آمازون گسترش آن پرداخت-فروشگاه رایگان با صف سیاتل باز از اول رفتن مواد غذایی

آمازون گام بعدی در آن اختلال در فروشگاه مواد غذایی کسب و کار است نورد در سیاتل.

آمازون بروید غذایی, خرده فروش آنلاین برای اولین بار پرداخت-رایگان فروشگاه مواد غذایی در زنجان به باز صبح روز سه شنبه در یک 10,400 فوت مربع فضا در شرق پایک بین خیابان بلمونت و Boylston راه در کاپیتول هیل.

فروشگاه جدید که مخفی شده است برای هفته ها پشت سر سیاه کردن ویندوز خواهد بود و یک نسخه بزرگتر از این شرکت آمازون رفتن به فروشگاه که با استفاده از پیشرفته دوربین های دیجیتال و فن آوری داده ها به طور خودکار شناسایی و ثبت مشتریان انتخاب بدون نیاز به صندوقداران.

در حالی که آمازون بروید اساسا مجلل شهری فروشگاه آمازون رفتن مواد غذایی را بسیار بزرگتر موجودی — حدود 5000 موارد — که شامل محصولات تازه مشروب و گوشت و غذاهای دریایی premade وعده های غذایی پخته نان و شیرینی های محلی و تخصص. رفتن به فروشگاه حمل حدود 1000 آیتم ها با توجه به گزارش های رسانه ها.

“آمازون رفتن بود واقعا متمرکز در خدمت مشتریان صبحانه, ناهار و تنقلات در شهری مرکزی-کسب و کار-منطقه مناطق” کامرون گفت Janes آمازون معاون رئیس جمهور اجرا می شود که این شرکت در حال گسترش ناوگان از فروشگاه های فیزیکی. آمازون رفتن مواد غذایی, در مقابل, خواهد شد که “همه چیز شما انتظار می رود برای پیدا کردن در یک محله بازار است.”

مانند رفتن به فروشگاه رفتن مواد غذایی خروجی نیاز مشتریان به دانلود آمازون بروید برنامه که اجازه می دهد تا آنها را وارد فروشگاه فراهم می کند و یک رسید برای اقلام خریداری شده. و مانند در رفتن مشتریان در رفتن مواد غذایی می توانید پیاده روی با خرید خود را بدون توقف در یک صندوقدار با تشکر فروشگاه صدها سقف-نصب دوربین و پیچیده تجزیه و تحلیل داده ها سیستم های.

تبلیغات

گذشته از بهبود راحتی خریداران ممکن است ببینید چند تفاوت دیگر بین آمازون رفتن مواد غذایی و دیگر مجلل شهری فروشگاه های مواد غذایی — و این که هیچ حادثه Janes گفت. همه چیز در مورد رفتن به فروشگاه مواد غذایی از جمله آن طرح پرسشنامه و به خصوص آن سنجش از فن آوری های مهندسی است به صراحت به طوری که “مشتریان لازم نیست که برای تغییر راه آنها در فروشگاه.”

Some of the cameras on the ceiling at the new Amazon Go Grocery store on East Pike in Seattle that will record customer’s purchases. (Ellen M. Banner / The Seattle Times)
بعضی از دوربین ها بر روی سقف در آمازون رفتن به فروشگاه مواد غذایی در شرق پایک در سیاتل است که مشتری را به خرید. (الن M. بنر / سیاتل تایمز)

اگر چه آمازون استفاده کرده است, پرداخت, رایگان, تکنولوژی, پس از سال 2016 ساخت آن را در دسترس برای چنین طیف گسترده ای از محصولات یک چالش بود. مشتریان رسیدگی به مواردی مانند گوجه فرنگی یا سیب متفاوت از آنها انجام بسته بندی کالا Janes گفت و به طور معمول تا چند قبل از انتخاب آنهایی که آنها می خواهند.

“شما rummage” گفت: Janes. “بنابراین ما نیاز به تکامل ما تکنولوژی و بهبود آن را به واقعا قادر به تحمل این همه مشتری جدید رفتارهای.”

Janes کاهش یافته است برای مشخص کردن صحت آن سنجش از فن آوری است. اما پس از پر کردن فضا با آمازون کارکنان تظاهر به خریداران Janes گفت: این تکنولوژی به راحتی به کار گرفته می خرید حتی هنگامی که فروشگاه بود که در ظرفیت کامل.

