یک تیم-با تیم-نگاهی به لیگ آمریکا مرکزی ورود بهار آموزش از جمله بازیکنان کلیدی هر باشگاه به دست آورد و از دست داد و خرما از اولین تمرین برای کوزه و خشکشویی و کامل تیم ملی:

___

دوقلوها مینه سوتا

مدیر: Rocco Baldelli (فصل دوم).

2019: 101-61 مقام اول را از دست داد به یانکی ها در بخش سری.

آموزش شهر: فورت مایرز, Florida.

پارک: هاموند ورزشگاه در CenturyLink ورزشی پیچیده است.

تمرین اول: Feb. 12/17.

او در اینجا: 3B جاش دونالدسون RHP Kenta Maeda, RHP هومر بیلی RHP تایلر Clippard C الکس آبیلا, LHP Rich Hill RHP مت Wisler, RHP Jhoulys Chacin, LHP بلین هاردی.

او را بری اینجا: RHP Brusdar Graterol, RHP Kyle گیبسون 1B C. J. Cron, 2B Jonathan Schoop C جیسون کاسترو LHP مارتین پرز, RHP Ryne هارپر RHP ترور Hildenberger, RHP سام Dyson.

رفتن کمپین’: بالا-قیمت مناسب علاوه بر بزرگ-حرکت نرم و صاف کردن-فیلدینگ دونالدسون افزایش در حال حاضر عمیق صف که تولید یک لیگ رکورد 307 صفحه اصلی اجرا می شود در فصل گذشته. پس از آن آمد قرارداد این هفته در انتظار فیلمهای تجارت با Red Sox و داجرز به زمین Maeda برای وسط چرخش با Graterol یک 21 ساله شعله پرتاب کننده بیرون رفتن در یک سیگنال مقابل کار تمام است در سال 2020 بر روی پاشنه از دستیابی به موفقیت های نجومی. Maeda یا نه بهار آموزش خواهد شد زمان مهمی برای شروع تبادل چشم انداز سفت Dobnak, Devin Smeltzer و لوئیس Thorpe همه آنها ساخته شده خود را در لیگ برتر آغاز بکار سال گذشته است. با مایکل Pineda خدمت او باقی مانده تعلیق برای گرفتن ممنوع مدر تا اواسط ماه مه و تپه دوره نقاهت بعد از جراحی آرنج تا احتمالا اواسط تابستان نوبت نیاز به سیستم وارد می شود توسط برخی از جوانان است. Chacin در اردوگاه در یک لیگ کوچک قرارداد دیگری نامزد شده است. موقعیت بازیکنان هستند اما مجموعه با میگوئل Sanó نیاز به در یک شیار با دستکش در پایه اول پس از دونالدسون ورود تحت فشار قرار دادند و او را به گوشه مخالف. کانون توجه را نیز در مرکز صحرا نورد بایرون Buxton و آخرین تلاش خود را برای دریافت سالم زیر شانه عمل جراحی در شهریور ماه گذشته. نیز وجود خواهد داشت جدید مربیان در Baldelli کارکنان برای بازیکنان برای رسیدن به عادت با مایک بل جدید نیمکت مربی و ادگار وارلا جدید برخورد مربی. بل بجای درک شلتون که شد مدیر دزدان دریایی است. وارلا جایگزین جیمز Rowson که شد روی نیمکت مربی برای Marlins.

___

Cleveland Indians

مدیر: تری Francona (فصل هفتم).

2019: 93-69 دوم محل در AL مرکزی.

آموزش شهر: گودیر, آریزونا.

پارک: گودیر Ballpark.

تمرین اول: Feb. 13/17.

او در اینجا: 2B کسر هرناندز از Delino DeShields, RHP امانوئل Clase, C شنی لئون.

او را بری اینجا: RHP کوری Kluber, 2B Jason kipnis می از dodgers, RHP تایلر Clippard, INF Mike Freeman, از Leonys مارتین LHP تایلر اولسون, RHP دن اوترو C کوین Plawecki, RHP دنی سالازار RHP نیک Goody.

تبلیغات

رفتن کمپین’: سرخپوستان از دست رفته پلی آف برای اولین بار پس از 2015 فصل گذشته به عنوان مینه سوتا سرنگون کلیولند به عنوان بخش قهرمان. این تیم تصمیم به تجارت Kluber دو زمان Cy جوان برنده جایزه در ماه دسامبر به تگزاس است نشانه یک تغییر عمده برای سازمان خواهد شد که تعداد جوان استارت مانند همه ستاره بازی MVP شین بیبر و مایک Clevinger برای پر کردن یک خلاء بزرگ در مقابل چرخش است. سوم baseman خوزه رامیرز را طولانی مدت رکود صدمه دیده از جرم های زیادی از فصل گذشته و درست زمانی که او در بر داشت خود را شیار مچ دست آسیب دستکاری فصل خود را همراه با سرخپوستان’ شانس ابتلا به دوقلوها. هرناندز طول می کشد بیش از در دوم که در آن kipnis می شد یک عامل اصلی برای نه فصل است. بیرون از محیط باقی می ماند بی قراری با اسکار Mercado که batted .269 در 115 بازی به عنوان یک تازه کار, تنها یک تضمین یک نقطه شروع. مشت زن Franmil ریس یک گزینه در سمت راست, اما او دقیقا یک طلا Glover. همه ستاره shortstop فرانسیسکو Lindor آینده آویزان بر این تیم و وضعیت خود را تنها تر از حواس پرتی او به عنوان حرکت می کند و نزدیک به رایگان امکان پذیر است, آژانس پس از 2021. کلیولند در نیمه اول با موفقیت می تواند تعیین کند که آیا این تیم سواری کردن با او و یا معاملات Lindor در مهلت.

