آمریکایی سرنشینان یک کشتی تفریحی در فوریه. 16 به پرواز به خانه پس از قرنطینه به مدت دو هفته در ژاپن است.

یک اطلاعیه روی الماس شاهزاده خانم که در آن 3,700 مسافران و خدمه برگزار شده است پس از Feb. 3 گفت: آمریکایی ها به آماده شدن برای پیاده روی یکشنبه شب برای پروازهای چارتر صفحه اصلی. مسافران با پوشیدن ماسک می تواند بعد از آن دیده می شود با تکان دادن از طریق پنجره اتوبوس پارک شده در نزدیکی کشتی.

Buses believed to carry the U.S. passengers of the cruise ship Diamond Princess, where dozens of passengers were tested positive for coronavirus, leave the Daikoku Pier Cruise Terminal in Yokohama
اتوبوس اعتقاد به حمل متحده مسافران کشتی کروز الماس شاهزاده ترک Daikoku اسکله کروز ترمینال یوکوهاما در جنوب توکیو ژاپن در فوریه. در 17 سال 2020 است. (Athit Perawongmetha/فردا نیوز)
A bus believed to carry the U.S. passengers of the cruise ship Diamond Princess, where dozens of passengers were tested positive for coronavirus, leaves the Daikoku Pier Cruise Terminal in Yokohama
یک اتوبوس اعتقاد به حمل متحده مسافران کشتی کروز الماس شاهزاده ترک Daikoku اسکله کروز ترمینال یوکوهاما در جنوب توکیو ژاپن در فوریه. در 17 سال 2020 است. (Athit Perawongmetha/فردا نیوز)

از حدود 400 آمریکایی در کروز بیش از 40 مبتلا به این ویروس هستند و ماندن در, ژاپن, برای, درمان, دکتر گفت: Anthony Fauci, مدیر متحده موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID).

“آنها در حال رفتن به رفتن در هر نقطه. آنها در حال رفتن به در بیمارستان ها در ژاپن” Fauci گفت: CBS اخبار برنامه “چهره ملت است.” “افرادی که علائم را نمی خواهد بود قادر به تخلیه هواپیما. دیگران در حال رفتن به تخلیه شروع imminently به پایگاه های نیروی هوایی در ایالات متحده است.”

Kyodo News Agency گفت: این پرواز حامل ایالات متحده مسافران چپ فرودگاه هاندا در حدود 1700 ET.

کانادا, ایتالیایی, کره جنوبی و هنگ کنگ مسافران شد و انتظار می رود به دنبال به زودی پس از خود دولت نیز اعلام کرد قصد دارد برای بازگرداندن مسافران است.

“ترک در چند دقیقه. هیچ جزئیات. ممکن است با رفتن به تگزاس و یا نبراسکا” ایالات متحده مسافر گی Courter و گفتگو کرد.

هفتاد جدید کروناویروس موارد تایید شده در هیئت مدیره آوردن مجموع در کشتی به 355 تا کنون بزرگترین خوشه ای از موارد در خارج از چین است.

Hazmat مناسب

پردازنده الماس شاهزاده خانم آمریکایی مسافر Matthew Smith ارسال شده یک عکس در توییتر نشان دادن اتوبوس های پارک شده در ساحل را به اتباع ایالات متحده به فرودگاه. مقامات آمریکایی در hazmat مناسب و ماسک سفر کرده بود اتاق خود را برای بررسی اگر او می خواهد پیاده شود. او گفت: او می خواست به ماندن بگیرید.

کشتی متعلق به کارناوال Corp. برگزار شده است در بندر یوکوهاما و کسانی که با این بیماری شده است به یک بیمارستان در ساحل. هیچ یک از کشتی درگذشت.

Epoch Times Photo
اتوبوس اعتقاد به حمل متحده مسافران کشتی کروز الماس شاهزاده که در آن ده ها تن از مسافران شد تست مثبت برای coronavirus ترک در Daikoku اسکله کروز ترمینال یوکوهاما در جنوب توکیو ژاپن در فوریه. در 17 سال 2020 است. (Issei کاتو/فردا نیوز)

کشورهایی که اعلام کرد قصد دارد به پرواز شهروندان خود را از کشتی می گویند که آنها خواهد شد و آنها را تنها در صورتی که علامت رایگان و قرنطینه آنها در هنگام ورود.

وزارت دفاع در حال آماده شدن برای دریافت دو پرواز با مسافران یک به زمین در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا و دیگری در کلی زمینه/لککلند ایر فورس بس در تگزاس است.

Evacuees خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه.

یکی دیگر از کشتی کروز هلند امریکا MS Westerdam, لنگر انداخت در کامبوج در روز پنج شنبه پس از رد شدن توسط پورت در جای دیگر. یک زن 83 ساله آمریکایی مسافر آزمایش مثبت پس از ورود به مالزی, مقامات وجود دارد گفت. یک تست دوم درخواست کروز اپراتور تایید پیدا کردن.

تایوان گزارش داد که اول مرگ و میر در روز یکشنبه. اول مرگ و میر در اروپا گزارش شده در دوشنبه 80 ساله چینی مردی که در پاریس در بیمارستان.

توسط Engen Tham و استلا کیو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im