آمازون برای پایان دادن به 2 $در هر ساعت همه گیر پرداخت افزایش OT انگیزه برای کانادا انبار کارگران

آمازون می گوید: از آن خواهد شد پایان دادن به آن همه گیر مربوط به پرداخت مشوق برای کارگران در کانادا انبارها در پایان ماه.

سخنگوی شرکت کلی Cheeseman تایید شنبه خرده فروشی آنلاین به توقف پرداخت کارکنان اضافی 2 $در هر دقیقه و دو وقت اضافه مشوق آنها دریافت شده از COVID-19 همه گیر آغاز شد.

آمازون پرداخت مشوق بودند و در ابتدا قرار است برای پایان دادن به در پایان مارس اما این شرکت تمدید این برنامه در ایالات متحده و کانادا از طریق 30 مه.

این شرکت خرده فروشی مورد انتقاد قرار گرفته توسط کارکنان در ایالات متحده و کانادا به اتهام انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از کارگران از COVID-19 و برای ارائه حمایت کافی به کارکنان که سقوط بیمار از ویروس.

کانادا نرم افزار توسعه دهنده Tim Bray اعلام کرد در ماه مه استعفا داد به عنوان معاون رئیس جمهور با آمازون بیش شلیک کارکنان که او گفت: مبارزه برای بهتر COVID-19 حفاظت در انبار شرکت می باشد.

یک کارمند کار می کند در آمازون انبار در برامپتون, Ont., در نوامبر سال 2018 است. پرداخت مشوق بودند و در ابتدا قرار است برای پایان دادن به در پایان مارس اما این شرکت تمدید این برنامه تا مارس 30. (کریس جوان/کانادا مطبوعات)

آمازون می گوید آن را صرف صدها میلیون دلار در COVID-19-مربوط به اقدامات ایمنی در انبارها.

“این تقدیر پرداخت تشویقی ما را قادر به ارائه اقلام ضروری برای جوامع در طول این بی سابقه تایمز” Cheeseman گفت: در یک ایمیل. “ما سپاسگزار برای همکاران حمایت از مشتریان در طول زمان افزایش تقاضا و در حال بازگشت به ما به طور منظم پرداخت و دستمزد اضافه کاری در پایان ماه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de