آمازون کارمند در سیاتل تست مثبت برای COVID-19

یک کارمند آمازون در سیاتل دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus با توجه به یک ایمیل داخلی بازدید بار عصر.

آلوده کارمند است که بر اساس در این شرکت در برزیل در خیابان نهم و خیابان جمهوری خواه در جنوب دریاچه اتحادیه به خانه رفت “احساس ناخوشی” در فوریه. 25 و نه بازگشت به ساختمان اداری از ایمیل گردش به آمازون کارکنان گفت.

در مارس 3, پیام اعلام کرد که آمازون در حال حاضر تایید دریافت که کارمند دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

بار عصر رسیده به آمازون سخنگو که تایید این خبر. “ما در حال حمایت از آسیب دیده کارمند است که در قرنطینه” گفتند.

این شرکت گفت: در آن ایمیل داخلی که آن را به حال اطلاع تمام کارکنان که مشغول به کار بود در تماس نزدیک تعریف شده به عنوان نزدیک تر از شش فوت بیش از یک دوره طولانی از زمان—با آلوده کارمند.

“خطر انتقال برای کارکنان که در تماس نزدیک با این فرد ارزیابی شده است به پایین” ایمیل گفت.

Amazon email
بخشی از یک ایمیل داخلی که آمازون برزیل در جنوب دریاچه اتحادیه سیاتل در واشنگتن فرستاده شده به کارکنان خود را پس از یک عضو هیات آزمایش مثبت برای COVID-19 روز 3 مارس سال 2020 است. (عرضه شده)

یک منبع گفته است بار عصر که کارمند است و نه درگیر با این شرکت تحویل عملیات.

آمازون توصیه کارکنان خود را که در حال تجربه علائم مرتبط با رمان coronavirus به در خانه باقی می ماند و به دنبال توجه پزشکی. آن اضافه شده است که در ادامه با “افزایش تمیز کردن عمیق و مایع در دفتر.”

خبر می آید به عنوان دو آمازون کارکنان در میلان بودند قرنطینه پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

در همین حال نگرانی های جامعه گسترش ویروس در سراسر ایالات متحده همچنان به تشدید, با حداقل 12 متحده در سراسر کشور گزارش موارد است.

Washingon دولت یکی از کشورهای بسیاری نهفته ویروس تا کنون—تایید کرده است 27 نفر و نه مرگ و میر ناشی از شنبه.

تمام 27 تایید موارد در واشنگتن در خوشه در دو مجاور Puget Sound شهرستان در منطقه سیاتل و آن را بزرگترین غلظت شناسایی شده تا به امروز توسط ایالات متحده در نظام سلامت.

یکی دیگر از 231 نفر در حال حاضر تحت نظارت برای ویروس, سلامت, مقامات گفت.

فرماندار ایالت جی Inslee در فوریه. 29 اعلام وضعیت اضطراری به “آماده شدن برای آنچه که می تواند به احتمال زیاد در سراسر جهان همه گیر.”

“این یک زمان را به عقل سلیم اقدامات برای اطمینان از سلامت و ایمنی از کسانی که زندگی در ایالت واشنگتن” Inslee در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این کشور در حال حاضر اولویت این است که به سرعت گسترش ویروس.

او گفت: اعلام خواهد شد اجازه می دهد دولت به بسیج همه منابع لازم برای کمک به جوامع آسیب دیده از جمله استفاده از واشنگتن گارد ملی.

مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که ایالات متحده به احتمال زیاد خواهد شد خروش از تایید coronavirus موارد به عنوان سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) اعلام کرد که تغییر سیاست است که اجازه می دهد خاص آزمایشگاه به منظور توسعه و استفاده از خود را تایید COVID-19 آزمایش غربالگری قبل از دریافت مجوز از سازمان.

دنبال اوا در توییتر: @EvaSailEast

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im