آمازون به گسترش فرانسوی انبار تعطیلی پس از اتحادیه اختلاف

پاریس—آمازون را حفظ خواهد کرد آن شش انبارها در فرانسه بسته حداقل تا مارس 22 بعد از عوض کردن با اتحادیه های کارگری بیش از شرایط بهداشتی در میان CCP شیوع ویروس آن را گفته است.

سیاتل-based e-commerce غول پیکر شده است تحت بررسی بیش از آن شیوه های کار در هر دو طرف اقیانوس اطلس از زمان شروع این بیماری همه گیر با کارگران افزایش نگرانی ها پیرامون خطرات ناشی از سرایت در حالی که فیلدینگ محموله.

آمریکا و اتحادیه ها و مقامات منتخب را به نام آمازون به پایین ساختمان ها در حالی که در فرانسه کارگر نمایندگان در زمان این شرکت به دادگاه گفت: سلامت آن پروتکل بودند به اندازه کافی خوب نیست.

یک دادگاه در هفته گذشته به دستور آمازون برای محدود کردن آن تحویل به ملزومات لخت مانند مواد غذایی و تجهیزات پزشکی در حالی که آن را می سازد کامل ایمنی چک.

اما آمازون بیشتر رفت و به حالت تعلیق فعالیت در شش تحقق مراکز که در آن فرآیندها و بسته اقلام در یکی از بزرگترین ضرورت محاکمه اسرائیل از واکنش نشده است.

آن گفت که تعریف کالاهای ضروری بود روشن نیست و آن را نمی تواند خطر جریمه و تسلیم یک دادگاه تجدید نظر در حال حاضر به دلیل در مارس 21.

An Amazon fulfillment center in a file photo. (Dan Kitwood/Getty Images)
یک مرکز پاسخگویی آمازون در یک فایل عکس. (دن Kitwood/گتی ایماژ)

“ما در حال انتظار را با بهره ما درخواست تجدید نظر به شنیده می شود” این شرکت گفت:, و اضافه کرد که انبار کارکنان را مجبور به ماندن در خانه حداقل تا مارس 22. آمازون قبلا گفت: تعطیلی خواهد اعمال حداقل تا مارس 20.

آمریکا شرکت تشویق خریداران برای حفظ سفارش و گرفته شده از تبلیغات در روزنامه های فرانسوی گفت: فروشندگان که با استفاده از سایت آمازون به ویترین اجناس خود را اما باید تدارکات خود را هنوز هم قادر به ارائه.

علاوه بر این شرکت گفته است که سعی خواهد کرد برای به حداقل رساندن اختلالات با استفاده از سایر انبارها در اروپا به انجام سفارشات هر چند برخی از خریداران گفت: آنها قبلا هشدار داده بود که تاخیر تا چهار هفته برای دریافت کالاهای خود را.

فرانسه تحت مجازی مستند برای جلوگیری از شیوع ویروس و اکثر فروشگاه ها به جز برای سوپر مارکت ها بسته هستند.

آمازون اختلاف می آید که دولت تلاش می کند برای حمله به یک عمل متعادل تضمین شرکت در حال در آوردن بهداشتی اقدامات احتیاطی در حالی که اجتناب از کل اقتصادی shutdown.

آمازون گفت: آن دستورالعمل های بهداشتی کافی اضافه کردن آن را فراهم کرده است کارکنان با ماسک محافظ.

اتحادیه استدلال کرده اند که اجتماعی فاصله سخت است به احترام در مشغول انبارها و می خواهید این شرکت به کاهش در تعداد محصولات ارائه آن است در طول بحران.

توسط سارا سفید

عصر بار ستاد کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im