“تنها چیزی که مردم را از آمدن در اینجا ما فکر می کنیم درست است که آن را بیش از حد شلوغ” Janes گفت. “آن را نمی خواهد ما فن آوری است.”

اگر چه آن را نمی خواهد که تحویلدار, آمازون رفتن مواد غذایی خواهد شد که مقدار زیادی از کارکنان — لباس پوشیدن و در لباس سبز شماره “درست در سه دوجین یا بیشتر” — که خواهد شد نگه داشتن قفسه های پر و ارائه خدمات به مشتریان Janes گفت.

تبلیغات

آمازون رفتن مواد غذایی است که آخرین در یک سری از حرکت های خرده فروش آنلاین ساخته شده است در کسب و کار مواد غذایی.

آمازون وارد سنتی مواد غذایی در بازار با آن در سال 2017, خرید از تمام مواد غذایی که هماهنگ با آمازون رفتن مواد غذایی برای تولید و موارد دیگر. آمازون اضافه شده است دیگر آجر و ملات رسانه ها با آمازون بروید, آمازون کتاب و آمازون چهار ستاره که ویژگی های آیتم های که با دریافت چهار ستاره به بررسی و یا بهتر آنلاین و همچنین سایر محصولات.

آمازون شده است, پنهان در مورد آن مواد غذایی استراتژی است. شرکت نمی گویند که چگونه بسیاری از آمازون رفتن به فروشگاه های مواد غذایی آن را برنامه ای برای باز کردن و یا حتی اینکه دیگر آمازون رفتن به فروشگاه های مواد غذایی برنامه ریزی شده است. یک سخنگوی شرکت را تایید آمازون رفتن مواد غذایی مفهوم جدا از دیگری آمازون مواد غذایی ابتکار در گزارش چند رسانه ها در سال گذشته که قابلیت بزرگتر معمولی بیشتر فروشگاه های مواد غذایی است که با استفاده از صندوقداران. این فروشگاه تست خواهد شد در لس آنجلس.

اما برخی از خرده فروشی صنعت ناظران انتظار آمازون به معرفی آن مواد غذایی جدید با فرمت های چند مرحله.

جف سبز, یک متخصص خرده فروشی با هافمن استراتژی گروه حدس است که آمازون مواد غذایی استراتژی را در ابتدا هدف سوله در بازار مواد غذایی مانند کسانی که در حال حاضر اشغال شده توسط تخصص بازیکنان مانند معامله گر جو یا جوانه و یا به صورت محلی و متعلق به محله مواد غذایی.

خرده فروشی دیگر کارشناسان فکر می کنم آمازون بسیار بزرگتر جاه طلبی. شرکت آنها می گویند به احتمال زیاد به ضربه بزنید میلیون ها نفر از اعضای آمازون نخست آن در بازارهای شهری در سراسر کشور به سرعت در حال ساخت در مقیاس و سهم بازار به آن نیاز دارد به طور مستقیم به رقابت با midmarket مواد غذایی زنجیره ای. “آنها پس از رفتن معمولی اپراتورها — از QFCs این Safeways گفت:” صنعت خرده فروشی مشاور که خواسته بود به نام برای محافظت از رابطه با آمازون است.

کارشناسان می گویند شرکت آمازون با استفاده از داده های جمع آوری شده از آن غذای کامل عملیات برای درک بهتر کجا و چگونه به هدف مجلل مشتریان با فرمت راحت تر. نیل استرن یک شریک ارشد در شیکاگو مبتنی بر خرده فروشی تجزیه و تحلیل شرکت McMillanDoolittle گفت که اگر چه غذاهای کل کسب شده است نه یک “تغییر بازی” در کسب و کار مواد غذایی آمازون وسیع منابع و فن آوری آن قدرت به این معنی است که آن تاخت و تاز جدید مواد غذایی فرمت های خرس ،

“هر زمان آمازون چیزی در این فضای معمولی مواد غذایی شرکت باید نگران” استرن گفت.

در شلوغ آمازون رفتن به فروشگاه در جنوب دریاچه اتحادیه چندین مشتریان گفت: آنها بیش از آماده سعی کنید یک نسخه بزرگتر از رفتن و کمی همدردی معمولی فروشگاه های مواد غذایی است که نمی تواند نگه دارید تا.

“اتوماسیون در تمام راه های است که در اینجا” به ماندن گفت: Adam Chambers یک مدیر پروژه ساخت و ساز که متوقف شده بود توسط آمازون برای یک ناهار سریع. “شما یا باید برای انطباق و یا رفتن راه دایناسور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im