صدها آمریکایی در آسمان فرود در تگزاس و نبراسکا در این هفته به احتمال زیاد نمی تواند مشخصه بیمار مقامات بهداشت فدرال گفت.

Evacuees شماره حدود 320 بودند که میله میله به زمین در اوماها (روباز انتخابی) و سن آنتونیو در روز پنج شنبه یا جمعه قبل از قرنطینه در نبراسکا گارد ملی آموزش پایه و لککلند ایر فورس بس.

هواپیما فرود در تگزاس را متوقف خواهد کرد اولین بار در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا که در آن مردم تخلیه از چین تحت قرنطینه و هر کسی نشان دادن علائم خواهد بود گرفته شده در این هواپیما گفت: سروان. جنیفر McQuiston معاون مدیر مراکز کنترل بیماری را بدست آورد بالا نتیجه عوامل بیماری زا و آسیب شناسی در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوماها (روباز انتخابی).

“این در واقع بسیار بعید است که در این پرواز که زمین در اینجا وجود خواهد داشت کسی با فعال نشانه ای از بیماری,” او گفت:.

دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا صدراعظم جفری طلا همچنین گفت که تمام evacuees باید سالم زمانی که آنها می رسند Eppley فرودگاه است که می تواند به زودی اتفاق می افتد به عنوان پنج شنبه.

Epoch Times Photo
خالی امکانات محل سکونت در اردوگاه Ashland, Neb., در فوریه. 2, سال 2020 است. وزارت دفاع ارائه موقت اسکان پشتیبانی از 1000 مسافر در حال تخلیه از چین به آمریکا در واکنش به شیوع کروناویروس وجود دارد. (Sgt. لیزا کرافورد/نبراسکا گارد ملی از طریق AP)
Epoch Times Photo
خالی امکانات محل سکونت در پایگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland, Texas. وزارت دفاع می گوید که ارائه موقت اسکان پشتیبانی از 1000 مسافر در حال تخلیه از چین به آمریکا در واکنش به شیوع کروناویروس وجود دارد. (تاد هالی/نیروی هوایی ایالات متحده از طریق AP)

اما مقامات همچنین گفت که پنج نفر از نزدیک به 350 مسافر که وارد روز چهارشنبه در کالیفرنیا شد برگزاری نمایشگاه علائم از جمله دو کودک. مسافران “شد و مصمم به تب یا سرفه که موجه آنها را منتقل به یک بیمارستان محلی برای ارزیابی بیشتر” CDC در بیانیه ای گفت. آنها بلافاصله به بیمارستان فرستاده شده.

و دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت: در یک تماس در روز چهارشنبه که مقامات انتظار تایید عفونت در میان مسافران بازگشت از هوبئی استان از جمله در چهار پرواز فرود این هفته است.

“ما باور نمی کنیم این افراد تهدیدی برای جوامع که در آن آنها قرار دارد و ما اقدامات برای به حداقل رساندن هر گونه تماس بگیرید. ما انتظار تایید عفونت در میان این و دیگر بازگشت مسافران از استان هوبی,” او گفت:.

“اقدامات ما در حال بدست گرفتن ممکن است گرفتن هر واحد بازگشت مسافر از بازگشت با رمان Coronavirus با توجه به ماهیت این ویروس و چگونگی آن در حال گسترش است اما اگر ما می توانید گرفتن اکثریت آنها که آهسته و ورود این ویروس به ایالات متحده است.”

وجود دارد تا 1000 آمریکایی در هوبئی استان McQuiston گفت: در کنفرانس مطبوعاتی روز پنج شنبه.

Epoch Times Photo
چینی, خریداران پوشیدن ماسک در یک بازار در پکن چین در فوریه. 6, 2020. (Kevin Frayer/گتی ایماژ)
Epoch Times Photo
پزشکی کارگران در لباس محافظ شرکت به بیماران در ووهان کنفرانس بین المللی و نمایشگاه مرکز است که تبدیل به یک موقت بیمارستان برای بیماران با علائم خفیف ناشی از رمان coronavirus در ووهان هوبئی چین در فوریه. در 5 سال 2020 است. (چین روزانه از طریق بی بی سی)

“وضعیت در چین است در مورد. این ویروس در حال گسترش است به سرعت وجود دارد و ضعف سیستم بهداشت و درمان وجود دارد رفتن به چالش کشیده می شود به ارائه مراقبت های پزشکی برای سایر فوری پزشکی نیاز دارد,” او گفت:.

“پس از آن امن برای این آمریکایی ها که سالم هستند و نه شناخته شده آلوده به خانه آورده.”

هفتاد و آمریکایی ها خواهد بود قرنطینه در اردوگاه اشلند گارد ملی پایه در نبراسکا و تا 250 خواهد بود قرنطینه در لککلند ایر فورس بس در تگزاس است.

بیماران خواهد بود جدا شده در یک هتل است که احاطه شده توسط یک حصار و محافظت شده توسط فدرال مارشال که در حال اجرای قرنطينه که در گذشته برای 14 روز از زمان مردم در حال تخلیه از چین است.

جدید کروناویروس آغاز شده است که در ووهان در استان هوبئی در دسامبر 2019 است گسترش به حدود دو دوجین از کشورها و بیمار دهها هزار نفر از مردم عمدتا در چین است. Coronaviruses شایع در حیوانات از جمله شتر و خفاش ها. در موارد نادر این ویروس تکامل و آلوده کردن انسان قبل از انسان به انسان به عنوان اتفاق می افتد با این ویروس جدید است.

مقامات بهداشتی در سراسر جهان هنوز در تلاش برای تشخیص منشا ویروس جدید و جزئیات دیگر این بیماری است.

وجود دارد 12 موارد تایید شده در ایالات متحده از جمله دو قرارداد از طریق فرد به فرد انتقال است. آخرین مورد تایید شده در ویسکانسین در روز چهارشنبه. که بیمار به تازگی بازدید پکن و جدا شده است در خانه.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de