در میان بی سابقه بحران اقتصادی بسیاری از لبنان ناامیدی

لبنان صدمه زدن به. و این زمان می گویند بسیاری از لبنان که هیچ غریبه ای به اقبال معکوس آن متفاوت است.

“من را دیده اند هرگز مردم کشتن خود و به دلیل وضعیت اقتصادی” گفت: Elias خلیل مدیر عملیات برای یک موسسه خیریه به نام “بیت ال” Baraka که در آن تعداد و مشخصات — از افرادی که به دنبال کمک به تغییر به طور چشمگیری در ماه های اخیر.

لبنان در میان بحران بی سابقه اقتصادی ریشه در فساد و سوء مدیریت است که ترسیم طبقه متوسط و ارسال بسیاری از غلت زیر خط فقر.

“شما می توانید ببینید پدران کسانی هستند که تحصیل کرده استفاده می شود که به شغل که هرگز التماس برای هر چیزی” گفت: خلیل. “آنها در حال التماس برای یک قابلمه شیر و یا برای کیسه برنج فقط به تغذیه کودکان خود را صادقانه است که ویرانگر است.”

یکی از “بیت ال” Baraka پروژه های یک “رایگان سوپر مارکت” در بیروت است که با استفاده از یک کوپن سیستم در تلاش برای ارائه به مردم کرامت هنوز قادر به انتخاب در هنگام خرید مواد غذایی خود را.

“وجود دارد هیچ چیز در این کشور’

Fadia جوان است که یکی از آنها خوب لباس پوشیدن و زن که به نظر می رسد در 60s در حال انتظار برای یک کیسه هویج. او می گوید که همه چهار نفر از اعضای خانواده از جمله دو خواهر و برادر به تازگی شغل خود را از دست.

“وجود دارد هیچ چیز در این کشور,” او گفت:. “بدون آب و برق و یا مواد غذایی. و با چنین قیمت های دیوانه, زندگی در اینجا بد است.”

بانک جهانی برآورد شده در ماه نوامبر است که حدود یک سوم از لبنان و مردم در فقر زندگی می کنند و هشدار داد که می تواند به صعود به 50 درصد با کاهش بیشتر در وضعیت اقتصادی است.

خلیل می گوید: تعداد زیادی از مردم به دنبال کمک از این موسسه خیریه بیش از دو برابر شده پس از لبنان آغاز شده و اسلاید آن به بحران در پاییز گذشته به دنبال COVID-19 و مستند که با آن در این سال است.

الیاس خلیل اجرا می شود ‘رایگان سوپرمارکت’ برای نیازمندان از طرف بیروت مبتنی بر سازمان های غیر دولتی شناخته شده به عنوان “بیت ال” Baraka. (عماد ابو Jaoudé/CBC)

لبنان همواره یک کشور از افراط و — از ثروت و فقر و عمیق فرقه ای تقسیم کرده اند که همچنین در زمان مجاز خط سازش, ساخت این امکان را برای محافظه کار و لیبرال و فرهنگ به همکاری وجود داشته باشد در برخی از مد.

آن را تحمل خود را طولانی جنگ داخلی درگیری های منطقه ای از جمله جنگ 2006 با اسرائیل و وحشتناک خون-اجازه گرفت که در کنار درب در سوریه و ارسال صدها هزار نفر از پناهندگان در سراسر مرز بیش از دهه گذشته است.

به نحوی لبنان همیشه به نظر می رسید برای پیدا کردن راه خود را از طریق به طرف دیگر. این بار مردم نیست بنابراین مطمئن شوید که اتفاق خواهد افتاد.

“لبنان نمی تواند درهم و برهم کردن از طریق این یکی” گفت: ماها یحیی کارنگی خاورمیانه مرکز فکر می کنم تانک در بیروت. “این کشور است که در نمایی فروپاشی اقتصادی است که اتفاق می افتد در یک سرعت مناسب در حال حاضر.”

کمبود پول نقد برق

مستند اقدامات با توجه به همه گیر اضافه شده به لبنان گلایه اما دانه را از بحران کنونی کاشته شد مدتها قبل در پیچیده فرقه ای قدرت های موافقت نامه های بومی فساد و هزینه های دولت به معنی فراتر از آن.

کمبود خارجی ذخایر نقدی در ماه اکتبر گذشته در معرض چه منتقدان توصیف به عنوان یک دولت-حمایت Ponzi در طرح با بانک های ارائه نرخ بهره تورم را به منظور جلب سرمایه گذاری مورد نیاز برای پرداخت زودتر از سرمایه گذاران.

“این بانکداران بانک مرکزی و سیاستمداران که به ذهن من تمام شد در جمع و بازی با هم” گفت: Yahya.

“آنها بازی بسیار بالا-ریسک-ریسک بازی با پول معمولی لبنان.”

پوند لبنان دهکدهای از دست داد نزدیک به 80 درصد از ارزش خود را در برابر دلار آمریکا از ماه اکتبر — یک فاجعه در یک کشور است که به شدت متکی به واردات است.

