ROCKY SEASON. Jimmy Alapag says the challenge for Alab Pilipinas is to figure out how to be consistent. File photo by Jerrick Reymarc/Rappler

راکی فصل است. جیمی Alapag می گوید چالش برای Alab فیلیپین است به شکل از چگونه برای سازگار باشد. فایل عکس Jerrick Reymarc/Rappler

لاگونا فیلیپین – تناقض باقی مانده Alab فیلیپین بزرگترین مشکل است. و به نظر می رسد هیچ راه حل در چشم و در عین حال آن را به عنوان تقریبا رو مورد ضرب و شتم در خانه انبار-خانه سایگون گرما در آسیا بسکتبال لیگ.

پس از یک شرم آور 28-نقطه ریزش به کوالالامپور اژدها Alab نگاه آماده به شکاف قانع کننده bounce-back برنده شدن در مقابل لیگ-بدترین سایگون در عین حال آن را هنوز هم به پایان رسید تا حل برای تنگ 82-75 پیروزی در روز شنبه, مارس 9.

این تیم در خانه رهبری به عنوان بسیاری از 23 امتیاز تنها به محو شد در سه ماهه پایانی که در آن گرما outscored دشمنان خود 21-11 و تقریبا به سرقت برده و پیروزی.

“سایگون سزاوار به نفع خود بازی. ما رو از اینجا شانس به دست آوردن یک پیروزی” بستری Alab مربی جیمی Alapag.

“ما نیاز به پیدا کردن که قوام در چگونه به بازی چون ما نمی تواند نگه داشتن بالا و پایین رفتن از آنجا که در برابر واقعا خوب تیم ما را از دست بدهند.”

بر روی کاغذ به نظر می رسد وجود دارد کمی نگران باشید. اما Alab را 9-5 رکورد است که به اندازه کافی خوب برای به اشتراک گذاری از شماره 2 نقطه با تایپه Fubon Braves – به سختی آن را نشان می دهد rollercoaster مبارزات انتخاباتی.

بله آن موفق به ضرب و شتم در لیگ پیشرو مونو خون آشام و Fubon اما آن را نیز از دست داد به کوالالامپور و ماکائو Wolf Warriors – تیم ها در پایین 5.

“ما هنوز در تلاش برای پیدا کردن سازگاری در بازی ما که در آن ما می توانید یک بازی کامل 35-40 دقیقه بازی و ما هنوز وجود ندارد” گفت: Alapag.

“تیم های بزرگ راه پیدا سازگار باشد و این که برای رفتن به یک چالش رفتن به جلو,” او اضافه شده است.

امکان بازگشت از جاستین Brownlee کرد Alab برنده ABL عنوان در سال 2018 ممکن است ارائه ثبات این تیم نیاز به رفتن به نیمه دوم فصل اما Alapag گفت: آنها هنوز برای نهایی کردن یک معامله است.

“او آینده سختی 5 ماه با گینبرا. من باید با مدیریت به نوعی خود را در دسترس بودن و ما از وجود دارد.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im