آمریکایی ها شروع به سطح از انزوای متحده سهولت Clampdowns

هوستون—آمریکایی ها در حدود نیمی از کشورهای ایالات متحده آمریکا به رهبری تگزاس و گرجستان آغاز شد و در حال ظهور در مارس 1, از صفحه اصلی سلول در حالی که کالیفرنیا و نیویورک برگزار شد و سریع به تعطیلی کسب و کار و دیگر محدودیت های اعمال شده در صورت CCP ویروس همه گیر.

تگزاس در آوریل 1 شروع یک مرحله به مرحله در بازگشایی کسب و کار توقیف بیش از یک ماه پیش با رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی و مراکز مجاز به باز کردن در 25 درصد ظرفیت است. مرحله دوم برنامه ریزی شده است برای مارس 18 اگر عفونت نرخ همچنان به کاهش است.

“این یک بخش معمولی جمعه, جمعیت, اما در مقایسه با چند ماه گذشته آن را بهتر از صفر” گفت: امید رفیعی, شرکت صاحب ویکفیلد کلاغ بار در هوستون که بازگشایی برای ناهار خوردن در مشتریان با محدود کنید.

“من احساس می کنم راحت با پروتکل های ما در محل” رفیعی گفت: با اشاره به نیاز به ماسک صورت برای کارکنان و بیشتر جدایی بین جداول.

در سراسر تگزاس کارفرمایان بزرگ شدند و قرار دادن برنامه در محل برای آوردن کارکنان به دفاتر خود را.

شورون Corp. هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده تصمیم گیری در زمان و یا مکان سخنگوی شان Comey گفت: اما شرکت نفت مشغول کار بر روی دستورالعمل برای راه اندازی مجدد.

“برخی از کارگران مشتاق به بازگشت به دفتر” گفت: ConocoPhillips سخنگوی جان Roper. Conoco هشدار آن 2,500 هوستون-منطقه کارگران در مارس 31, آن را بازگشایی آن به دفتر مرکزی شرکت در مراحل آغاز آوریل 11.

فرمانداران تحت فشار

در حدود نیمی از کشورهای ایالات متحده آمریکا پیوست توسط برخی از حوزه های قضایی محلی منتقل كرده اند و نسبت به حداقل جزئی بلند کردن اجسام از خاموش شدن ناگهانی و به عنوان شماره جدید COVID-19 موارد شروع به رها کردن و یا سطح است. فرمانداران شده اند تحت فشار از شهروندان مهیج برای رهایی از این محدودیت به وزارت کار داده در این هفته نشان داد برخی از 30 میلیون آمریکایی به دنبال مزایای بیکاری از مارس 21.

به عنوان از آوریل 1 تعداد شناخته شده عفونت در سراسر کشور صعود کرده به بیش از 1 میلیون نفر از جمله حدود 64,000 مرگ و میر با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اضافه فشار بر حکام در مارس 1, اصرار میشیگان فرماندار دموکرات گرچن Whitmer به سازش با فعالان, چه کسی باید اعتراض درخواست خود را به گسترش اورژانس قدرت به مبارزه با COVID-19.

“فرماندار میشیگان باید به کمی و خاموش کردن آتش. این بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند. آنها می خواهند زندگی خود را دوباره با خیال راحت! آنها را ببینید و صحبت کردن با آنها را یک معامله” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

کالیفرنیا نیز شاهد تظاهرات بیش فرماندار گاوین Newsom را جارو stay-at-home سفارشات که باقی می ماند به طور کامل در محل و یک ترک به پایین در beachgoers که به مبارزه طلبیده کسانی که محدودیت.

Newsom زده آشتی جویانه تن در طول روزانه خود را از اظهارات این بیماری همه گیر در مارس 1, گفتن کالیفرنیا برای اولین بار است که دولت ممکن است تنها چند روز به دور از بلند کردن برخی از قوانین اما ساکنان مورد نیاز برای قوی ماندن در این میان است.

“اگر ما می توانیم نگه داشتن خط و همچنان به انجام کار خوب ما وجود دارد خیلی زودتر” دموکراتیک فرماندار گفت.

اندرو کومو فرماندار نیویورک که باعث شده است این کشور در CCP ویروس مرگ و میر گفت: در تاریخ 1 مه که دولت تمام مدارس و کالج ها و دانشگاه ها باقی خواهد ماند بسته باقی مانده از سال تحصیلی با توجه به همه گیر.

ایالت واشنگتن که در سیاتل اولیه بود hotspot برای ویروس, تمدید آن مستند به مه 31, فرماندار جی Inslee اعلام کرد.

گرجستان نزدیک تماشا

گرجستان تا کنون رفته دورترین نسبت به بازگشایی اقتصاد خود را با تقریبا هر کسب و کار در دولت رایگان برای بازگشایی, on May 1. این حرکت توسط جمهوری خواه فرماندار برایان کمپ در حال تماشا توسط دولت فدرال و کشورهای دیگر برای دیدن اگر تعداد موارد در گرجستان موج.

Dr. Anthony Fauci, بالا همه گیر مشاور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل این هفته او در مورد متحده و جوامع بازگشایی جلوتر از جدول زمانی توصیه شده توسط کاخ سفید است.

اما در آتلانتا در مارس 1, کمپ تصمیم بود و تشویق های مایکل قهقهه است که با همکاری صاحب قهقهه سازمان دیده بان و ساعت تعمیر در شهرستان تونی Buckhead محله.

“ما نیاز به بازگشایی” قهقهه 55 گفت: کسب و کار کوچک پدر بزرگ او آغاز شده در 1940s. “ما نمی تواند زنده بماند با درب بسته. ما نیاز داریم که جریان پول و یا ما را شکست.”

با فروشگاه تعطیل آمریکایی ها باید با اتکا به شدت در خانه تحویل همه چیز را از مواد غذایی به لباس و تجهیزات اداری به خرده فروشان آنلاین مانند Amazon.com Inc. حجم کار سنگین.

برخی از کارگران در آمازون, هدف و Instacart صحنه تظاهرات و بیمار-outs in New York, پنسیلوانیا, اورگان و کشورهای دیگر در مارس 1 به تقاضای محیط کار امن تر و بهتر پرداخت در طول شیوع بیماری است.

در لس آنجلس فروشندگان خیابانی سوار در اطراف شهرستان سالن در یک کاروان شفاعت برای اجاره امداد در یک روز مه تظاهرات گفت: آنها باید قادر به جمع آوری مزایای بیکاری به دلیل ماهیت رسمی کار خود و یا خود را به دلیل وضعیت مهاجرت.

“من در تلاش برای کمک گرفتن از بانک های مواد غذایی و کمک های مالی” گفت: Francisca Salgado, 36, که نشسته در یک وانت با سه فرزند. “ما هنوز واجد شرایط برای بیکاری است.”

مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام در مارس 1 دستور مستند از شهر گالوپ پس از آن شهردار درخواست اندازه گیری برای کنترل دولت را در بدترین CCP شیوع ویروس.

تمام جاده ها به شهر از 22,000 نفر به نزدیک و کسب و کار بسته شبانه از 5 p. m. گالوپ است بخشداری McKinley شهرستان که بخشی از سخت ضربه ملت ناواهو رزرو. این شهرستان دارای 1,027 CCP ویروس موارد بالاترین از هر در نیومکزیکو و 19 مرگ و میر.

توسط Gary McWilliams & Liz همپتون

عصر فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de