دولت-اعمال کنترل سرمایه مردم متوسط می تواند دسترسی به پس انداز خود را جز به dribs و drabs و تورم افزایش یافت. قیمت شکر سه برابر شده است. حتی پوشک بچه را تبدیل به غیرقابل تحمل برای برخی از.

“حتی افرادی که پول ندارد و دسترسی به پول خود را از بانک” گفت: Soha Zaaiter اجرایی, مدیر لبنان بانک مواد غذایی که منابع غیر دولتی مانند “بیت ال” Baraka در سراسر کشور است.

“بنابراین در حال حاضر ما بسته به افراد خارج از کشور به ما کمک می کند یا برای ما ارسال کمک های مالی.”

آن را می کند پایان ندارد وجود دارد. لبنان مزمن کاهش قدرت تبدیل شده اند و حتی بیشتر مزمن, با, برق, گاهی اوقات برای 20 ساعت در یک زمان با توجه به گزارش روزنامه با استناد به گفته های شاهدان عینی.

ساختمان ها دیده می شود در شب در طول قطع برق در برخی از مناطق در بیروت لبنان در جولای 6. (محمد Azakir/فردا نیوز)

محبوب پخت و پز نشان می دهد گرفته شده برای مقابله با سوال در مورد چگونه برای حفظ مواد غذایی که در یخچال نگه می دارد رفتن.

و بیمارستان های خصوصی را تهدید به بستن درهای خود را به دلیل آنها نمی باید دلار مورد نیاز برای خرید دارو و یا سوخت به ژنراتور در حال اجرا است.

“ما یک مشکل بزرگ از جریان نقدی” گفت: سلیمان هارون رئیس سندیکای بیمارستان های خصوصی در لبنان است. “ما لازم نیست به اندازه کافی پول در دست ما برای اجرای روز به روز عملیات این است که باید حل و فصل شود — در غیر این صورت به عنوان ما گفت: این بیمارستان در حال رسیدن به یک نقطه که در آن آنها خواهد بود قادر به اعتراف به بیماران تنها حیاتی بیماران است.”

‘لبنان به پایان رسید’

جای تعجب نیست که کسانی که می توانند در حال تلاش برای ترک باعث ترس از خروج از افرادی که فقط در پاییز گذشته در خیابان برای نشان دادن تغییر و اصلاحات است.

میشلین Aoun و برونو Melki از جمله آنها بودند.

میشلین Aoun است که در میان تعداد فزاینده ای از تحصیل کرده طبقه متوسط و لبنان که می خواهند چیزی بیش از شروع تازه در کشوری مثل کانادا. (عماد ابو Jaoudé/CBC)

آنها زندگی می کنند در یک آپارتمان با نمایش های دیدنی و جذاب بیش از بیروت افق و به خوبی آگاه هستند از امتیاز خود را گفت: آنها هنوز هم قادر به مدیریت. اما آنها تصمیم به حرکت به کانادا اگر آنها می توانند.

آنها شروع پروسه درخواست مهاجرت در سال گذشته به عنوان گزینه ای برای آینده است. در حال حاضر این شرکت تصمیم و آنها را ترک به عنوان به زودی به عنوان آنها تایید شده است.

“من نمی بینم هر گونه امید در کوتاه مدت صادقانه گفت:” Aoun سابق ارز خارجی معامله گر. “در غیر این صورت من خواهد ماند.”

Melki یک دندانپزشک با عمل خود تماس لبنان یک دولت شکست خورده.

“ما که در این راه برای بیش از 30 سال است. از آنجایی که من یک کودک بود من همیشه گوش دادن به پدر بزرگ من می گویند فردا بهتر خواهد بود.’ پدر من استفاده می شود به می گویند ” شما را فردا است که به بهتر است.'”

برونو Melki یک دندانپزشک کودکان که می بیند هیچ آینده ای برای فرزندان خود در لبنان است. او می گوید که خانواده را ترک خواهد کرد به عنوان به زودی به عنوان آنها ویزا به کانادا صادر شده است. (عماد ابو Jaoudé/CBC)

این یک وعده آنها می خواهم را به خود دو فرزند و نگه دارید. برای آنها که به معنای خروج از لبنان.

“هر کس در فکر مهاجرت” گفت: Wissam حرب an out-of-کار نوازنده که استفاده می شود به بازی در بیروت کافه ها و رستوران ها است که به سادگی نبوده و قادر به بازگشایی میان coronavirus مستند محدودیت.

در حال حاضر او busks در خیابان او را برای صرف شام.

“لبنان به پایان رسید,” او گفت:. “این غیر ممکن است که هر چیزی [را] تغییر دهید.”

نوازنده Wissam حرب استفاده می شود به بازی در بیروت کافه ها و رستوران ها که نکرده اند قادر به بازگشایی میان coronavirus مستند محدودیت. در حال حاضر او busks در خیابان او را برای صرف شام. (عماد ابو Jaoudé/CBC)

مقاومت در برابر اصلاحات

صندوق بین المللی پول شده است در مذاکرات با دولت لبنان برای سال در حال حاضر, اما اصرار دارد که وجود دارد می توان بدون تزریق پول نقد برای کمک به لبنان بدون ملموس تلاش برای ریشه کن کردن فساد.

