آمازون افزایش پرداخت اضافه کاری برای انبار کارگران

Amazon.com گفت: در مارس 21, آن است که افزایش پرداخت اضافه کاری برای همکاران شاغل در آن ایالات متحده انبارها به عنوان بزرگترین خرده فروش آنلاین تلاش می کند تا با سرعت در حال رشد تقاضا برای خرید آنلاین از مصرف کنندگان در خانه گیر کرده در طول CCP شیوع ویروس.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

مدیر ارشد اجرایی جف بزوس, ثروتمندترین فرد همچنین گفت: در 21 مارس “خود من زمان و تفکر است که در حال حاضر به طور کامل متمرکز بر COVID-19 و چگونه آمازون می توانید بهترین بازی نقش آن” با توجه به پیام ارسال شده در وب سایت شرکت.

ساعتی کارگران در آمازون آمریکا انبارها را دریافت دو پرداخت و پس از 40 ساعت اضافه کاری از 1.5 برابر رای از 15 مارس تا مه 9, افزایش نرخ اعلام گفت.

این دومین بار است که این e-commerce غول اعلام کرد افزایش در پرداخت آن به کارگران در هفته است. هفته گذشته آمازون پیاده حداقل نرخ ساعتی برای همکاران به 17 دلار از $15 و اعلام کرد قصد دارد به استخدام 100,000 انبار و تحویل کارگران در ایالات متحده به عنوان ویروس شیوع افزایش سفارشات آنلاین.

به عنوان CCP virus اسپرد در سراسر ایالات متحده آمازون ارائه شده نامحدود پرداخت نشده زمان به تشویق کارکنان به ماندن در خانه اگر آنها خوب نیست. آن را نیز مبهوت کارگران شیفت و ممنوع کارکنان از نشستن در کنار یکدیگر در رستورانی برای محدود کردن تماس.

بزوس گفت: در روز آنلاین نوشته است که آمازون دستور داده است “میلیون ها نفر” از ماسک محافظ برای آن در کارکنان سایت اما چند پر شده اند از آنجا که ماسک ها در عرضه کم هستند و برای اولین بار رفتن به بیمارستان در دولت جهت.

“هنگامی که ما به نوبه خود برای ماسک می آید اولویت اول ما خواهد بود گرفتن آنها در دست ما کارکنان و شرکای کاری برای دریافت محصولات ضروری به مردم,” او گفت:.

آمازون در هفته گذشته گزارش اول آن انبار و کارمند در ایالات متحده آزمایش مثبت برای ویروس وادار کردن این شرکت به طور موقت شاتر تسهیلات در نیویورک است.

به عنوان CCP virus اسپرد در سراسر ایالات متحده چندین لباس فروشان و گروه فروشگاه های زنجیره ای باید بسته فروشگاه ها و کافه و رستوران اپراتورها باید تعطیل یا محدود خدمات به تحویل و دور.

خرده فروشان آنلاین و فروشگاه های مواد غذایی در حال تلاش برای گرفتن افزایش تقاضا که بیشتر آمریکایی ها دستور به ماندن در خانه برای کاهش گسترش شیوع.

رقیب خرده فروش خارج شده گفت: در مارس 10 این طرح به استخدام 150,000 ساعتی همکاران در ایالات متحده و اعلام $550 میلیون دلار پاداش نقدی به پاداش کارگران است.

بسیار مسری coronavirus آلوده و کشته شدن هزاران نفر در سطح جهان وادار کردن دولت ها در سراسر جهان به موضوع جرم مستندات از مردم در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

توسط Krystal هو و Rebekah Mathew

عصر بار ستاد کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de