سهام شانه Coronavirus طوفان: ‘ما در حال بدیهی است که در یک بازار گاو نر’

وال استریت braved headwinds از coronavirus ترساندن و ضعیف تر کارخانه شماره هفته گذشته و در حالی که شاخص های عمده به پایان رسید تا دندانه دار چند ضربه رکورد نشان می دهد آمریکایی سهام هنوز بخار.

S&P 500 و Nasdaq هر دو آمار جدید بازار گاو نر اوج در چهار شنبه اما روز جمعه سابق به پایان رسید و در هفته بیش از 1 درصد در حالی که دومی دچار بزرگترین کاهش در برخی از سه هفته.

طلا, کلاسیک پناهگاه امن در زمان هرج و مرج آمار هفت سال اخیر در هفته گذشته در حالی که عملکرد در 30 سال وزارت خزانه داری ایالات متحده اوراق قرضه طلا به پایین ترین سطح خود, نشان می دهد برخی از پناهگاه امن تخصیص مجدد در بازی بود.

هنوز هم در آمریکا بازارهای سهام باقی می ماند در جای پای محکم استدلال نیک Reece ارشد مالی و تحلیلگر و مدیر نمونه کارها در Merk سرمایه گذاری صحبت به Epoch Times در مورد سهام آمریکا گزارش بازار (pdf) که آهنگ طیف وسیعی از شاخص های اقتصادی را امتحان کنید و تعیین اگر بازار بالا است و این که آیا این موج است که در مورد به رول بیش از.

“ما در حال بدیهی است که در یک بازار گاو نر او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی. “وجود دارد بسیار منفی و بدبینی وجود دارد و بسیار نشان می دهد, آن را همیشه یک سوال از” خوب است که آن را بیش از?'”

“و بسیاری از مردم همیشه تلاش می کنم آن را یک بازار عمده بالا وجود رکود در اطراف گوشه.’ شما شنیدن یک مقدار زیادی از آن است.” اما اطلاعات Reece استدلال می گوید در غیر این صورت.

“من فکر می کنم بازار گاو نر است به احتمال زیاد برای ادامه تا اطلاع ثانوی” او گفت:, و اضافه کرد که “در مسیر کمترین مقاومت بالاتر است.”

به گزارش واحد تحلیل شاخص S&P 500 سهام شاخص بازار که آهنگ های سهام 500 بزرگ کلاه شرکت های ایالات متحده و یک کلید اندازه گیری سهام آمریکا در بازار سلامت. تشخیص با توجه به چند شاخص است که سهام به احتمال زیاد حتی بیشتر اوج تمام وقت.

“وجود دارد برخی از شاخص های که من می تواند به دنبال قبل از پایان این بازار گاو نر و ما را دیده اند و نه کسانی که شاخص هنوز” Reece گفت.

وسعت بازار

یکی از شاخص گزارش آهنگ بازار وسعت اساسا اندازه گیری که چگونه بسیاری از سهام انجام بلند کردن اجسام سنگین زمانی که بازار رو به اوج است. اگر تنها چند بالا انجام سهام درایو سوزن وسعت اندازه گیری نمرات پایین.

یکی از این اقدامات نشان دهنده درصد از S&P 500 عضو معامله سهام بالاتر از خود را در خطوط میانگین حرکتی 200 روزه. آن را به تازگی آمار 80 درصد قابل ملاحظه ای بالاتر از آن 65 درصد هشدار خط است که “در طول تاریخ مغایر با عمده بازار بالا” Reece گفت.

“این یک نشانه مثبت برای بازار گاو نر,” او اضافه شده است.

Epoch Times Photo
یک نمودار به تصویر می کشد بازار عمق ردیابی درصد از S&P 500 عضو سهام بالاتر از خود را در خطوط میانگین حرکتی 200 روزه که S&P 500 جدید می سازد گاو در بازار بالا است. (حسن نیت ارائه میدهد از نیک Reece, Merk سرمایه گذاری)

رئیس اعتراض به بازار گاو نر مورد رکورد بالا ارزیابی شاخص که Reece اذعان داشت ضعیف برخی در دراز مدت خطر است.

او گفت که او “محتاط” در یکی-به-پنج-چشم انداز سال با توجه به برخی از سیگنال های نسبتا کم بازده مورد انتظار به طور متوسط طی 10 سال آینده اما افزود که هیچ یک از شاخص باید تفسیر در انزوا. همچنین کل پیش بینی ورزش “نورد پنجره و یک بیزی روند” او افزود: با اشاره به روش استنتاج آماری که به روز رسانی احتمالات به عنوان داده های جدید می شود شناخته شده است.

Epoch Times Photo
یک چک لیست از شاخص های اقتصادی مورد استفاده در Merk سرمایه گذاری های سهام ایالات متحده, گزارش بازار. (حسن نیت ارائه میدهد از نیک Reece, Merk سرمایه گذاری)

“این permabears هستند apoplectic,” Reece گفت: از کارشناسان بلند-پیش بینی نزدیک به قریب الوقوع بازار بحران چراکه بازار همچنان به از طریق شکستن جدید اوج تمام وقت.

“اگر بعد از رکود نسبتا خفیف و بدون یک خرس در بازار (مانند در 1990-91)? اگر چه این یک بازار گاو نر سکولار است که می تواند یکی دیگر از افزایش 4x بدون عمده بازار خرس” او گفت:.

“من فکر می کنم کسانی که غیر از اجماع ایده ها با توجه به ارزش,” او اضافه شده است.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de