تراویس پایگاه نیروی هوایی کالیفرنیا.—بیش از 300 آمریکایی مسافران کشتی کروز از جمله 14 که تست مثبت برای COVID-19 هستند تحت قرنطینه در پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس در فوریه. 17 پس از ورود از ژاپن در پروازهای چارتر یک شبه.

یک زمین خدمه در ضد آلودگی مناسب ملاقات اجاره جت که لمس کردن در پایگاه مشترک, سن آنتونیو در تگزاس و مسافران دیده می شود می تواند بالا رفتن از پله ها پایین پوشیدن ماسک در زمان قبل از سپیده مه. – یکی دیگر از پرواز و فرود در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا ساعت زودتر. مسافران باقی خواهد ماند و در قرنطینه در این پایگاه به مدت دو هفته.

ژاپن وزیر دفاع تارو Kono نوشت: پیشتر در یک صدای جیر جیر که سربازان ژاپنی به کمک حمل و نقل 340 ایالات متحده مسافران در 14 اتوبوس از بندر یوکوهاما به توکیو فرودگاه هاندا. حدود 380 آمریکایی ها بودند در کشتی کروز.

ایالات متحده آمریکا گفت: آن چیده شده برای تخلیه چرا که مردم در الماس شاهزاده خانم در معرض خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس جدید شده است که گسترش در آسیا است. برای خروج آمریکایی ها تخلیه کاهش کوتاه مدت 14 روز در قرنطینه آغاز شد که روی عرشه کشتی کروز Feb. 3.

وزارت امور خارجه اعلام کرد بعد که 14 evacuees دریافت تایید آنها تا به حال ویروس اما اجازه داده شد به هیئت مدیره پرواز از آنجا که آنها تا به حال هیچ نشانه ای ندارند. آنها بودند که نگهداری جدا از دیگر مسافران پرواز, ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه و بهداشت و خدمات انسانی گفت: در یک بیانیه مشترک.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت گفت: Feb. 16 که یک فرد آلوده که نشان می دهد حداقل علائم هنوز هم می تواند با تصویب این ویروس را به شخص دیگری.

این معلوم نیست که پایه 14 که تست مثبت برای این ویروس به رفت.

مقامات گفت: evacuees که وارد پایگاه نیروی هوایی تراویس خواهد بود قرار دارد در مکان های مختلف از بیش از 200 دیگر آمریکایی بودند که در حال حاضر در حال قرنطینه در این پایگاه در یک هتل. کسانی که شده اند در این پایگاه از اوایل ماه فوریه زمانی که آنها وارد پروازها از چین است.

هیچ تراویس نیروی هوایی را در تماس با, مسافران, مقامات گفت.

حدود نیمی از تمام موارد شناخته شده این ویروس در خارج از چین یافت شده است روی الماس شاهزاده خانم. حدود نیمی از 3,700 مسافران و خدمه ژاپنی هستند.

در حال حاضر که آنها در ایالات متحده آمریکا و کشتی کروز مسافران باید از طریق یکی دیگر از 14 روز از قرنطینه در امکانات نظامی—معنی آنها را تحت قرنطینه در مجموع نزدیک به چهار هفته است.

استرالیا و کانادا و هنگ کنگ و ایتالیا برنامه ریزی شده است مشابه پروازها از مسافران است. دولت های دیگر از جمله کانادا و هنگ کنگ نیز نیاز مسافران به انجام یک دوم 14 روز در قرنطینه.

ژاپن در فوریه. 17 اعلام کرد یکی دیگر از 99 عفونت در الماس شاهزاده خانم بالا بردن کشتی تعداد کل موارد به 454. به طور کلی ژاپن 419 تایید موارد ویروس از جمله یک مرگ. ایالات متحده تایید کرده است و 15 مورد در داخل کشور علاوه بر 14 که فقط وارد شده است. به طور جداگانه حداقل یک شهروند آمریکایی درگذشت در چین است.

آمریکایی ها Cheryl و پل Molesky یک زن و شوهر از سیراکیوز نیویورک تصمیم گرفتند به تجارت یکی از coronavirus قرنطینه برای یکی دیگر از ترک کشتی کروز به پرواز بازگشت به ایالات متحده است. Cheryl Molesky گفت: افزایش تعداد بیماران در کشتی میان به تصمیم گیری.

“ما بسیار خوشحالیم که به رفتن خانه” شریل Molesky قبلا گفته تلویزیون NHK در ژاپن است. “این فقط یک کمی ناامید کننده است که ما باید برای رفتن از طریق قرنطینه دوباره و ما احتمالا نمی تواند به عنوان راحت به عنوان الماس شاهزاده احتمالا.”

او فرستاده آسوشیتد پرس یک ویدیو از او و شوهرش سوار شدن به هواپیما با دیگر آمریکایی.

“خوب خسته هستیم اما ما در هواپیما و این احساس خوبی است. خیلی بدبختی پوشیدن این ماسک هر چند و هر کس تا به حال برای رفتن به حمام در اتوبوس,” او گفت:.

برخی از مسافران گفتند که تصویب این فرصت را به پرواز به ایالات متحده به دلیل اضافی قرنطینه. وجود دارد همچنین نگرانی در مورد که در یک پرواز طولانی با دیگر مسافران که ممکن است آلوده و یا در یک دوره کمون.

یکی از آمریکایی Matthew Smith گفت: در یک صدای جیر جیر Feb. 16 که او را دیدم یک مسافر بدون ماسک صورت صحبت کردن در محله های نزدیک با یکی دیگر از مسافر. او گفت که او و همسرش scurried دور.

“اگر وجود دارد عفونت های ثانویه در هیئت مدیره این است که چرا” او گفت:. “و شما از من خواست برای دریافت بر روی یک اتوبوس با او؟”

او گفت: مقامات بهداشتی آمریکا که برای بازدید اتاق خود را ظاهرا تعجب است که زن و شوهر تا به حال تصمیم به ماندن و خواست آنها ،

“با تشکر میکنیم اما خوب” اسمیت گفت که او به آنها گفت.

مقامات در سراسر جهان شد همچنین در تلاش برای پیگیری کردن مسافران از دیگر بوش کروز به Westerdam که تبدیل شده بود به دور از بنادر سراسر آسیای جنوب شرقی برای دو هفته قبل از docking در کامبوج در فوریه. 13.

یک مسافر آمریکایی که متحرك در کامبوج آزمایش مثبت برای این ویروس در مالزی در فوریه. 15.

کارناوال Corp. که در عمل هر دو آستر کروز گفت: آن همکاری با مقامات در تلاش برای ردیابی مسافر دیگر از Westerdam. هیچ یک از دیگر 1,454 مسافران و 802 خدمه گزارش شده بود هر گونه علائم آن گفت.

کسانی که به خانه بازگشت خواهد بود تماس با محلی مقامات بهداشتی این شرکت Holland America Line واحد گفت.

صدها نفر از مسافران هنوز در کامبوج یا در کشتی و یا در هتل ها. هالی Rauen یک مسافر از فورت مایرز فلوریدا گفت که او و دیگران خواهد شد تست شده توسط مقامات کامبوج.

“ما هیچ ایده زمانی که ما به خانه,” او گفت:.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im