الکس جونز در تگزاس دستگیر برای رانندگی در حالی که مست مورد مناقشه توسط InfoWars میزبان

InfoWars میزبان الکس جونز به رزرو یک Travis County زندان به اتهام رانندگی در حالی که مست در حدود نیمه شب روز سه شنبه گفت: Travis County, کلانتر, اما خود سایت گفته او “پاک DWI.”

جونز 46 گرفته شده است, بازداشت پلیس در اطراف 12:37 a. m. به گفته یک سخنگوی دفتر کریستن, تاریک, گزارش Austin American-Statesman. این یک کلاس B بزه او گفت:.

جونز’ وثیقه تعیین شد در 3000 $و او در اوراق قرضه منتشر شد حدود سه ساعت بعد تاریک را تایید کرد.

مقاله ارسال شده در InfoWars سایت نوشت که جونز منفجر کمتر از یک 0.08 است که کمتر از حد قانونی در تگزاس است. آن گفت که او کشیده شد بیش از 45 مایل در ساعت رانندگی در 40 مایل در ساعت در منطقه.

Epoch Times Photo
الکس جونز (تراویس شهرستان کلانتر دفتر)

اسناد دادگاه نشان می دهد که “جونز مراجعه کننده به نوشیدن مقدار کمی از خاطر در یک رستوران ژاپنی ساعت قبل با همسر خود را که ثابت شده بود راستگو بعد از پل آزمایش نشان داد که مقدار بسیار کمی از الکل به خوبی تحت محدودیت های قانونی در این حالت ستاره تنها” با توجه به سایت.

“این کاملا تجربه برای دیدن آنچه که قرار بود در این کشور و به آن تجربه خودم” جونز گفت: در نمایش جمعه. او گفت: افسر نمی انجام “ایستادن بر روی یک پا” آزمون برای تعیین اینکه آیا او هوشیار است.

با توجه به سایت “جونز می خواستم به خارج در مقابل این نشان می دهد او هیچ چیز برای مخفی کردن و به اشاره است که کارشناسان حقوقی اعتماد به نفس مورد خواهد بود به سرعت کاهش یافته است چرا که او نقض قانون است.”

یک پلیس لیوان شات نشان داد جونز به دنبال در دوربین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de