Albay ممنوعیت خوک, گوشت خوک محصولات از Camarines استان

Albay, مهر و موم مرز خود را پس از خوک ها در کشور همسایه جوجه های گوشتی پرورش در حال آزمایش postive برای آنفولانزای خوکی

منتشر شده 11:31 PM, مارس 22 سال 2020

به روز شده در 11:31 PM, مارس 22 سال 2020

SAFE. The city government of Legazpi conducts boodle fight with DA officials held at SM City Legazpi to show off that pork is safe to eat in Albay following the spread of ASF virus in the country. Photo by Rhaydz Barcia/Rappler

امن است. دولت شهر از Legazpi انجام boodle مبارزه با دا مقامات برگزار SM شهرستان Legazpi به نشان می دهد که گوشت خوک است امن برای خوردن در Albay زیر را گسترش ASF ویروس در کشور است. عکس Rhaydz Barcia/Rappler

ALBAY, پورنو فیلیپین – استانی دولت Albay است مرزهای خود را بسته و از ورود خوک ها زندگی می کنند و محصولات گوشت خوک از استان های همسایه, Camarines Norte, و, Camarines Sur با توجه به تهدید Africal آنفولانزای خوکی (ASF).

“استان Albay است که از نزدیک نظارت و اجرای پست های بازرسی در تیوی, پلنگوی و دیگر مرزهای آینده به Albay, بنابراین به عنوان به را وارد کنید و خوک ها زندگی می کنند و محصولات گوشت در مناطق مثبت با ASF برای محافظت از استان ما از آفریقا آنفولانزای خوکی” Albay استانی دامپزشک Pancjo ملا گفت. (دفعات بازدید: حقایق سریع: آنچه که تب خوکی آفریقایی?)

جدا از پست های بازرسی در Camarines Sur-Albay, مرز, شهر lucena دامپزشکی افسر امانوئل Estipona گفت که این استان نیز ممنوعیت خوک و محصولات گوشت خوک از Camarines Norte و Mindanao.

در روز پنج شنبه, DA, Bicol Region تایید حضور ASF در منطقه به ویژه در Bombon شهر در, Camarines Sur. حداقل 85 خوک از Bombon تا به حال آزمایش مثبت و حذف شدند.

Camarines Sur فرماندار میگوئل Villafuerte قرار داده شده در این استان در حالت آماده باش قرمز پس از دا شناسایی ASF-آلوده خوک در پنج شنبه, فوریه 20.

Villafuerte همچنین دستور داد شهر و شهرداری شهرداران برای اجرای اقدامات ایمنی در piggeries از طریق ممنوعیت اشغال تغذیه, همکاری در قرنطینه تلاش و مطابق با طرح منطقه بندی برای پیشگیری و کنترل ASF.

این ASF بیماری است که بر خوک و قابل انتقال به انسان است. آن را 100 ٪ مرگ و میر است و هیچ درمان شناخته شده است. حضور خود را در فیلیپین اعتقاد بر این است که نشات گرفته از وارد گوشت و محصولات گوشت خوک از چین آلوده با ASF.

اولین موارد تایید شده در فیلیپین تشخیص داده شد در ریزال و Bulacan. در داوائو سیتی منطقه این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در همین Marcelino, Davao Occidental. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im