صدها هزار نفر در سراسر ایران مشخص سالگرد انقلاب اسلامی 1979 در روز سه شنبه در میان برخی از بالاترین تنش همیشه بین تهران و آمریکا در چهار دهه اخیر.

در حالی که حسن روحانی رئیس جمهور ایران در سخنرانی در شهر تهران یاد میدان آزادی محکوم ایالات متحده او همچنین با تمرکز بر تشویق این کشور برای رای دادن در انتخابات مجلس آینده و حتی مقامات پس از رد صلاحیت هزاران نفر از در حال اجرا از جمله 90 زمان قانونگذاران.

ایران views بالای مردم در انتخابات به عنوان رای اعتماد در این کشور شیعه حکومت دینی چیزی است که آن را می خواهد به نشان می دهد که خشم عمومی هنوز simmers در سراسر کشور به طور تصادفی تیراندازی کردن اوکراین jetliner در ماه ژانویه که به کشته شدن تمام 176 مردم پردازنده. تهران روز آن را انکار کرد, نیروهای سرنگونی این هواپیمای مسافربری قبل از اعتراف به آن در صورت نصب غرب فشار است.

این shootdown نیز خدشه دار مراسم تشییع جنازه کروبی به خود جلب کرد که میلیون ها نفر از عزاداران برای پاسداران ژنرال قاسم Solemani, کشته در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در بغداد.

“ما نباید برداشت از صندوق های رای,” روحانی به نام به هزاران نفر در جمعیت که بسیج در این شهرستان در زمستان انجماد آب و هوا. “صندوق های رای هستند نجات دهنده ما.”

نیز وجود دارد خشم در ایران متزلزل اقتصاد است که ضربه سخت توسط آمریکا تحریم. در ماه نوامبر معترضان خشمگین ایران بالا بردن دولت-تعیین قیمت بنزین توسط 50% مسدود شده و ترافیک در شهرهای بزرگ و گاهی اوقات با پلیس درگیر شدند. سازمان عفو بین المللی می گوید: بیش از 300 کشته در خشونت و متعاقب آن سرکوب. دولت ایران نیست انتشار هر گونه مرگ و میر هر چند قانونگذاران گفت: هزاران نفر بازداشت شدند.

روحانی نام رای دهندگان هنوز هم مردم در انتخابات با وجود “امکان شکایت و انتقاد.”

“من به شما التماس به غیر فعال شود,” او گفت:.

رسانه های دولتی گفت: تظاهرات صورت گرفت در بیش از 5000 شهرها و مناطق در سراسر ایران.

این سال را به جشن سالگرد آمده میان روزافزون تلخی بین تهران و واشنگتن است. تنش باید مشخصی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انصراف آمریکا از ایران هسته ای ایران با قدرت های جهان در ماه مه سال 2018 است. یک سری از حملات در سراسر خاورمیانه به اوج خود رسید با آمریکا راه اندازی حمله هواپیماهای بدون سرنشین که به کشته شدن سلیمانی در ژانویه. ایران انتقام با یک موشک بالستیک حمله هدف قرار دادن نیروهای آمریکایی در عراق مجروح شدن بیش از 100 نیروهای ایالات متحده.

تلویزیون دولتی با اشاره به سالگرد این سال به عنوان “سلیمانی سپیده دم است.” تصویر او دیده می شود می تواند در علائم انجام شده توسط تظاهر کنندگان و همچنین به عنوان یک پوستر بزرگ به روحانی سمت در سخنرانی خود.

رئيس جمهور ایران خود را صرف گفتار در ستایش سلیمانی در تماس تلفنی با هر دو یک فرمانده نظامی و یک “دیپلمات ارشد.” سلیمانی ریاست گارد شبه نظامی را اعزامی نیروی قدس سپاه پاسداران که با این نسخهها کار در سراسر خاورمیانه با متحدان خود در عراق و لبنان و یمن و جاهای دیگر. ایالات متحده نیز به سرزنش سلیمانی برای گسترش قدرتمند بمب کنار جاده ای در عراق که به کشته و زخمی شدن سربازان آمریکایی پس از سال 2003 حمله به عراق.

با انقلاب اسلامی ایران آغاز شد و با ناآرامی های گسترده در طول حکومت شاه محمد رضا پهلوي. شاه به ضرب و مخفیانه بیمار مبتلا به سرطان فرار کرد ایران در ماه ژانویه 1979. آیت الله خمینی پس از بازگشت از تبعید و سقوط دولت Feb. 11, 1979, پس از روز از تظاهرات و درگیری بین معترضان و نیروهای امنیتی.

ایران بعد از رای خواهند برای تبدیل شدن به یک جمهوری اسلامی یک حکومت دینی شیعه با خمینی به عنوان اولین رهبر معظم انقلاب با نهایی می گویند بیش از همه امور از دولت است. خشم بیش از امریکا اجازه می دهد که شاه به کشور برای دریافت درمان سرطان در نیویورک بعدها جرقه تصرف سفارت ایالات متحده در تهران توسط دانش آموز کشته و پس از آن بحران گروگانگیری که افروخت دهه دشمنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im