اعتراض تهمت سوغات مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد ایالات متحده

واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مورد علاقه از یک مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد آمریکا را ویران کرد coronavirus همه گیر است که ادعا کرد که نزدیک به 50,000 زندگی و آلوده بیش از هشت لاخ مردم در کشور است.

بیش از 95 درصد از این کشور را 330 میلیون نفر تحت اقامت در خانه سفارش به عنوان یک نتیجه از اجتماعی کاهش اقدامات از جمله اجتماعی فاصله در حال اجرا تا آوریل 1.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه نشان داد که اقامت در خانه سفارش ممکن است فراتر از مارس 1, اما به شدت حمایت باید به تدریج باز کردن اقتصاد است.

در چند هفته گذشته بیش از 26 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری و این رقم به زودی به احتمال زیاد به عبور 40 میلیون.

هر دو بانک جهانی و صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) باید پیش بینی رشد منفی در ایالات متحده در سال 2020 است.

“برای نگه داشتن امریکا به دست آوردن شتاب هر شهروند نیاز به حفظ هوشیاری و همه ما درک می کنیم که خیلی خوب ما رفته ام بیش از آن بسیاری از بار این شامل تمرین خوب و بهداشت و حفظ فاصله اجتماعی و داوطلبانه استفاده از پوشش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“امن و مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد ما-آن را بسیار هیجان انگیز است اما این به آن معنا نیست که ما اجازه پایین گارد ما در همه در هر راه و در مقابل ادامه داد: سعی و کوشش است یک بخش اساسی از استراتژی ما برای رسیدن کشور ما به کار به کشور ما برگشت” او به خبرنگاران گفت: در روزانه خود را در کاخ سفید در کنفرانس خبری در coronavirus.

داده ها و حقایق را بر روی زمین نشان می دهد که ما پیشرفت بزرگ است.

در 23 متحده, new موارد کاهش یافته است. در اوج هفته 40 درصد از آمریکایی شهرستانهای باید شاهد یک کاهش سریع در موارد جدید. به عنوان بسیاری از 46 متحده گزارش یک قطره در بیماران نشان coronavirus علائم مانند, او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما بسیار نزدیک است, برای پیدا کردن یک واکسن برای COVID-19.

“ما بسیار نزدیک به تست… وقتی تست شروع می شود در آن طول می کشد یک دوره از زمان, اما ما آن را انجام,” او گفت:.

با توجه به معاون رئیس جمهور مایک پنس داده ها همچنان امیدوار کننده نشان می دهد نشانه هایی از پیشرفت در نیویورک, مترو, منطقه, New Jersey, کانکتیکات, دیترویت و نیواورلئان. همه به نظر می رسد تصویب اوج خود و “ما شاهد سازگار کاهش” در بستری شدن در بیمارستان و موارد در مناطق در سراسر کشور, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de