___

Chicago White Sox

مدیر: ریک alexandria pro uk (فصل چهارم).

2019: 72-89 سوم محل.

آموزش شهر: گلندیل, آریزونا.

پارک: Camelback در مرتع پرورش احشام.

تمرین اول: Feb. 12/17.

او در اینجا: C Yasmani Grandal, LHP دالاس Keuchel, LHP Gio گونزالس, 1B-DH ادوین انکرنکین RF Nomar Mazara, RHP استیو Cishek, LF Cheslor Cuthbert.

او را بری اینجا: INF Yolmer سانچز, C Welington کاستیلو RHP Iván نوا.

رفتن کمپین’: جوراب سفید می آیند کردن هفت متوالی و از دست دادن فصل است. آنها ساخته نشده و برگشتی پس از آنها دست به خلیج تمپا در سال 2008 AL بخش سری. اما دلیلی برای خوشبینی به عنوان بهار آموزش. رایگان-عامل معاملات برای Grandal, Keuchel, گونزالس, انکرنکین و Cishek تقویت صف چرخش و اغل گاو یا حشم. Tim Anderson, Yoán مونکادا, الوی جیمنز و جثه آبرو لنگر عمیق پنبه حلاجی شده و ضربه زنی مرکز fielder رابرت لوئیس یکی از مورد علاقه های شما برای AL تازه کار جایزه سال. اگر شیکاگو می توانید مرتب کردن بر اساس پایان دادن به عقب از چرخش آن — Reynaldo لوپز در حال آمدن است خاموش متناقض فصل و تبلیغ چشم انداز مایکل Kopech و دیلن بس خود علامت سوال — از آن می تواند ادعا برای AL مرکزی عنوان شده است.

___

Kansas City Royals

مدیر: Mike Matheny (فصل اول).

2019: 59-103 جایگاه چهارم.

آموزش, شهر:, تعجب, آریزونا.

پارک: تعجب ورزشگاه.

تمرین اول: Feb. 12/17.

او در اینجا: مدیر مایک Matheny, RHP ترور روزنتال RHP برادن Shipley RHP گرگ هلند 3B Maikel فرانکو.

او را بری اینجا: مدیر ند Yost, INF Cheslor Cuthbert RHP ترور اوکس RF Jorge Bonifacio.

تبلیغات

رفتن کمپین’: بزرگترین حرکت برای Royals در این فصل آمد دور از میدان. صاحب قدیمی دیوید شیشه ای که ماه گذشته پس از یک بیماری طولانی مدت به فروش می رسد حق رای دادن به یک گروه به رهبری, کانزاس, شهرستان تاجر جان شرمن در یک معامله به ارزش حدود 1 میلیارد دلار. اخبار فروش شد, های عمومی در مورد زمان Yost اعلام بازنشستگی خود را و سلطنتی استخدام Matheny بود که خدمت در یک نقش مشورتی با سازمان است. از آن خواهد شد تا به Matheny به ادامه عظیم تلاش بازسازی آغاز شد که در مدت کوتاهی پس از این باشگاه 2015 قهرمانی فصل است. بازیکنان جوان مانند اس اس Adalberto Mondesi, 2B نیکی لوپز, RF شکارچی دوزیه و از بابا سار در حال حاضر وارد و به دست آورد با ارزش تجربه فصل گذشته و یک موج تبادل چشم انداز می تواند وارد در اواخر این سال است. موفقیت در سال 2020 خواهد شد کمتر توسط برنده از پیشرفت این بازیکنان را به آنها موقعیت خود را به رقابت در سال 2021 و فراتر از آن.

___

Detroit Tigers

مدیر: Ron Gardenhire (فصل سوم).

2019: 47-114 پنجم گیرد.

آموزش شهر: لیکلند فلوریدا.

پارک: Publix زمینه در Joker Marchant ورزشگاه.

تمرین اول: Feb. 12/17.

او در اینجا: 2B Jonathan Schoop, RHP ایوان Nova, 1B C. J. Cron C Austin Romine C اریک هاسه RHP زاک Godley.

او را بری اینجا: اس اس Ronny رودریگز RHP جلب VerHagen, LHP بلین هاردی RHP Edwin Jackson RHP تایسون راس اس اس گوردون بکهام LHP مت مور C جان هیکس LHP دانیل Stumpf, RHP ویکتور Alcantara RHP زک Reininger, LHP مت سالن.

رفتن کمپین’: ببر امیدوارم که بدترین پشت آنها خود را بازسازی. کیسی يار — شماره 1 انتخاب کنید در سال 2018 پیش نویس — عناوین بسیار مورد توجه گروهی از تبادل نظر چشم انداز. اگر چه انتظار این است که يار و همکار right-hander مت منینگ را برای شروع فصل در سه گانه-A آنها را هر دو در بهار آموزش به عنوان غیر-فهرست مدعوین همراه با left-hander Tarik Skubal. بنابراین طرفداران در لکلند دریافت یک پیش نمایش از آنچه که آنها امید خواهد بود و قابل چرخش کمک به پایین جاده. دیترویت رهبر در خانه اجرا می شود در سال گذشته برندن دیکسون که آمار تنها 15 است و در حال حاضر غیر فهرستی invitee. در تلاش برای افزایش کم خونی جرم ببر اضافه شده Schoop و Cron که می تواند تبدیل به مهره های اصلی در سمت راست از زمین زیر کشت. Shortstop به نظر می رسد محتمل ترین نقطه برای utilityman نیکو Goodrum در حالی که Jeimer Candelario و Dawel لوگو در مخلوط در پایه سوم. نواز, چشم انداز جیک راجرز آمار فقط .125 در 112 در خفاش ها در لیگ اولین سال گذشته است. Romine می دهد دیترویت تجربه بیشتر در پشت صفحه.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de