوز از محترم ترین عمل در زندگی من,” او گفت:.

دنبال اوا در توییتر: @EvaSailEast

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de