خطوط هوایی آمریکا یافته تعلیق پروازهای بین ایالات متحده و سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ تا اواخر مارس را اعلام کرد که در فوریه. 10 به عنوان سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داد از شیوع کروناویروس به عنوان یک تهدید جهانی به طور بالقوه بدتر از تروریسم است.

تمام پرواز های از ایالات متحده آمریکا به شانگهای و پکن از هواپیمایی دالاس-فورت ورث و لس آنجلس هاب معلق خواهد شد تا آوریل 24, در حالی که پروازها از آن تگزاس و لس آنجلس هاب نمی خواهد recommence تا مارس 23 و 24 به ترتیب خطوط هوایی آمریکا در بیانیه ای گفت.

اعلام کرد: شرکت هواپیمایی در ابتدا گفت: این امر تعلیق پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین آغاز Jan. 31 طریق مارس 27. این شرکت شکایت کرد توسط متفقین انجمن خلبانان, یک اتحادیه به نمایندگی 15,000 خلبانان خطوط هوایی آمریکا به تلاش برای توقف پروازها به مقصد و از چین است.

خطوط هوایی آمریکا روز سه شنبه گفت آن را گسترش تعلیق “با توجه به کاهش در تقاضا” برای پرواز به هنگ کنگ و سرزمین اصلی چین از ایالات متحده است.

ده ها تن از خطوط هوایی جهان متوقف و یا پیشتر پروازها به مقصد و یا از چین در میان شیوع آن گسترش یافته است به حدود دو دوجین از کشورها در سراسر جهان است.

وی به عنوان ویروس رسما به نام COVID-19. شرکت, برای, تاج, VI برای ویروس, D, بیماری و 19 سال از آن پدید آمده است. که می خواست یک نام که با مراجعه به یک محل و یا حیوانی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس خبری.

“داشتن یک اسم مهم برای جلوگیری از استفاده از نام های دیگر است که می تواند نادرست و یا stigmatizing,” او گفت.

او گفت: جهان باید “از خواب بیدار و در نظر گرفتن این ویروس دشمن به دشمن عمومی شماره یک” اضافه کردن اولین واکسن 18 ماه دور.

آمریکا تایید آن 13th مورد کوروناویروس در روز سه شنبه—آمریکایی بود که در میان گروهی بود که پرواز را از ووهان کانون شیوع این بیماری در چین توسط دولت ایالات متحده. مقامات بهداشت گفت: او اولین مهاجر به تست مثبت برای coronavirus.

بیمار وارد شده بود در Marine Corps Air Station, Miramar, در سن دیگو هفته گذشته در یکی از وزارت امور خارجه پرواز که تقبل قایق از آب عبور آمریکایی ها از ووهان. فرد منتشر شد از یک بیمارستان در سن دیگو و بازگشت به قرنطینه فدرال پس از تست های اولیه نشان داد که آنها آلوده, با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

اضافی آزمایش نشان داد که بیمار بود و در واقع آلوده—آوردن تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده به 13 CDC اعلام کرد. بیمار بازگردانده شد و به بیمارستان.

یازده بیماران به دست آورد این ویروس در حالی که در ووهان; دو نفر دیگر بودند آلوده تماس نزدیک با بیماران در ایالات متحده است. جدید مورد هفتم در کالیفرنیا است.

مقامات در جنوب کالیفرنیا نیز گفت: Feb. 10 که هیچ یک در میان گروهی از 195 evacuees در پایگاه هوایی رزرو مارس به ویروس. گروه اول به تخلیه از چین خواهد بود و مجاز به ترک on Feb. 12 دکتر کامرون قیصر شهرستان بهداشت عمومی افسر در بیانیه ای گفت.

بیماران برگزار می شد در قرنطینه اجباری برای 14 روز.

در همین حال پنتاگون گفت: این نام 11 پایگاه های نظامی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان پتانسیل مناطق قرنطینه برای بیماران مبتلا به کروناویروس در آمریکا اگر وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) امکانات هستند پر شده است.

“این عالی مکان و HHS در حال حاضر اولیه و ثانویه مکان شناسایی شده که DOD امکانات” وزارت دفاع گفت: در انتشار اخبار.

Zachary Stieber و سلامت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su