Al قطار لغو شده در روز یکشنبه بدون غذا تا اطلاع ثانوی

دهلی نو: راه آهن هند را لغو کرده است تمام خدمات قطار در روز یکشنبه در نظر Janata مقررات منع رفت و آمد به نام نخست وزیر نارندرا. همه ایمیل ها و قطار های سریع متوقف خواهد شد خدمات از 4 صبح تا 10 بعد از ظهر روز یکشنبه در حالی که همه قطار حومه خدمات کاهش خواهد یافت و به حداقل.

“همه مسافر قطار در مبدا بین نیمه شب از مارس 21/مارس 22 به 10 ساعت در تاریخ 22 مارس (حدود 2,400 خدمات) نخواهد بود و اجرای” دستور صادر شده توسط راه آهن گفت.

“این قطار مسافری خدمات در حال حاضر در اجرا در ساعت 7 صبح روز یکشنبه خواهد بود اجازه برای اجرا به مقصد. بخش باید نگه داشتن یک ساعت مچی و قطار که در حال خالی می تواند در کوتاه فسخ در صورت نیاز” به آن اضافه شده است.

راه آهن گفت: افرادی که خودشان گیر در ایستگاه با توجه به لغو اتصال قطار خواهد بود جایگزین در انتظار سالن انتظار اتاق و در اجتماع.

در دیگر اقدام راه آهن هند پذیرایی و جهانگردی شرکت (IRCTC) دستور بسته شدن تمام پردازنده پذیرایی خدمات پست الکترونیکی و یا قطار اکسپرس از مارس 22 تا اطلاع ثانوی از نظر شیوع کروناویروس.

وراج تصمیم به بستن تمام مواد غذایی و میدان و رفع خستگی اتاق Jan Aahars و تلفن آشپزخانه تا اطلاع ثانوی. “مواد غذایی و میدان و رفع خستگی اتاق Jan Aahars و تلفن آشپزخانه باید بسته شود تا مشاوره بیشتر.

“استاتیک واحد تهیه وعده های غذایی به اعتباری قطار که در عمل ممکن است همچنان به کار گیرند. پردازنده پذیرایی خدمات پست اکسپرس قطار و TSV قطار باید بسته شود تا بیشتر و مشاوره” منظور اعلام کرد.

همچنین گفت که در صورت وجود تقاضا از پردازنده خدمات پس تنها نزاکت مقاله انبار (پد) آیتم های چای و قهوه ممکن است مجاز به فروش می رسد در قطار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im