آلبرتا انرژی تنظیم کننده تعلیق نظارت بر محیط زیست برای oilpatch بیش از COVID-19

یک آرایه وسیعی از نظارت بر محیط زیست مورد نیاز شده اند به حالت تعلیق در آلبرتا کل انرژی میباشد.

تصمیمات ارسال شده در چهارشنبه در سایت آلبرتا انرژی رگولاتور در علاوه بر این به مشابه تعلیق اعلام کرد در اوایل به صورت open-pit cenovus معادن در استان و در پاسخ به نگرانی های بهداشتی از COVID-19 بیماری همه گیر.

“آلبرتا انرژی تنظیم کننده دریافت کرده است نگرانی های مشروع و اطلاعات نشان می دهد که اپراتور قادر خواهد بود برای دیدار با برخی الزامات نظارت … در حالی که مطابق با COVID-19 سفارشات و دستورالعمل” گفت: یکی از دو نفر تصمیم گیری است.

“برخی … الزامات نظارت ناسازگار با اپراتورهای انطباق است.”

لیست به حالت تعلیق مورد نیاز است.

برخی از تلاش برای از سرگیری سپتامبر. 30

شرکت های دیگر را برای نظارت بر گازهای منتشر شده توسط سوزاندن و یا انجام برنامه برای شناسایی و تعمیر نشت متان یک گاز گلخانه ای قوی. آبهای سطحی نیاز دیگر آزمایش می شود مگر اینکه آنها فرار کنند به محیط زیست و کسانی که آب نیاز دیگر آزمایشگاه تست شده است.

خاک و آبهای زیرزمینی نظارت از بین رفته است “با استثنا از هر گونه نظارت است که لازم است برای حفاظت از سلامت انسان و محیط زیست گیرنده” این تصمیم می گوید.

کسانی که تلاش ها باید با رزومه سپتامبر. 30 تنها تعلیق با غروب آفتاب تاریخ.

در محل cenovus عملیات خواهد شد و دیگر لازم نیست برای انجام هر گونه نظارت بر حیات وحش از جمله برنامه های تحقیقاتی و جمعیت تخمین می زند. که شامل کنترل از راه دور نظارت است.

پرنده بازدارنده باید در محل باقی می ماند.

احیای تالاب نظارت نیز به حالت تعلیق هستند و تحقیقات مورد نیاز است.

هنگامی که تصمیم گیری در open-pit cenovus معادن منتشر شد سخنگوی تنظیم کننده گفت: شرکت ها هنوز هم نیاز به جمع آوری داده های مانیتورینگ و گزارش موارد اضطراری. شاون راث گفت: تنظیم کننده ادامه خواهد داد برای نظارت بر عملیات.

دیگران ابراز نگرانی کرد.

دانشگاه کلگری استاد از منابع قانون گفت: لیست معافیت شبیه به آرزوی دیرین لیست Canadian Association of Petroleum تولید. شان Fluker پیشنهاد این بیماری همه گیر است که استفاده می شود به عنوان بهانه ای برای اعطای امتیازات.

مل Grandjamb رئیس فورت مک کی برای اولین بار کشور گفت: حرکت ساخته شده بود و بدون مشورت با وجود این واقعیت باند خود را در وسط cenovus منطقه است.

دیگران اشاره کرد آلبرتا حرکت فراتر از آن در حوزه های قضایی دیگر.

در حالی که فدرال و انتاریو دولت را به حالت تعلیق مورد نیاز برای گزارش اطلاعات به دلیل COVID-19 آن را هنوز هم باید جمع آوری شود.

کیت استوارت از فعالان صلح سبز در کانادا گفت: گروه او آگاه نیست هیچ گونه صلاحیت دیگر در جهان است که رفته است تا آنجا که آلبرتا به عقب محیط زیست حمایت در طول بیماری همه گیر از جمله ایالات متحده آمریکا تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de