آماندا پالمر نیل گیمن “رفتن را از طریق rocky بار’

آماندا به او در زمان Patreon برای پاسخ به درخواست طرفداران در مورد نیل محل

منتشر شده 6:48 PM, مارس 05, 2020

به روز شده در 6:48 PM, مارس 05, 2020

SPLIT. Neil Gaiman and Amanda Palmer attend the celebration for the world premiere of the musical, 'Coraline' at Telsey + Company Studios in 2009. Photo by Neilson Barnard/Getty Images/AFP

تقسیم می شود. نیل گیمن و آماندا پالمر حضور در این جشن برای اولین نمایش جهانی موسیقی ‘کورالاین” در Telsey + شرکت Studios در سال 2009. عکس نیلسون Barnard/گتی ایماژ/AFP

مانیل فیلیپین – آماندا پالمر و نیل گیمن تقسیم اند تا با نیل حرکت بازگشت به بریتانیا از نیوزیلند که در آن زن و شوهر در ابتدا صرف مستند با خود 4-year-old son خاکستر.

در Patreon در مارس 4, درسدن عروسک خواننده گفت: “همه می توانم بگویم این است که من دل شکسته من واقعا هستم به شدت مبارزه و من نیاز به تماس با جامعه من به من مانند قبل از هرگز. من به شما نیاز دارند.”

“من خیلی دور از خانه و تا به تنهایی در حال حاضر. من نمی دانم آنچه که اتفاق خواهد افتاد” او اضافه شده است. او توضیح داد که خود را تقسیم نمی افتد زیرا از مستند “اگر زمان comically بد است.”

“دیگر همه چیز به نور آمد پس از آنکه ما در اینجا به نیوزیلند,” او گفت:.

“تعهد من به رادیکال شفقت است منتقل شده است. من در حال تلاش هستم. من یک معامله بزرگ از دلسوزی برای نیل. من همیشه و همیشه” او اضافه شده است.

نیل بعد توییتی به تایید می کنند که او و آماندا در واقع رفتن را از طریق یک پچ خشن.

“من [آماندا] دهکدهای به مردم گفت که ما (مانند بسیاری از نقاط جهان) در حال رفتن را از طریق rocky بار در حال حاضر. درست است ما,” او گفت: در مارس 4, صدای جیر جیر. او همچنین خواسته برای حفظ حریم خصوصی و مهربانی برای او و پسر خود را.

معلوم نیست که آیا زن و شوهر – چه کسی ازدواج در سال 2011 خواهد شد از نظر قانونی جدا و یا طلاق. آنها برای اولین بار مشغول شدم و در سال 2010 با آماندا برنامه ریزی اوباش فلش عروسی در زمان برای نیل به تولد 50 در همان سال است. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de