اتحادیه اروپا تحویل داده شده همان پیام است.

“متاسفانه سیاسی نشان دادن هر مقاومت به انجام اصلاحات مورد نیاز” گفت: Yahya. “آنچه آنها انجام می دهند به لبنان است فقط جنایی.”

لبنان پس از جنگ ساخت است که بر اساس تثبیت میکند — اغلب سلسله در طبیعت — با مواضع سیاسی و حمایت قدرت های مشترک بین فرقه های مختلف مذهبی از جمله مسیحی, گروه, دروزی و شیعه و سنی مسلمانان است.

دفاتر رئیس جمهور و نخست وزیر و مجلس سخنران به طور سنتی برگزار می شود توسط یک مارونی مسیحی یک مسلمان سنی و شیعه و مسلمان در آن منظور.

مسائل پیچیده برای لبنان و نقش حزب الله قدرتمند شیعه شبه نظامی و گروه های سیاسی با حمایت ایران و در لیست ممنوعه سازمان های تروریستی در تعدادی از کشورها از جمله کانادا و ایالات متحده آمریکا

تحلیلگر سیاسی Makram Rabah توصیف کرده است حزب الله و رهبر آن حسن نصرالله به عنوان داشتن “ironclad گرفتن” بیش لبنان است که باعث می شود “حتی ساده ترین مسائل بیش از حد پیچیده است.”

سلیمان هارون رئیس سندیکای بیمارستان های خصوصی در, لبنان, هشدار بالونی هزینه برای اجرای بیمارستان های خصوصی در لبنان است به زودی ممکن است به درهای بسته خود را. (عماد ابو Jaoudé/CBC)

اما او همچنین می گوید که نقش را به دست لبنان رهبران فرقه ای به آنها استدلال به نفع حفظ وضع موجود به منظور حفظ ثبات شکننده.

“لبنان وضع فعلی می تواند بخشی از اعتبار به حزب الله ربودن لبنان به دولت و رهبری ایران در توسعه پروژه های منطقه,” او نوشت: در مقاله اخیر.

“اما چلیپا مشکل نهفته است در لبنان کهنه سیاسی است که با استفاده از حزب الله سلاح به عنوان بهانه ای برای جلوگیری و تاخیر اصلاحات است که اگر اجرا می گروه از قدرت است.”

اما اگر همه چیز رو در دوره فعلی نسبت به یک فروپاشی کامل اقتصادی, برخی نگران هستند که حتی سخت تر میکند معرفی خود هموار راه را برای درگیری بیشتر.

“این [دولت رهبری] پاییز پشت گزینه است” Yeah, OK, ما بازگشت به کوچک ما فرقه ای انکلاوها,'” گفت: Yahya. “بنابراین هر نوع حزب سیاسی نوع و گفت آن را برای ارائه به مردم خود و آنها تمام ساختمان سهام از مواد غذایی است.”

یکی دیگر از نگرانی در روند او می گوید: واقعی سرکوب آزادی بیان و بیشتر روزنامه نگاران و فعالان سیاسی گرفته به بازداشت بیش از همه چیز منتشر شده در رسانه های اجتماعی.

هر دو یحیی و Zaaiter از لبنان غذایی بانک می گویند که آنها شده اند heartened توسط فعالیت بسیاری از مردم رسیدن به کمک به دیگران در نیاز در طول بحران.

Soha Zaaiter می گوید: حتی کسانی که پول نمی تواند به آن دسترسی داشته باشید بنابراین لبنانی بانک مواد غذایی در حال شمارش در کمک های مالی و کمک از خارج از کشور برای پاسخگویی به تقاضای بالا برای مواد غذایی این روزها. (عماد ابو Jaoudé/CBC)

“بسیاری از طرح ها از دانشگاه, دانش آموزان, دانش آموزان مدرسه ما تماس گرفته اند برای کمک به ارائه خود را در زمان به عنوان داوطلب با ما و این چیزی است که ما با افتخار گفت:” Zaaiter.

اما با وجود این حس وحشت رو به رشد در جمعیت و نیروی آن در اوایل تظاهرات ضد دولتی در, هنوز هم وجود دارد زیادی نبود از نظر یک نیروی وحدت بخش قادر به بلند کردن لبنان از باتلاق است.

که برگ رهبران در قلب این مشکل برای حل آن است.

“من فکر می کنم رهبری است تصمیم امروز” گفت: Yahya.

“هر دو آنها امتیاز لبنان بیش از خود منافع خاص و تشخیص دهد که آنها تنها می تواند زنده بماند اگر لبنان زنده می ماند و یا آنها آنچه آنها در حال انجام است که کشیدن این کشور از پایین کشیدن هل دادن آن پرتگاه است.”

در حال حاضر لبنان باقی می ماند و فریاد در تاریکی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortkuşadası escorthovarda bet